Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Sklepy z Piwem

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Warszawa, Koszykowa 53 (przed architektami), Jola [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slavoy
    Senior
    • 10-2001
    • 5052

    Narażę się Maggykowi
    Z tym Bieszczadzkim po chorej cenie w Joli to ja bym radził się wstrzymać i rozejrzeć dobrze po zwykłych sklepach, bo to w Warszawie i okolicach wcale nie jest to już rarytas. U mnie jest w zwykłym spożywczaku osiedlowym w cenie poniżej 2zł.
    Dick Laurent is dead.

    Comment

    • emes
      Nadszyszkownik Chmielowy
      • 08-2003
      • 4275

      Dziś byłem, pojawił się Zwierzyniec butelkowy, 0,33 l, Premium, z napisem 200 lat. Poza tym jest i stout GAB i większośc powyżej opisanych. Noteckiego z tego co pamiętam nie było.

      Comment

      • sopista
        Senior
        • 01-2003
        • 1747

        Oprócz Zwierzyńca jest lubelska Perła (oba po 2,50 z butelką). Łódzki Porter butelkowy też (właśnie sprawdzam czy od czerwca się nie zmienił). "Gabowy Stout" również w lodówce. I sporo innych.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
          Oprócz Zwierzyńca jest lubelska Perła (oba po 2,50 z butelką)(...)
          Perła w brązowej butelce?
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            W zielonej.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
              W zielonej.
              Hmm, szkoda bo juz myślałem.
              W zielonej butelce jest też w Carrefourze na Bemowie, jak dla mnie ta wersja jest prawie wypijalna w odróznieniu od Perełki w brązowej butelce.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • sloniatko
                Senior
                • 02-2004
                • 1014

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
                Hmm, szkoda bo juz myślałem.
                W zielonej butelce jest też w Carrefourze na Bemowie, jak dla mnie ta wersja jest prawie wypijalna w odróznieniu od Perełki w brązowej butelce.
                Perłę w brązowej kupowałem niedawno w któryśm z Auchone w Piasecznie lub na Modlińskiej.
                Piwo czyni każdą czynność przyjemniejszą

                Comment

                • franekf
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 944

                  Pojawił się niepasteryzowany grudziądz po 2.90, ale uwazajcie na niego - dwie skrzynki stoja na sklepie a w lodówce jest tylko kilka butelek. Mój, mimo że z lodówki i przed terminem był już mętny i smakował troche dziwnie... poza tym z ciekawszych rzeczy zwierzak w butelkach po 2.50 i stoucik z GAB'a, był też porter łódzki.
                  Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                  http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                  Piwny Janusz bez Teku

                  Comment

                  • franekf
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 944

                    Z nowych rzeczy pojawiło się grudziądzkie "lekkie piwo", chyba za 2.60, z ciekawszych rzeczy troche grudziadza, GABa (stout i kama sutra).
                    Birofilia Trapistów poszukiwane - sprawdź co mam
                    http://mojedegustacje.blogspot.com/ - mój blog o alkoholach; ostatni wpis - Królewskie Porter
                    Piwny Janusz bez Teku

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika franekf
                      Z nowych rzeczy pojawiło się grudziądzkie "lekkie piwo", chyba za 2.60, z ciekawszych rzeczy troche grudziadza, GABa (stout i kama sutra).
                      Byłem tam w piątek a dopiero dziś podaję, bom troszki trzeźwiał po imprezach okołourodzinowych ślubnej znajomej.
                      I co ja tam wypatrzyłem?
                      Kraków stary. 3 różne po 4,40 za każdy.
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        Korzystajcie póki są
                        Last edited by e-prezes; 26-11-2006, 19:37.

                        Comment

                        • banaszek
                          SłabyUżytkownik
                          • 02-2005
                          • 617

                          Bardzo fajny sklep. 3 tygodnie temu założyłem się z kolegą z Gdyni, że gdy przywiozę mu skrzynkę polskich piw to każde z zakupionych napojów będzie dla niego nowością. Wygrałem zakład.

                          Wczoraj kupiłem dwie Smocze Głowy. Skonsumowałem Dark Ale. Zgadzam się, że trzeba korzystać póki są. A mają być regularnie, tako rzekł pan sprzedawca, który aż przebiera nogami, żeby warzyć.


                          Comment

                          • e-prezes
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 19167

                            Jest wielce prawdopodobne, że nowe warki nie będą butelkowane, dlatego piszę, byście korzystali...

                            Comment

                            • Maidenowiec
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 2287

                              O, jest Dark Ale? To koniecznie muszę w tym tygodniu się tam wybrać. Jeżeli jeszcze będzie Amber Ale to w ogóle orgia smakowa
                              Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                              Thou shallt not spilleth thy beer!

                              Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                              Comment

                              • banaszek
                                SłabyUżytkownik
                                • 02-2005
                                • 617

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
                                O, jest Dark Ale? To koniecznie muszę w tym tygodniu się tam wybrać. Jeżeli jeszcze będzie Amber Ale to w ogóle orgia smakowa
                                Ano Dark Ale jest (był w niedzielę - 26.listopada). Mnie rozczarował ale o tym Wam opowiem jak tylko skończę jeść zupę.


                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎