Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Vifling, Gobin

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Vifling, Gobin

    Kolejny produkt robiony dla P.G.H.
    Nie będę się rozpisywał o tym piwie a to dla tego że jest to produkt robiony przez browar Prochowice i jest to nic innego jak Vifling Eksportowe. 5,5 % alkoholu i 11% ekstraktu. Smak ten sam czyli słodki jak mało które piwo. Piana jest ale przez chwilę a gazu to tam prawie nie ma.
    Cena o ile pamiętam to 1,55 zł.
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    #2
    Kolejny Gobin, ciągle z jakiś innych browarów.
    Smak nijaki, nawet dobry, przynajmniej mi smakował bo wchodzę do sklepu społem, upał ze 25 stopni, a tu w lodówce stoi Gobin za 1,50.
    Wziąłem bez wahania, nie było najgorze, ugasiło pragnienie, pod koniec już lekko kwaśnawe, gdyby było ciepłe nie wiem czy bym dopił.
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

    Comment

    • piwowar2
      Senior
      • 11-2001
      • 588

      #3
      Moze umiescisz zdjecie? Gdzie to piwo mozna kupic(mam na myasli opolskie)? Bo zwyklego Prochowickiego, czli ten Export, to juz dawno nie pilem.

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        piwowar2 napisał(a)
        Moze umiescisz zdjecie? Gdzie to piwo mozna kupic(mam na myasli opolskie)? Bo zwyklego Prochowickiego, czli ten Export, to juz dawno nie pilem.

        W sklepie Spar na Jodłowej

        Comment

        • breslauer
          Senior
          • 05-2002
          • 2690

          #5
          Kolor bardzo jasny, słomkowy, gazu bardzo mało. Piana - nie zdążyłem zauważyć. Zapach - kwaskowo-słodki. W smaku słodko-kwaśne. Piwo w ogóle bez wyrazu - jednym słowem męka w piciu. Gdybym miał dawać ocenę, to dałbym 1,5 ...

          Comment

          • breslauer
            Senior
            • 05-2002
            • 2690

            #6
            Oto etykietka Gobina z Viflinga. Niestety, ograniczenia w rozmiarach nie pozwalają na uwydatnienie nazwy browaru, ale to jest na pewno piwo z Prochowic. Postaram się zeskanować jeszcze raz samą kontrę z adresem i nazwą browaru.

            [etykieta Gobina z Viflinga]

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #7
              baaaaaaardzo proszę dodaweać etykiety do działu kolekcjonerskiego, tutaj tylko linki do danych etykietek.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • breslauer
                Senior
                • 05-2002
                • 2690

                #8
                ART napisał(a)
                baaaaaaardzo proszę dodaweać etykiety do działu kolekcjonerskiego, tutaj tylko linki do danych etykietek.
                Dobrze, dobrze ojczulku Będę pamiętał. Tylko czy w dziale kolekcjonerskim są te same ograniczenia co do rozmiarów obrazków?

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  #9
                  Zgodnie z przykazaniem, etykieta z kontrą Gobina z Viflinga znajduje się już w dziale kolekcjonerskim.

                  Comment

                  • remfire
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1334

                    #10
                    Po raz pierwszy miałem okazję spróbować tego piwa , zarazem było to pierwsze piwo z tego browaru. Zakupione w sklepiku spożywczym za 1,35 za butelkę 0,5l.Termin ważności dość odległy. Wrażenia po wypiciu nie są jednak najlepsze. Piwo o dziwnym zapachu , smak mocno kwaśny , mało klarowne a na dodatek " coś" w nim pływało. Może taki jego urok , jednak po jego wypiciu nie jestem zachęcony do degustacji innych produktów tego browaru.

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      #11
                      Idzie wypić, ale ma w sobie tą, czasem występującą w niektórych tańszych piwach, dziwną zniechęcającą cierpkość (nie goryczkę).
                      -Barwa całkiem ładna, dość ciemna.
                      -Nagazowanie praktycznie zerowe.
                      -Zapach niezbyt przyjemny, słodki, trochę pomyjowaty.
                      -Piany nawet całkiem sporo. Do końca pozostają jej skrawki na powierzchni.
                      -W smaku puste i cierpkie. Brak gazu potęguje uczucie nijakości.

                      Da radę to wypić, ale widzę ku temu powodów.
                      Bez powrotu. Daję 2+
                      Attached Files
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • Twilight_Alehouse
                        Chmielowisko.pl
                        • 06-2004
                        • 6310

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Odpowiedni jak na ekstrakt 11. [4]
                        Piana: Wysoka, średnioziarnista. Opada do grubej kołderki. [3.5]
                        Zapach: Średnio wyraźny, słodowy z pewną lekką chmielowością. [3.5]
                        Smak: Niestety piwo o wiele gorsze od wersji mocnej. W smaku dominuje klasyczna "ścierowatość" małych browarów - sądzę, że chodzi tu o nadmiar kukurydzy w zasypie... Spodziewałem się czegoś znacznie lepszego, a tu niemiła niespodzianka... [2]
                        Wysycenie: Trochę za słabe. [3]
                        Opakowanie: Wzornictwo opakowania podobne jak w wersji mocnej, tyle że w zielonej kolorystyce wygląda jeszcze gorzej niż w czerwonej... [1.5]
                        Uwagi: Piwo otrzymane od Borysko - dzięki!

                        Moja ocena: [2.8]

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎