Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gambrynus, Leżak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Gambrynus, Leżak

    Nowy produkt browaru w Ciechanowie.Butelka plastikowa 1 litr,zawartość ekstraktu 11%,alkoholu 5,5%.Na widok plastiku mnie zmroziło.Kiedy spróbowałem poczułem się dużo lepiej.Pianka nieduża ale gęsta i nawet chwilę się trzyma.Barwa jasnosłomkowa.Smak łagodny z lekką chociaż wyrażną goryczką.Trochę jakby surowy ale przyjemny.Przypomina "Wyborne" z początków produkcji.Na etykiecie napisano,że pasteryzowane ale z poufnych informacji wiem,że jeszcze nie bo nie działa linia.Potwierdza to smak i data przydatności.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    sam widziałem nowozakupiony pasteryzator stojący w browarze, piwa są juz w Gambrynusie pasteryzowane (te w PET-ach), a smak, jest napwde w dalszym ciagu fenomenalny
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • annetka
      Senior
      • 03-2003
      • 120

      #3
      Co tu duzo mowic kazdy produkt tego browaru zachwyca Oby tak dalej !!!
      warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        Z tego co mi wiadomo to pasteryzator rzeczywiście jest ale były problemy z uruchomieniem.Nie wiem jak inaczej wytłumaczyć miesięczną przydatność do spożycia jak brakiem pasteryzacji.

        Comment

        • annetka
          Senior
          • 03-2003
          • 120

          #5
          Dobra, powiem wam
          PIerwsza partia ze wzgledu na to, ze rynek naciskal na browar i nie mogl sie doczekac piwa w pecie , poszla nie pasteryzowana, stad tez ten termin przdatnosci.
          warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

          Comment

          • GRUBCIO
            Junior
            • 05-2003
            • 9

            #6
            GDZIE MOŻNA KUPIĆ GAMBRYNUSA W PLASTIKU W WARSZAWIE ? JA CAŁY CZAS RATUJĘ SIĘ ZNAJOMYMI STUDIUJĄCYMI W CIECHANOWIE.

            Comment

            • kloss
              Senior
              • 03-2003
              • 2526

              #7
              Jedyne znane mi miejsce to "Piwa Świata" przy Polnej.

              Comment

              • annetka
                Senior
                • 03-2003
                • 120

                #8
                Kloss ma racje, narazie w Wawie tylko na POlnej mozna kupic Gambrynusa.
                warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                Comment

                • kloss
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 2526

                  #9
                  Spróbowałem nowej dostawy i jestem trochę zdziwiony.Piwo z plastiku jest lepsze niż ze szklanej butelki.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #10
                    annetka napisał(a)
                    Kloss ma racje, narazie w Wawie tylko na POlnej mozna kupic Gambrynusa.
                    No widzisz , I już niepradę piszesz... Plastikowy Gambrinus jest w (przynajmniej)jednym ze sklepów na Yelonkach (4,60 zeta)
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • kloss
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 2526

                      #11
                      Cóż,nie można być wszędzie-wiedza o tym gdzie co jest musi być niestety ograniczona.

                      Comment

                      • annetka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 120

                        #12
                        NO widzisz Cooper Gambrinus moze jest bo to czeskie piwo a Grubciowi chodzi o Gambrynusa piwo czysto polskie z Ciechanowa.
                        warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                        Comment

                        • Cooper
                          Senior
                          • 11-2002
                          • 6055

                          #13
                          Dżisus Marian , wiem że przekręciłem nazwę i nawet nie chciało mi się poprawiać ale skoro piszemy o Ciechanowie to piszemy o Ciechanowie. Nadal potwierdzam jego (tzn Ciechanowa)obecność w mym osiedlowym koszykoszopie.
                          Za karę napiszę 20 razy "Gambrynus" (bez "kopiuj" i "wklej"
                          GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS ,GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS , GAMBRYNUS ,GAMBRYNUS ufff...
                          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                          Comment

                          • annetka
                            Senior
                            • 03-2003
                            • 120

                            #14
                            A w jakim dokladnie, jesli mozesz napisac nazwe, bo jestem ciekawa. Wiem, ze moze bedzie w Remie na Bemowie, ale o Jelonkach nic nie wiem. Ale juz bedziesz Cooperku pamietal Gambrynus
                            warszawa@ciechan.com.pljeśli masz jakieś uwagi ad produktów Ciechana, ich dytrybucj czy wizerunku zapraszam do korespondencji!!

                            Comment

                            • kloss
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 2526

                              #15
                              Chyba już zaczęli pasteryzować.Wskazuje na to termin przydatności.Piwo kupione dzisiaj ma termin 17.09.Chociaż moim zdaniem smak jest podobny.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎