Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Roger's Pilsner

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Okocim, Roger's Pilsner

    Zakupione dzisiaj w Żabce, puszka 1,68 PLN.
    Piwo jasne pełne, alk.3,7%obj., obj. 8,0% wag.
    Z tego co się dowiedziałem w sklepie, piwo robione dla tej sieci sklepów. Napisałem Okocim, bo podany jest tylko adres firmy. Moze być znów tak, że to Szczecin rozlewa to piwo. Napis na puszcze: Dobry produkt, dobra cena, to się opłaca.
    Piwo słabe, woltaż sam mówi za siebie, wodniste, piana cieniutka, gaz wporządku. Dla mnie ogólnie nie warte ponownego spróbowania.
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Pewnie tak,ja piłem ostatnio Fasberga z tej grupy i pewnie to coś też ze Szczecina .Do dziennika nie wpisałem ,gdyż nie jestem pewien.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      Może Tutunia wyjaśni gdzie jest produkowane to piwo no chyba że ma zakaz udzielania takich informacji

      Comment

      • tutunia
        Member
        • 03-2003
        • 60

        #4
        baklazanek napisał(a)
        Może Tutunia wyjaśni gdzie jest produkowane to piwo no chyba że ma zakaz udzielania Info dla miłośników "cieczy" w puszkach: na wyrobach puszkowych CO po terminie przydatności na denku jest literka oznaczająca browar produkujący daną partię wyrobu. O-Okocim/taki śmieszny "kwadracik"/, B-Szczecin, P-Wrocław.Podobnie oznaczają wyroby KP i GŻ.takich informacji

        Comment

        • tutunia
          Member
          • 03-2003
          • 60

          #5
          chyba coś skrewiłem, więc jeszcze raz: na denku puszki, po terminie przydatności jest literka, która oznacza zakład, który wyprodukował daną partię. Okocim określa "O"/taki kwadracik/ "B" Szczesin, "P" Wrocław. To na puszkach, na butelkach jest inaczej, ale o tym gdzie przy okazji.

          Comment

          • baklazanek
            † 2014 Piwosz w Raju
            • 08-2001
            • 3562

            #6
            Dzięki za odpowiedź, niech żyją oznakowania na spodach puszek

            Comment

            • Dudlik
              Senior
              • 11-2002
              • 269

              #7
              ROGERS'S okocim

              Wczoraj w sklepie żabka kupiłem piwo okocimia marki rogers. Jest bardzo, ale to bardzo leciutki. Ekstraktu ma chyba mniej niż coca-cola, bo tylko 8%, a alkoholu ma 3,7%. Piwko w smaku podchodzi pod wodę mineralną, ale na orzeźwienie nie jest takie złe. Oczywiście nie jest to piwo najwyzszych lotów, a raczej piwo kryzysowe. Wersja mocniejsza ma 6,2% alkoholu no i ekstraktu tyle co zwyczajne piwo. Te leciutkie piwo poleciłbym paniom do obiadu, albo ludziom ciężko pracującym, albo wreszcie starszym, które nie mogą spożywać zbyt dużo alkoholu. Mi całkiem smakowało, ale podkreślam, że to bardzo leciutkie piwko, prawie jak mineralka. Cena troche za wysoka, bo 1.69 za slabsza wersje, mocniejsza w czarnej puszce, niestety tylko takie jest dostepne, 1.98zl. Mam wrazenie, ze forumowiczom to piwo nie bedzie smakowalo. Mozna je dostac w zabce. Ja kupilem je na Powislu, obok Czulego Barbazyncy. Pozdrawiam!
              Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

              Comment

              • bahtol
                słomiany zapał
                • 10-2002
                • 331

                #8
                A mnie to piwko smakowało(piłem wersję słabszą). Dobre na upały. W smaku nic szczególnego ale wczoraj poprostu trafiło w moje potrzeby. Również zakupione w Żabce.
                =bahtol=

                Comment

                • robox
                  = kapslarz =
                  • 11-2002
                  • 8188

                  #9
                  Oba piwa mają założone tematy w tymże dziale .

                  Comment

                  • Viktor
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 617

                    #10
                    Jasnozłote, dobre gazowanie, piana szybko znika, zapach b. lekki chmielowy, smak orzeźwiający ( chociaż wydaje się wodniste), schłodzone dobre na gorące dni, minimalna goryczka

                    Moja ocena: [2.675]

                    Comment

                    • BuR
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 104

                      #11
                      Ostatnio przejechałem się po mieście i wstąpiłem do trzech "Żabek". W każdej były Rogersy, ale niestety miałem jedyne 1,20zł więc musiałem zadowolić się wieloowocowym soczkiem VITAN w kartoniku z rurką Ale na upalne popołudnia wszystko jest dobre

                      Comment

                      • Wyha
                        Junior
                        • 08-2003
                        • 1

                        #12
                        Piwo pozbawione swych walorów. Mało aromatyczne, jakby rozcięczone. Kolor złocisto-żółty. Podsumowanie:
                        Piwo dobre na melanże, nie do degustacji

                        Moja ocena: [3.55]
                        ---------------
                        Ocena usunieta z rankingu.
                        Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                        Art, Admin

                        ---------------

                        Comment

                        • mwa
                          Senior
                          • 01-2003
                          • 5071

                          #13
                          Piwo to jak koledzy również zakupiłem w "Żabie".
                          Rzeczywiście piwko ma swój urok.
                          Piana znika natychmiast po nalaniu.
                          Gazu też jest mało, w szklance nie widać by pracowało.
                          W smaku lekka gorycz i nic więcej. Na uwagę zasługuje fakt, że nie ma żadnych ujemnych walorów smakowych.
                          Piwo bardzo dobrze gasi pragnienie.
                          Pozdrawiam Cię !!!!

                          Comment

                          • mwa
                            Senior
                            • 01-2003
                            • 5071

                            #14
                            A, z denka puszki wynika, że piwo zostało rozlane przez Br. Okocim.
                            Pozdrawiam Cię !!!!

                            Comment

                            • Czapayew
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 1966

                              #15
                              Puszka wali po oczach napisem "Original pilsner taste". Jak tak mają smakować orginalne pilsnery, to ja dziękuję. Mimo niezłej piany i zaskakująco dobrego gazowania nie znalazłem żadnej orginalnej nutki smakowej. Taka woda z chmielem i goryczką. Nie sposób nie zgodzić się z MWA, że brak tu ujemnych walorów smakowycj, ale brak jest także pozytywnych.
                              Jak na cenę 1,98 PLN/puszka 0,5 l w "Żabce" spodziewałem się więcej.
                              Ocena: 2
                              "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                              www.zamkoszlaki.com
                              www.piwnekapsle.net

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎