Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kraków, ciekawe piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    #61
    A to chyba hit!!!
    W Skawinie koło Krakowa (dla nieznających małopolski jakieś 5km) znalazłem, w sklepie sieci PSS Skawina leżącym przy rynku na ul.Słowackiego nr.1, piwo nigdzie nie spotykane w Krakowie. Mało tego! Z tego co wiem z forum to w ogóle cięzko go dostać! Mianowicie: (ale napięcie!!) MOCNE DOBRE z Lwówka. Bączek w cenie 1,35zł. Po zapytaniu ekspedientki z kąd to mają usłyszałem: " Panie, ktoś nam to wcisnął, a to się w ogóle nie sprzedaje!!!". Jutro tez tam będę i wtedy zakupię gdyż dopiero teraz uświadomiłem sobie co to za rarytas!
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • Standarte
      Gość
      • 08-2003
      • 467

      #62
      Nie musisz do Skawiny. W sklepie spożywczym przy ul. Słomianej (os. Podwawelskie) jest również dostępne.

      Comment

      • bahtol
        słomiany zapał
        • 10-2002
        • 331

        #63
        Widze, że kolega Standarte zapuszcza się w moje rejony. Owszem na końcu Słomianej jest i Książęce i Mocne Dobre w butelkach Euro, bywa też w bączkach. Ale Lwówek już chyba na dobre wszedł do Krakowa, bo widziałem go już w kilku miejscach. W sklepiku o którym mowa powyżej można też dostać Rotmistrza z Grudziądza, którego dawno już nigdzie nie widziałem.
        Cielaku - prponuję bardziej wnikliwe przeglądanie tematu zanim obwieścisz rewelację.
        =bahtol=

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          #64
          bahtol napisał(a)
          Cielaku - prponuję bardziej wnikliwe przeglądanie tematu zanim obwieścisz rewelację. [/B]


          Skoro tak często słyszę, o piwach z Lwówka, że tak cięzko je dostać nawet na Śląsku wydawało mi się że to hit! A tu "lipa"!
          Tyle sklepów znam w Krakowie i okolicach i taka wtopa!!
          Ale i tak kupiłem w Skawinie.
          Wieczorkiem utopię wstyd w bączku Mocnego Dobrego.
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • pIvo
            Senior
            • 10-2002
            • 290

            #65
            Amber Mocny Red i Grunengold Export

            W polecanym juz Intermarche w Plazie (zawsze duzy wybor) pojawily sie, w butelkach oczywiscie, Amber Mocny Red z Bielkowka i Grunengold Export z Kielc.
            http://kapsle.w.interia.pl

            Comment

            • cielak
              Senior
              • 03-2004
              • 2890

              #66
              Dziś w Krakowskim Geancie zakupiłem Łomżę Wyborową w konserwie za 2,19 złocisza
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • cielak
                Senior
                • 03-2004
                • 2890

                #67
                Znacznie zwiększył się asortyment piwek w Carefour-Czyżyny (nie wiem jak na Zakopiance) przybyły Perła Lubelska, Cherry i Bananowe z Jabłonowa, Imbirowe z Kipera, dużo zagranicznych m.in. piwka z Obolon-a, dużo Angielskich,i juz nie pamiętam bo tyle tego..
                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                Comment

                • elroy
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 359

                  #68
                  cielak napisał(a)
                  Znacznie zwiększył się asortyment piwek w Carefour-Czyżyny (nie wiem jak na Zakopiance) przybyły Perła Lubelska, Cherry i Bananowe z Jabłonowa, Imbirowe z Kipera, dużo zagranicznych m.in. piwka z Obolon-a, dużo Angielskich,i juz nie pamiętam bo tyle tego..
                  Również w Carrefour-Zakopianka jest duży wybór (jak na Kraków). Wybieram się tam zawsze po moje ulubione Weizenland, butelkowego Belfasta i ostatnio po piwa z Obolona ( jest też kwas chlebowy). Oczywiście zawsze coś jeszcze wpadnie w ręce
                  Tak jak kolega Cielak wspomniał, można kupić trochę piw z wysp - ale niestety ceny są wysokie.
                  Attached Files
                  www.piwo.org

                  Comment

                  • YouPeter
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 2379

                    #69
                    No dość nieźle to wygląda w Carrefour-Zakopianka. Byłem dzisiaj specjalnie i jest dość duży wybór. Są różne promocje piw z wielkich browarów (kufel Żywca itp.). Jednak można też znaleźć Perłę z Lublina i kilka piw z Jabłonowa. Było tego jeszcze trochę ale nie zapamiętałem
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    • ecolek
                      Junior
                      • 02-2004
                      • 6

                      #70
                      w Delikatesach "Whist" nic o piwach z Lwówka nie wiedzą....

                      W weekned byłem w Krakowie i chciałem dać koledze prawdziwych piw z Lwówka. No i wielkie rozczarowanie: w delikateach "Whist" nic o piwach z Lwówka nie wiedzą... :-((((

                      Spalony punkt....

                      Comment

                      • ergie
                        Senior
                        • 05-2004
                        • 1041

                        #71
                        A czy ktoś z Was wie gdzie można kupić w Krakowie ciemne piwa pszeniczne?
                        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                        ------------------------------------------------------------------
                        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                        Comment

                        • bahtol
                          słomiany zapał
                          • 10-2002
                          • 331

                          #72
                          Z pewniaków ciemnych weizenów to tylko Erdinger w Tesco, bywał też Kapuziner w sklepiku hurtowni Maxbeer na Starowiślnej. Tuchera już właściwie w Krakowie nie ma.
                          =bahtol=

                          Comment

                          • cielak
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 2890

                            #73
                            ergie napisał(a)
                            A czy ktoś z Was wie gdzie można kupić w Krakowie ciemne piwa pszeniczne?

                            Spróbuj na Kościuszki w MAFRO (koło pętli)
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • elroy
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 359

                              #74
                              cielak napisał(a)
                              Spróbuj na Kościuszki w MAFRO (koło pętli)
                              Czy to jest ten mały sklepik z alkoholami przed pętlą, po tej samej stronie? Nie mogę skojarzyć miejsca.
                              www.piwo.org

                              Comment

                              • Standarte
                                Gość
                                • 08-2003
                                • 467

                                #75
                                Ten sam. Kiedyś tam była fajna knajpka - żulernia, gdzie piło się kwaśny Rybnik stojąc i opierając łokciami o lepiące się podesty.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎