Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Harnaś

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #61
    "Z odrobiną szacunku Panowie" mawia reklama. Ja jednak ten szacunek do piwa mam i nie daję puktów za darmo.
    Jeżeli koledzy widują poprzeczkę lub zaniżają to proszę bardzo. Ale są gusta i guściki i koledzy powinni to uszanować.
    Co do piwa to w ocenianiu staram się być jak najbardziej krytyczny, a zarazem obiektywny. Dlatego tak niskie uzasadnienie wysokich notów.
    Poza tym "TERAZ POLSKA"

    A jeśli chodzi o "HARNASIA" to dobre piwo, jak dla mnie.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23792

      #62
      ratunku
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • wacho
        Junior
        • 07-2003
        • 5

        #63
        Reklama dzwignia handlu, wiec dalem sie skusic. Generalnie nic specjalnego, ot takie przcietne piwko ktore mozna wypic dla odmiany. Kolor spoko, to samo dotyczy piany, co2. Smak i zapach moze byly by wyzsze gdybym pil z butelki. W sumie mocna 3.

        Moja ocena: [3.45]
        ---------------
        Ocena usunieta z rankingu.
        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
        Art, Admin

        ---------------
        Titus

        Comment

        • SurfiX
          Gość
          • 08-2003
          • 4

          #64
          Pewnego pięknego dnia, do zakupu tego piwa skłoniło mnie nic innego a jego nazwa. Co by nie mówić... - "Piwo Harnaś", tak brzmi nieco niespotykanie :-) Wiem natomiast, że już na pewno nie sięgnę po to piwo (chyba że ktoś mi postawi). Kolor moim zdaniem jest poprostu brzydki... Jasna zółć, nie powiem z czym to można kojarzyć. Piana, jakby to powiedzieć - w momencie pozostawiła po sobie tylko złudzenie. Bąbelków nie widziałem prawie w ogóle, zapachu też tu wyczuc chyba nie sposób. W smaku może i coś jest, ale piłem je prosto po przelaniu z butelki a nie mogłem oprzeć sie wrażeniu, że jest rozcieńczone. Najlepsze co Okocim zaproponował nam w tym piwie to moim zdaniem opakowanie (no i nazwa, o czym już mówiłem). Ale byle coraz mniej tego typu pomysłów. To takie moje prywatne życzenie odnośnie piwa i browarów.

          Moja ocena: [1.6]

          Comment

          • GuruJosh
            Member
            • 04-2003
            • 44

            #65
            Produkt typowo dla mas. Ciężki do wypicia. Polecam zbójom i niedźwiedziom.
            Guru Josh z SBP

            Comment

            • neinei2
              Junior
              • 07-2003
              • 20

              #66
              e-prezes napisał(a)
              widzę pewną różnicę w parametrach Okocimia Jasne Pełne (zielony), Jasne (niebieski) i Harnasia, czy choćby O.K. Beer (notabene ostatnio obniżono zaw. alk. z 6.2 do 5.7%) więc nie sądzę by lali istniejące dotychczas piwo, ale może teoria spiskowa dziejów ma i w tej sprawie jakieś wątki
              Co do spiskowej teori dziejow to przeciez wszystkie duze masowe browary stosuja na filtracji HGB co oznacza ze gotuja brzeczke o ekstrakcie np. 16% i dopiero podczas filtracji decydowane jest czy bedzie to np. 15% , 12%, 11,6% , 10,5% czy tez jeszcze co innego.

              Pamietacie jak Piast produkowal jakis czas temu Ksiaza i Fula z 12% ektraktu ?? Konia z rzedem temu kto mi powie jaka roznica byla w parametrach technologicznych miedzy tymi piwami... Dla zwyklego konsumenta etykieta to wszystko :>

              Comment

              • S3jT4N
                Junior
                • 07-2003
                • 25

                #67
                neinei2 napisał(a)
                Pamietacie jak Piast produkowal jakis czas temu Ksiaza i Fula z 12% ektraktu ?? Konia z rzedem temu kto mi powie jaka roznica byla w parametrach technologicznych miedzy tymi piwami...
                w cenie ?? ups to innego typu 'parametr'

                Comment

                • anteks
                  maruda
                  • 08-2003
                  • 10738

                  #68
                  jak na okocim to słabo

                  Moja ocena: [3]
                  ---------------
                  Ocena usunieta z rankingu.
                  Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                  Art, Admin

                  ---------------
                  Mniej książków więcej piwa

                  Comment

                  • Pogoniarz
                    † 1971-2015 Piwosz w Raju
                    • 02-2003
                    • 7971

                    #69
                    anteks napisał(a)
                    jak na okocim to słabo

                    Moja ocena: [3]
                    No fakt bardzo konkretna ta ocena niedługo już zagości na forum..


                    Prawie jak Piwo
                    SZCZECIN

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10738

                      #70
                      Pogoniarz napisał(a)
                      No fakt bardzo konkretna ta ocena niedługo już zagości na forum..
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23792

                        #71
                        Pogoniarz w telegraficznym skrócie przedstawił co właśnie nastapiło

                        Chodzi o to że nalegamy aby oceny były uzasadniane czyli jak oceniasz smak na 3 to napisz kilka słów o swoich odczuciach smakowych. nalewasz do szkła - widzisz jaka jest piana, jej trwałość etc. i tak po kolei z każdym elementem składowym oceny. wtedy wszyscy wiemy mniej więcej jakie miałeś odczucia spożywając to piwo i co spowodowało taką a nie inną ocenę.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          • 08-2003
                          • 10738

                          #72
                          ART napisał(a)
                          Pogoniarz w telegraficznym skrócie przedstawił co właśnie nastapiło

                          Chodzi o to że nalegamy aby oceny były uzasadniane czyli jak oceniasz smak na 3 to napisz kilka słów o swoich odczuciach smakowych. nalewasz do szkła - widzisz jaka jest piana, jej trwałość etc. i tak po kolei z każdym elementem składowym oceny. wtedy wszyscy wiemy mniej więcej jakie miałeś odczucia spożywając to piwo i co spowodowało taką a nie inną ocenę.
                          obiecuję poprawę przy nastepnej ocenie
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • L0L0
                            Junior
                            • 12-2003
                            • 11

                            #73
                            Kolor bez zarzutu. Piana szybko opada i prawie nic poniej nie zostaje. Bąbelki szybko uciekają i po paru minutach już jest prawie wygazowane. Zapach śmierdzi trochę plastikiem i młutem. Czuć goryczke, ale nie taką jak powinna być. Opakowanie bardzo dobre, łatwo rozpoznawalne, niebieskie. Poprostu dobre piwo jak idziecie gdzieś i szybko chcecie wypić browara. Cena jest przystępna.

                            Moja ocena: [2.925]

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23792

                              #74
                              jaki to jest kolor bez zarzutu?
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • Doodeck
                                Senior
                                • 05-2003
                                • 1612

                                #75
                                Lolo:

                                1. PO PROSTU (FCJP).
                                2. Zapach nie może śmierdzieć.
                                3. Co to jest młut ?
                                Dalekosiężny
                                Obserwator
                                Obiektów
                                Dynamicznie
                                Epatujących
                                Ciekawymi
                                Koncepcjami

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎