Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Koszykowa 53 (przed architektami), Jola [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bekiesz
    Senior
    • 09-2005
    • 140

    Dzisiaj bylem i zakupiłem Gab Stout i Kama Sutra w jednej cenie-3.40/0.5l.
    Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

    Comment

    • kibi
      Senior
      • 07-2004
      • 1875

      I ja byłem dziś po raz pierwszy (jakoś nie leży na mojej trasie), ale na pewno nie ostatni. Ceny nie są zbyt zachęcające, ale wybór owszem. Oporócz opisywanych już wcześniej piw z Janowa i Gaba, Nakła i Grudziądza i porterów z Broka i Łodzi, po raz pierwszy widziany w Warszawie Barkas z Braniewa i dwa bączki z Czarnkowa: Noteckie niepasteryzowane i Eire.

      Comment

      • Mistrzu
        Senior
        • 08-2003
        • 750

        Byłem przed chwilą: stouta z GABa nie ma od paru dni, Kama Sutrę kupiłem ostanią.
        Last edited by Mistrzu; 06-07-2006, 19:36.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
          Byłem przed chwilą: stouta z GABa nie ma od paru dni, Kama Sutrę kupiłem ostanią.
          No to dobrze żeś napisał Nie muszę na razie tam jeździć, wiadomo kiedy będzie stout? Pytałeś się?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • Bekiesz
            Senior
            • 09-2005
            • 140

            Dziś kupiłem Stouta.Kama Sutra też była,ale tak w ogóle to coś cienko się zrobiło.Nie ma Noteckiego,ani niczego z Krajana.Jest jeszcze Łódzki porter,ale nie ma Jędrzejowa.Nie ma też Bieszczadzkiego.
            Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

            Comment

            • banasrobert
              Senior
              • 03-2004
              • 251

              A wczoraj był Barkas z Braniewa, widziałem rano przez szybę przed otwarciem sklepu, niestety później nie mogłem tam pójść a dziś rano okazało się, że jużżżżżżżż nie ma i nie bardzo wiadomo, czy w najbliższym czasie jeszcze będzie.

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                bynajmniej mnie to nie dziwi. wiele sklepów boi się brać nowości niekoncernowe i z reguły bierze minimalną ilość, a przy dostawie takiej ilości koszty per butelka są wyższe. czy coś/ktoś może to zmienić?

                Comment

                • Mistrzu
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 750

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                  bynajmniej mnie to nie dziwi. wiele sklepów boi się brać nowości niekoncernowe i z reguły bierze minimalną ilość, a przy dostawie takiej ilości koszty per butelka są wyższe. czy coś/ktoś może to zmienić?
                  W przypadku "Joli" nikt tam się nie boi brać nowości niekoncernowych, wprost przeciwnie, koncerniaki nie mają tam wstępu. Dlaczego tak jest może powiedzieć AHUMBA. Współwłaściciel sklepu z forum zna się najlepiej właśnie z nim, o czym się dowiedziałem
                  Last edited by Mistrzu; 11-07-2006, 21:22.

                  Comment

                  • p_stulka
                    Member
                    • 07-2006
                    • 42

                    To nie do końca jest tak - dziś w jednej z lodówek "Joli" stały sobie Lech Pils i Lech Lite.
                    Wyjątek jednak potwierdza regułę - miejsce tam maja niemal wyłącznie produkty rzadko spotykane w szeroko rozumianym sąsiedztwie.
                    Aktualnie w promocji Staropolskie Złote (konserwa - rzeczywiście w butelki już nie leją!?!) za 1,90 zł. Poza tym świeży Czarnków i Ciechanów. Z innych ciekawostek: Berg (Amber), Kozackie i Plum (Namysłów). Jadą Nakło i Łódź. Wkrótce można też raczej spodziewać się Kujawiaka i Zamkowego (to drugie podobno w prawdziwych namysłowskich butelkach).
                    Na pewno warto jednak osobiście zapoznać się z aktualną ofertą "Joli".

                    Pozdrawiam,
                    Piotr Stułka

                    PS. Po przeobrażeniu do nowej tożsamości witam wszystkich ponownie. Teraz ja to rzeczywiście ja.
                    "Rozkoszy rajskich nie chcę znać,
                    ni wiedzieć, gdzie się kryją,
                    tylko mnie Panie Boże wsadź,
                    gdzie święci Rotmistrza piją."

                    Comment

                    • Mistrzu
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 750

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika p_stulka
                      PS. Po przeobrażeniu do nowej tożsamości witam wszystkich ponownie. Teraz ja to rzeczywiście ja.
                      A poprzednio "Ty to byłeś kto"?
                      Last edited by Mistrzu; 20-07-2006, 18:29.

                      Comment

                      • Mistrzu
                        Senior
                        • 08-2003
                        • 750

                        Informuję, że godzinę temu kupiłem ostatniego Stouta z GABa.

                        Comment

                        • Maidenowiec
                          Senior
                          • 07-2004
                          • 2287

                          Całkiem sporo jest jeszcze w Gambrynusie w Blue City jakby ktoś poszukiwał. Swoją drogą, piwo jest rozchwytywane. Miejmy nadzieję, że pokróluje na rynku.
                          Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                          Thou shallt not spilleth thy beer!

                          Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
                            Całkiem sporo jest jeszcze w Gambrynusie w Blue City jakby ktoś poszukiwał. Swoją drogą, piwo jest rozchwytywane. Miejmy nadzieję, że pokróluje na rynku.
                            Prosiłabym o wypowiadanie sie w dziale Sklepy z piwem na temat konkretnego sklepu, którego temat dotyczy.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              Oczywiście, podpowiedziałem tylko gdzie jeszcze ten zacny trunek można nabyć
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              • Ahumba
                                Senior
                                • 05-2001
                                • 8962

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mistrzu
                                Informuję, że godzinę temu kupiłem ostatniego Stouta z GABa.
                                Informuję, że wiadomość jest już nieaktualna.
                                Dziś trafiłem min. stoucika i bieszczadzkie z Janowa
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎