Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Krajan, Czarny Koń

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    Krajan, Czarny Koń

    Browar Krajan. Nabyte w Białymstoku. Alkoholu 6,5 %, ekstrakt 14,0. Piwo mocne ciemne. Kolor z przyjemnym karminowym odcieniem. Zapach złożony, intensywny ( tak pachiała "18" z Barczewa). Smak słodki, aromatyczny, z lekko zaznaczoną goryczką i paleniem. Nawet niezłe, oceniłem na 4.
  • sensor
    Senior
    • 02-2001
    • 817

    #2
    Najlepszy czarny koń jakiego piłem to WYBOROWA X3.
    Dowiedz się więcej o piwie - www.piwoznawcy.pl
    Kursy, szkolenia, raporty sensoryczne.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23794

      #3
      heh, zerkając na temat już chciałem wykrzyknąć Vodka! ale się opanowałem...
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Pinio74
        Senior
        • 10-2003
        • 3881

        #4
        A już myślałem, że nie znajdę tego piwa w spisie, a jednak. Cieszę się, że ciemny Czarny Koń znalazł miejsce w browar.biz. Jest to jedno z moich ulubionych piw. Spędziliśmy razem trochę czasu (jakis czas mieszkałem w Nakle n/Not.). To były fajne czasy.

        No dobra kończę bo ART mnie wytnie stwierdzając, że mój komentarz nie wnosi nic nowego do tematu.
        Attached Files
        BIRRARE HUMANUM EST

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23794

          #5
          Pinio74 napisał(a)
          Jest to jedno z moich ulubionych piw.
          tzn. jest ono ponownie w sprzedaży, czy to tylko nostalgia?
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • Pinio74
            Senior
            • 10-2003
            • 3881

            #6
            Szczerze przyznam, że od ponad dwóch lat go nie piłem, ale kładłem to raczej na karb moich rzadkich wizyt w rodzinnej miejscowości. Jeżeli faktycznie nie jest już produkowane, to jest to najsmutniejsza wiadomość jaką dzisiaj usłyszałem. Szkoda
            BIRRARE HUMANUM EST

            Comment

            • Pinio74
              Senior
              • 10-2003
              • 3881

              #7
              W związku z powyższym nie mogłem spać po nocach i zadzwoniłem do browaru Krajan. Niestety faktycznie ciemnego Czarnego Konia już nie uświadczysz, ale teraz jest Irlandzkie Mocne, o bardzo zbliżonych parametrach. Z Waszych komentarzy i ocen wynika, że to piwko jest bardzo "interesujące". Pora odwiedzić rodzinne strony i uzupełnić braki, chyba, że ktoś wie, gdzie w Płocku, lub pobliżu można nabyć Irlandzkie Mocne? Będę bardzo wdzięczny, a na razie Wasze zdrówko pite Belfastem.
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎