Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Speedway czyli żużel :-)

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Center
    Senior
    • 03-2003
    • 133

    #16
    Ja również się zgadzam, że telewizja nie oddaje stadionowego klimatu, ale za to są powtórki , a niestety na naszych stadionach jeszcze nie ma wielkich telebimów, na których można by puszczać tzw. replay'e.
    A poza tym dobrze, że w ogóle dają żużelek w telewizji. Na żywo nie da się wszystkiego obejrzeć. Nie stać mnie niestety np. na wyjazd na GP Angli, ale w telewizji relację sobie obejrzę. Poza tym ja, żeby obejrzeć żużel na żywo muszę ruszyć "tyłek" do Gniezna czy Leszna (najblizsze żużlowe miasta), a to nie zawsze jest możliwe.
    Stasznie ubolewam, że w Poznaniu mimo, że jest odpowiedni stadion, nie ma klubu żużlwego. Nawet druga liga by starczyła!

    A wracając do obecnych wydarzeń, czy był ktoś (pytanie do kibiców z Bydgoszczy lub z Częstochowy) na meczu Polinii z Włókniarzem, bo czytałem jakieś historie o jeździe nie fair Tomka Golloba. Chętnie dowiedziałbym się szczegółów od naocznego świadka tych wydarzeń.

    A tak a propo to cielawy mecz szykuje się 21.IV - do Wrocławia przyjeżdza Apator. Wtedy się okaże, który z tych klubów przybliży się do mistrzostwa! Szkoda tylko, że ten mecz jest w takim głupim terminie - II Święto (Wielkanoc).

    Za żużelek

    Comment

    • Center
      Senior
      • 03-2003
      • 133

      #17
      No proszę ledwo zaczął się sezon i juz widać efekty zniesienia KSM
      Ciekawe kiedy odbije się to czkawką dla obecnych krezusów? Jak tak maja wyglądać mecze żużlowe to ja dziękuję bardzo. W tym roku ciekawsze będą mecze o utrzymanie między 4 ostatnimi zespołami niż te o mistrzostwo. No moze jedynie mecz Atlasu z Apatorem będzie ciekawy, zobaczymy. Chyba się przerzucę na I i II ligę

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #18
        Wczoraj widziałem w telewizji mecz Apatora z Polonią, spodziewałem się wyrównanego meczu a tu nastąpił niemalże pogrom Bydgoszczy.
        Jacek Golob jak zawsze miał cos mądrego do powiedzenia i stwierdził że Protasiewicz zachowuje się jak panienka.
        Mnóstwo kibiców przychodzi na mecze żużlowe a w klubach jeżdżą najlepsi zawodnicy świata a sponsorów wciąż brak O co tu chodzi?

        Comment

        • Center
          Senior
          • 03-2003
          • 133

          #19
          baklazanek napisał(a)
          Wczoraj widziałem w telewizji mecz Apatora z Polonią, spodziewałem się wyrównanego meczu a tu nastąpił niemalże pogrom Bydgoszczy.
          Jacek Golob jak zawsze miał cos mądrego do powiedzenia i stwierdził że Protasiewicz zachowuje się jak panienka.
          Mnóstwo kibiców przychodzi na mecze żużlowe a w klubach jeżdżą najlepsi zawodnicy świata a sponsorów wciąż brak O co tu chodzi?
          Z wypowiedzią Jacka G., że Protas zachowuje się jak panienka to akurat bym sie zgodził, dodając jeszcze do tego, że do perfekcji opanował upadki
          Sponsorzy chyba wolą bieganinę za piłką choć mniej kibiców na stadionach i szerzące się chuligaństwo!
          Jeżeli chodzi o poziom zawodów, a raczej wyrównane i zacięte mecze, to obawiam się, że w sezonie tylko kilka meczy będzie ciekawych. Smutne. No cóż może GP będzie ciekawsze!?
          Ja tam się w każdym razie wybieram na pierwsze tegoroczne GP, które odbędzie się 17.05. w Chorzowie!

          Comment

          • Center
            Senior
            • 03-2003
            • 133

            #20
            Dodatkowe życzenia Wesołych Świąt dla sympatyków żużla!
            Apel do WROCŁAWIAN - jeżeli ktoś będzie w dyngusa na meczu Atlasu z Apatorem to proszę o mały opis wydarzeń i może jakaś opinia na temat dalszej rywalizacji w tym sezonie. Za komentarz będzie pewnie mógł robić już sam wynik, ale on nie zawsze jest, mimo wszystko, obiektywny.
            To do usłyszenia po Świętach

            Comment

            • Center
              Senior
              • 03-2003
              • 133

              #21
              Niesamowite! Niespodzianka w Toruniu! Apator pononanz w jaskini Lwa przez Lwy (z Częstochowy) ;-)
              No to jednak i w tym roku może być ciekawie w "czarnej lidze".
              Ciekawe jak to wyglądało. Protas się nie popisał ;-)
              Zobaczymy jak mu pójdzie na GP w Chorzowie? Osobiście óżowych startów mu nie wróżę!
              No to znowu trzeba będzie liczyć na Tomka! A może z dobrej strony pokaże się młody Kurmański? Tego mu serdecznie życzę!

              Comment

              • arzy
                Senior
                • 06-2002
                • 2814

                #22
                Dzisiaj w Częstochowie wielkie święto Włókniarz Częstochowa-Apator Toruń.

                "Po 29 latach WIELKI FINAŁ DMP ponownie w Częstochowie"
                Tak brzmi napis na biletach, po które trzeba stać w kilometrowych kolejkach. Na to spotkanie szykuje się cała Polska. Chyba stadion który mieści 25 tyś. osób będzie pełny.

                Niech wygra lepszy !!!

                Ja stawiam na LWY
                "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                Bractwo Piwne
                Skład Piwa
                Piszę poprawnie po polsku!

                Comment

                • batoras1
                  Member
                  • 09-2001
                  • 81

                  #23
                  Biletów już ponoć od wczoraj nie ma. A co do stawiania to ja stawiam na anioły. No będzie ciekawie. To za czarny sport i za mistrza

                  Comment

                  • arzy
                    Senior
                    • 06-2002
                    • 2814

                    #24
                    Pare słów przed meczem
                    Dla zainteresowanych - transmisja będzie o 16.00 na Polsacie2

                    Zdrowie Mistrza
                    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    Bractwo Piwne
                    Skład Piwa
                    Piszę poprawnie po polsku!

                    Comment

                    • arzy
                      Senior
                      • 06-2002
                      • 2814

                      #25
                      Włókniarz Mistrz

                      Stało się
                      Włókniarz Drużynowym Mistrzem Polski
                      Bilety rozeszły się w ciągu 6 godzin. Sprzedano 22 tyś. biletów plus tysiąc karnetów plus dzieci do 10-go roku życia za darmo co daje okło 30 tyś. osób.
                      Kto nie był niech żałuje.
                      Zdrowie Mistrza.
                      "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      Bractwo Piwne
                      Skład Piwa
                      Piszę poprawnie po polsku!

                      Comment

                      • batoras1
                        Member
                        • 09-2001
                        • 81

                        #26
                        Gratuluję!!! Ale za rok znów tytuł wróci do Bydgoszczy
                        Zdrowie MISTRZA i dobrze typującego
                        P.S. Gdyby nie początek spotkania

                        Comment

                        • arzy
                          Senior
                          • 06-2002
                          • 2814

                          #27
                          batoras1 napisał(a)
                          Gratuluję!!! Ale za rok znów tytuł wróci do Bydgoszczy
                          Zdrowie MISTRZA i dobrze typującego
                          P.S. Gdyby nie początek spotkania
                          Dzięki wielkie za gratulacje.
                          Do tej pory słychać na ulicy spiewy i wycie syren
                          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          Bractwo Piwne
                          Skład Piwa
                          Piszę poprawnie po polsku!

                          Comment

                          • arzy
                            Senior
                            • 06-2002
                            • 2814

                            #28
                            Top Secret Włókniarz - Apator Adriana Toruń 49:41
                            "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            Bractwo Piwne
                            Skład Piwa
                            Piszę poprawnie po polsku!

                            Comment

                            • Center
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 133

                              #29
                              GRATULACJE dla MISTRZA!!!!
                              No i jego zdrówko
                              Jestem ciekawy jak to wyglądało (niestety nie mam Polsatu2), może ktoś się trochę podzieli i napisze krótki komentarz do meczu.
                              P.S. Ja tam jestem cały czas pod wrażeniem Tomka. Gdyby miał taki sprzęt od początku GP, spokojnie mógłby zostać mistrzem.

                              Comment

                              • robox
                                = kapslarz =
                                • 11-2002
                                • 8188

                                #30
                                Center napisał(a)
                                GRATULACJE dla MISTRZA!!!!
                                Nareszcie !!!
                                Co do sprzętu, to nie jestem pewien, czy zła sytuacja finansowa jego macierzystego klubu Polonii, się na to przekłada ?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎