Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głubczyce, Strażak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Głubczyce, Strażak

    Kolejne piwo z Głubczyc o parametrach 10,1 % ekstraktu i 5,5 % alkoholu. Że też chce im się robić nowe etykiety i wymyślać inną nazwę dla tego samego piwa które funkcjonuje na naszym rynku pod nazwami: Głubczyce pils export, Karlik czy Fox. Browar chyba chce trafić do miłośników piw eksportowych , do karlików oraz do wielbicieli zwierząt futerkowych a teraz do strażaków. No ale może przejdę do opisu tego piwa.
    Kolor- słomkowy
    Gaz- dobre nasycenie
    Piana- Na początku dużo dziur które znikają razem z pianą ale pozostaje cienki dywanik piankowy
    Smak- Nie ma żadnego nieprzyjemnego posmaku co sprawia że produkt ten można wypić bez problemu. Nie ma żadnej głębi smakowej, jedyne co wyczułem to lekka goryczka które jest wyczuwalna dopiero po kilku łykach.
    Szata graficzna- Kapsel bez nadruku natomiast etykieta średniej urody sprawiająca wrażenie piwa marketowego.


    Średnie piwo którym nie da się delektować ale z pewnością na upału i na zloty forum jak znalazł
    Ocena 4-
  • mwa
    Senior
    • 01-2003
    • 5071

    #2
    Nie wiem czy to jakaś obsesja browaru, czy co, ale wczoraj dostałem z browaru dużży zestaw etykiet. Sam naliczyłem chyba ze 6 etykiet z piwem o parametrach 10,1 % ekstraktu i 5,5 % alkoholu.
    Tak mi się wydaje, że to jakieś sikacz, tyle że są to etykiety do różnych marketów tj. Tesco, Biedroka, Lider P. itd.
    Może i to dobrze, przynajmniej jest coś do kolekcjonerów

    mwa
    Last edited by mwa; 10-06-2003, 19:13.
    Pozdrawiam Cię !!!!

    Comment

    • Sven
      Senior
      • 09-2003
      • 1211

      #3
      Kolor bardzo jasny, piana kiepska, nawet bardzo, prawie nie chciała powstać, mimo, że lałem z wysokości! Niezbyt gazowane, zapach goryczkowy, kwaśnawy! Smak kiepski, gorycz pomieszana z silną kwaskowością. Ale rzeczywiście pragnienie gasi doskonale! Opakowanie = etykietka do kolekcji. Tanie i niezbyt smaczne.

      Moja ocena: [2.625]
      Celia, cerevisia et conventus.

      Comment

      • piwowar2
        Senior
        • 11-2001
        • 588

        #4
        Jak na moj gust, to calkiem niezle piwo. Smakiem przypomina mi troche frankonskie Lager. Jest jedynie za ciekie. Jako 12% moglo by byc calkiem przyzwoitym piwem.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎