Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo w samolocie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yendras
    Senior
    • 12-2001
    • 2052

    #16
    Malev

    W węgierskim Malevie częstują Gösserem i Kaiserem warzonym przez Brau Union Hungaria - Sörgyörak Sopron.

    Comment

    • grzech
      Senior
      • 04-2001
      • 4592

      #17
      Kilka lat temu lecąc British Airways piłem oczywiście whisky. Ale sąsiad raczył się Grolschem.

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        #18
        Piłeś whisky zamiast piwa? to dopiero zasługuje na " "
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #19
          Właśnie tak wyglądałem na drugi dzień po spożyciu piwa na okoliczność opuszczania kraju. Wolałem dobrą łyski od ciepławego hrolsza.

          Comment

          • yendras
            Senior
            • 12-2001
            • 2052

            #20
            Aerolineas Argentinas: Quilmes Cristal w puszkach 0,354 l.

            EL AL Israel Airlines: Maccabee, Goldstar Dark Lager i Carlberg. Wszystkie w puszkach 0,33.

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #21
              Lufthansa-Becks i Warsteiner;Mexicana-Corona;Taca/honduraskie/-nic-ale za to regularnie gubią bagaż/szczęśliwie czasowo/

              Comment

              • kalifat
                Senior
                • 10-2004
                • 1168

                #22
                Może nie w samolocie, ale dość blisko.
                Cała strona Beer In Airports jest poświęcona markom piwnym, które można znaleźć na lotniskach. Część danych to jeszcze przedpotopowa połowa lat 90-tych, a opisane są tylko te lotniska, na których byli Ci opisywacze. Możliwe jednak, że kiedyś w przyszłości, ktoś znajdzie tu dla siebie jakieś wartościowe dane.

                Co ciekawe jedyne polskie piwo jakie można znaleźć to brewed in Poland called okocim, a do kupienia na Providence, Rhode Island (PVD)
                Last edited by kalifat; 14-04-2005, 22:34.
                bla bla bla

                Comment

                • yendras
                  Senior
                  • 12-2001
                  • 2052

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                  Lufthansa-Becks i Warsteiner [...]
                  W odróżnieniu od innych linii oba w butelkach: Beck's 0,33, a Warsteiner 0,25 l.

                  Comment

                  • yendras
                    Senior
                    • 12-2001
                    • 2052

                    #24
                    Zastanawiałem się czy nie wrzucić tego do "Prasówki", ale to raczej ten temat jest odpowiedni dla podobnych informacji. W dodatku "Moje Podróże" do Rzeczpospolitej z 14 października 2005 w cyklu "ABC pasażera" znajduje się krótki tekst o tym co i za ile można zjeść i wypić na pokładach tanich linii lotniczych. Cały artykuł pt. "Z własną wałówką" znajduje się tutaj, a ja przytoczę tylko najistotniejsze informacje:

                    Centralwings - piwo (0,33 l) - 7 zł, można płacić dolarami, euro, funtami i złotówkami.

                    Sky Europe - piwo (0,33 l) - po 15 zł, rozliczać się można w pięciu walutach: euro, funtach, forintach, koronach słowackich i złotówkach.

                    Wizz Air - piwo Stella Arois 0,33 l - 15 zł,

                    Ryanair i easyJet - brak danych.

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #25
                      Może nie do końca w samolocie, a na lotnisku. Otóż na lotnisku Łódź - Lublinek może być dostępny lany Krajan. Tak przynajmniej wynika ze zdjęcia zamieszczonego w Skrzydlatej Polskce:
                      Attached Files
                      Last edited by adam16; 02-12-2005, 21:55.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                        Może nie do końca w samolocie, a na lotnisku. Otóż na lotnisku Łódź - Lublinek może być dostępny lany Krajan. Tak przynajmniej wynika ze zdjęcia zamieszczonego w Skrzydlatej Polskce:
                        A to ciekawostka. Zwłaszcza że mieszkam bardzo blisko lotniska
                        A aktualnie dostępny jest lany Kiper. Nie na lotnisku, ale tuż obok, w przylotniskowej restauracji (w lecie ma ogródek).

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                          A to ciekawostka. Zwłaszcza że mieszkam bardzo blisko lotniska
                          A aktualnie dostępny jest lany Kiper. Nie na lotnisku, ale tuż obok, w przylotniskowej restauracji (w lecie ma ogródek).
                          No to może uda Ci się sprawdzić, czy te parasole świadczą o obecności Krajana? Loty coraz tańsze, może niedługo będziemy latać na piwo
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            Chmielowisko.pl
                            • 06-2004
                            • 6310

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika adam16
                            No to może uda Ci się sprawdzić, czy te parasole świadczą o obecności Krajana? Loty coraz tańsze, może niedługo będziemy latać na piwo
                            W poniedziałek wsiądę na rower i się przejadę. Jakby co to zdam raport.
                            A te loty na piwo to cakiem realne. Już są tanie loty z Łodzi do Londynu, wkrótce Newcastle i Dublin.

                            Comment

                            • Twilight_Alehouse
                              Chmielowisko.pl
                              • 06-2004
                              • 6310

                              #29
                              Byłem dziś na łódzkim lotnisku i przeprowadziłem wizję lokalną. Po parasolach Krajana niestety nie ma śladu, ale w sumie ciężko się dziwić - w końcu sezon mało ogródkowy.
                              Niestety w całym budynku nowego terminalu (a więc tego widocznego na zdjęciu) nie ma śladu piwa. Fragment hali jest jednak osłonięty nieprzejrzystą folią i wnioskuję, że będzie się tam mieścić część gastronomiczna. Jeśli jakieś piwo będzie dostępne, to raczej właśnie tam. Zamierzam monitorować sprawę, ale chyba nie ma sensu tam zaglądać wcześniej niż za miesiąc.
                              Natomaist w budynku pierwszego terminalu nieprzerwanie działa restauracja, w której dostępny jest lany Kiper (zwykły i mocny).

                              Comment

                              • yendras
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 2052

                                #30
                                SWISS International Airlines

                                Swiss na trasie Warszawa - Zurich częstuje jedynie szwajcarską wersją Heinekena . Za to na rejsach do Sao Paulo i Santiago de Chile oprócz "heńka" do wyboru jest jeszcze brazylijska Antarctica.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎