Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wickwar, Mr Perrett's Traditional Stout

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    Wickwar, Mr Perrett's Traditional Stout

    Znowu prosto z browaru. But. 0.5 l, alk. 5.9%. Kolor prawie czarny, nieprzejrzysty, piana bardzo gesta, wielka i trwala jak we wszystkich piwach z Wickwar, lekko owocowy aromat. W smaku prawie wszystko - kwaskowato wisniowe, troche goryczki i palonego slodu, dlugi, lekko mlecznoczekoladowy posmak. Znakomity stout o bogatym smaku, moze tylko ten poczatkowy kwasek troche przeszkadza ale tylko przy pierwszych lykach. Ocena: 4 1/2.
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    kolor - brunatno-wiśniowy, nieprzejrzyste
    piana - bardzo obfita, trwała, kolor kawy inki, dobne pęcherzyki, osadza się krzaczasto na ściance
    zapach - dośc intensywny, palonego słodu
    smak - bardzo wytrawne jednak nie tak jak znany nam np Guinness, dobrze wyczuwalna paloność z delikatnymi owocowymi nutkami
    gaz - bez zarzutu
    opakowanie - bardzo ładna etykieta, gładki kapsel

    Ogólnie bardzo dobry stout, podziękowania dla Lzkamila za możliwość degustacji
    Attached Files
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • lzkamil
      kierowca bombowca
      • 01-2003
      • 3611

      #3
      Becik, dobrze że ten stout się długo wyleżakował. Miałem jeszcze jedną flaszkę, wczoraj wypiłem, kwasek zniknal całkowicie, została tylko pyszna goryczka palonego słodu, w zapachu palony słód i chmiel, coś wspaniałego
      Piana zajęła cały kufel, dobrze że otwierałem nad zlewem, nalewałem dobre 15 minut...
      Last edited by lzkamil; 12-11-2005, 01:59.
      Lepszy jabol pod okapem
      niż GŻ, CP i KP !


      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎