Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o filmie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • silvian
    Senior
    • 08-2008
    • 727

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
    a widzieliście Lesbian Vampire Killers?
    Widziałem trochę więcej niż połowa, więcej nie dałem rady, to się liczy?
    "Niech zatrwożą się niewierni, przyjaciele, na sztorc kosa..."

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika silvian Wyświetlenie odpowiedzi
      Zapomniałeś dodać "moim zdaniem". Wbrew pozorom istnieje spora rzesza fanów tego typu produkcji, jeszcze się obrażą



      Tutaj się zgodzę. Martwica ma już status obowiązkowej pozycji wśród fanów horrorów. A że śmieszny czy obrzydliwy to już zależy od osobistych upodobań.

      Następnym razem proponuję obejrzeć pozycję pt. "Człowiek homar z Marsa", zobaczysz co znaczy kicz i tandeta

      Ej ej, dlaczego te filmy przeniesiono "Fajne", mimo, ze jest to typowa szmirka to moim zdaniem są one klasykiem gatunku horrorów klasy B i mi się podobały proszę migusiem przenieść je do filmów "oglądalnych"
      "Martwica mózgu" moim zdaniem jest i taka i taka, ale jest doskonała, ponoć jest to film gdzie zużyto najwięcej litrów sztucznej krwi (ponad 300 litrów w końcowej scenie).
      Właśnie trafiłem na fana horrorów klasy B i C i czasem mnie raczy takimi cudeńkami, w kolejce "Jezus Chrystus Pogromca Wampirów!"
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Seta
        Piję piwo
        • 10-2002
        • 6964

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Właśnie trafiłem na fana horrorów klasy B i C i czasem mnie raczy takimi cudeńkami, w kolejce "Jezus Chrystus Pogromca Wampirów!"
        No nie to już jest klasyka klasyk! Proszę przenieść ten post do fajnego bez ""
        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
          Ej ej, dlaczego te filmy przeniesiono "Fajne", mimo, ze jest to typowa szmirka to moim zdaniem są one klasykiem gatunku horrorów klasy B i mi się podobały
          Sam określiłeś te filmy jako beznadzieja, więc uznałam, ze pomyliłeś tematy
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            Takie coś znalazłem w biuletynie filmłebu:

            Twórca "Run! Bitch! Run!", Joseph Guzman, przygotowuje aktualnie film o mściwej zakonnicy, która z równą wprawą odmawia różaniec, co strzela do ludzi. Projekt zatytułowany jest "Nude Nuns with Big Guns".


            Last edited by Seta; 23-07-2010, 08:14.
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
              Sam określiłeś te filmy jako beznadzieja, więc uznałam, ze pomyliłeś tematy
              Nie nie, beznadziejne i szmirowate jako o wartości samego filmu, przekaz, sztuka, artyzm i takie tam. Ale filmy są perełkami w swoim gatunku, proszę o przeniesienie tych postów do Fajne bez " "
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Nie ma mowy - możesz stworzyć osobny temat (tylko po co) o filmach klasy C, D czy jakie tam chcesz, ale w temacie wiodącym to ja chcę poczytać o filmach, które warto obejrzeć ze względu na inne walory.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie ma mowy - możesz stworzyć osobny temat (tylko po co) o filmach klasy C, D czy jakie tam chcesz, ale w temacie wiodącym to ja chcę poczytać o filmach, które warto obejrzeć ze względu na inne walory.

                  Obejrzyj sobie "Martwicę Mózgu", doktora Heinricha zapamiętasz na całe życie
                  Taki film też ma swoje walory
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • snorre
                    Senior
                    • 02-2006
                    • 655

                    Przypominam, że "Martwicę Mózgu" reżyserował Peter Jackson, który w początkach swojej kariery zrobił też film "Bad Taste".
                    Jako wielbiciel horrorów i filmów klasy B, C itp. bardzo polecam: Killer Clowns From Outer Space (tytułowy utwów gra legendarna grupa punk rockowa Dickies), albo the Virgin Among the Vampires (to z serii wampiry i gołe laski, tu też klasyk Vampyros Lesbos).
                    Nie widziałem jeszcze, ale sam tytuł mnie zabił - Atak Morderczych Ryjówek
                    Last edited by snorre; 23-07-2010, 19:07.
                    Tak dla referendum w sprawie usunięcia Ryszarda Grobelnego ze stanowiska prezydenta m. Poznania!

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      No, a Blob-zabójca? Wędrująca galareta-zabójca z kosmosu. Na samo wspomnienie robi mi się weselej
                      Last edited by becik; 23-07-2010, 20:46.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • kot_z_cheshire
                        Senior
                        • 11-2005
                        • 2201

                        Wczoraj obejrzałam "Shark attack 3:Megalodon"...Nieobejrzenie 2 pierwszych części nie wpłynęło na zrozumienie 3. Pyszne kino akcji z wielkim rekinem w roli głównej..a potem z jeszcze większym rekinem..też w roli głównej.

                        Zastanawiam się nad obejrzeniem Sharktopusa..czy jakoś tak...Aha, ryjówki też mam na liście
                        Młode koty mają adhd, niestety.
                        Aksjomat Cole'a - suma inteligencji na planecie jest stała, liczba ludności rośnie.
                        Dysleksja i żyrafy nie istnieją.
                        Jaszczomb jaszczombowi pudla nie wydudla.

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
                          Ktoś się wybiera na Era Nowe Horyzonty?
                          Wczoraj na rynku oglądałem 'Dobre Serce'. Całkiem ciekawy film.

                          Wczoraj mniej ludzi niż w piątek. Pewnie za sprawą pogody - było o wiele zimniej.

                          Przedwczoraj leciał 'Samotny Mężczyzna' - oglądałem tylko ~30min bo nie było gdzie przysiąść.
                          Last edited by JAckson; 25-07-2010, 08:54.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • becik
                            Senior
                            • 07-2002
                            • 14999

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                            Nie ma mowy - możesz stworzyć osobny temat (tylko po co) o filmach klasy C, D czy jakie tam chcesz, ale w temacie wiodącym to ja chcę poczytać o filmach, które warto obejrzeć ze względu na inne walory.
                            Całkowicie się nie zgadzam, wygląda na to, że wątek z "dobrymi" filmami ma być tylko pod Twój gust i pod to co dla Ciebie jest dobre i warte obejrzenia.
                            Jak wiemy, o gustach się nie dyskutuje, a to co jest dobre bądź nie dla jednego, dla drugiego nie musi być.
                            Mimo, ze rozpoczynając dyskusje o szmirach produkcji B i C itd to wspomniane filmy podobały mi się mimo, ze nie mają żadnej wartości artystycznej. Takie głupawki mogą się ludziom podobać (i podobają się, mają nawet swoich fanów), dlatego uważam, że w temacie z dobrymi filmami powinny być wzmianki o wszystkich gatunkach, a każdy z nas jest na tyle rozumny, że może sam sobie wybrać to co chce obejrzeć.
                            Usuwanie z tamtego tematu postów o filmach, które się Tobie nie podobają jest nadużyciem władzy
                            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                            Comment

                            • svarowski
                              Member
                              • 07-2009
                              • 34

                              Następny dobry film widziełem. Polski tytuł "Świnki", a gatunek tego filmu to dramat społeczny.

                              Comment

                              • becik
                                Senior
                                • 07-2002
                                • 14999

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika svarowski Wyświetlenie odpowiedzi
                                Następny dobry film widziełem. Polski tytuł "Świnki", a gatunek tego filmu to dramat społeczny.

                                Mam to w kolejce, męska wersja "Galerianek"
                                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎