Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Srebrny Kur

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piwofil
    Senior
    • 01-2002
    • 907

    Sulimar, Srebrny Kur

    Piwo kupione w zgrzewce 8 x 0,33, inaczej nie sprzedają, przynajmniej w dyskoncie Plus. Alkohol 4,7%, ekstraktu brak.
    Piwo cienkie, mimo ładnej piany, która utrzymuje się do końca i zostawia ślady na szklance, a na początku tworzy bardzo ładną koronę nie ma więcej zalet. Bardzo jasna barwa, bąbelki na początku tłumnie unoszą się do góry, z czasem jednak jest ich coraz mniej, aż znikają w zupełności. Smak jakiś taki nijaki, jak gazowana woda, goryczki zero, posmaków zero, w ogóle marnie, nic tylko pic i zapomnieć że się piło. Nie jest to jednak smak obrzydliwy, tylko zupełnie go nie ma.
    Opakowanie nawet ładne, zielona butelka bezzwrotna, etykieta czarna z napisem srebny kur, niezbyt ładna, banalna.
    Ogólnie piwo kiepskie, a ja mam jeszcze 7 sztuk do wypicia
    www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    Kolega Złotego Kura z Łomży ?

    Comment

    • Piwofil
      Senior
      • 01-2002
      • 907

      #3
      Nie, to zupełnie inne piwo, tylko KUR jest zbierznością.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • Pepek
        Senior
        • 04-2003
        • 1499

        #4
        Otrzymane wczoraj od sąsiada, a zakupił je w krapkowickim Plusie.
        Kolor jak na cienkusza dość przyzwoity, jasnosłomkowy. Piała ładna, bialutka, drobno- i średniopęcherzykowa, utrzymuje sie dość długo i opada do kożuszka utrzymujacego się do końca picia. To duży plus tego piwa. Nasycenie CO2 przeciętne, choć wyczuwalne zwłaszcza na początku. Smak poniżej przeciętnej, słaba, niezadowalająca goryczka. Podobnie jest w zapachu - wręcz nijakim, w którym czuć śladowe nuty słodowe. Rozlane do bezzwrotnego zielonego bączka, wzór etykiety dość udany, lecz fatalnie wydrukowany, zwłaszcza kontra, kapsel emaliowany na czarno.
        Jak dla mnie to takie sobie, no "słabe" piwo. Chyba bardziej do picia imprezowego (ta wyłączna sprzedaż na zgrzewki ) niż dla jakichkolwiek innych wrażeń.

        Moja ocena: [2.4]

        Comment

        • burar
          Senior
          • 09-2003
          • 238

          #5
          Piwofil napisał(a)[/i]
          Nie, to zupełnie inne piwo, tylko KUR jest zbierznością.

          FCJP zbieżność
          Grodziski Browar Domowy

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎