Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ceny ?!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • luomi
    Junior
    • 09-2003
    • 7

    ceny ?!

    Witam

    przepraszam ale musze o cos spytac ...

    chcialem sobie kupic ksiazeczke "Piwowarstwo" Michael J. Levis, Tom W. Young ... i znalazlem w sklepie piwosza za 45 zl 80 gr !!!!

    a dlaczego pisze o tym ??

    dlatego ze ta sama ksiazke znalazlem w ksiegarni PWN za CALE 14,30 zl


    skad to sie bierze dlaczego niektorzy chca wycisnac z ludzi kase na czyms co tak naprawde nie jest drogie ....


    pozdrawiam


    ps to nie jest reklama ani jednej firmy ani drugiej
  • breslauer
    Senior
    • 05-2002
    • 2690

    #2
    Sam odpowiedziałeś na to pytanie: bo niektórzy chcą wycisnąć z ludzi kasę.
    I liczy się tylko zysk i brak rozeznania klientów w rynku.

    A tak przy okazji: używaj polskich liter, to Twoje wypowiedzi będą brzmiały poważniej.

    Comment

    • dziku
      Senior
      • 12-2002
      • 1992

      #3
      breslauer napisał(a)
      (...)A tak przy okazji: używaj polskich liter, to Twoje wypowiedzi będą brzmiały poważniej.
      Ja bym jeszcze jak najuprzejmiej zasugerował stosowanie bardziej konkretnych określeń w tematach postów, albo... umieszczanie informacji w tematach już istniejących i stworzonych specjalnie w tym celu.
      Dziku


      Comment

      • luomi
        Junior
        • 09-2003
        • 7

        #4
        Przepraszam bardzo ..poprawie się

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #5
          to musi być jakaś promocja/wyprzedaż, bo kupowałem tę książkę w PWeNie właśnie i jej cena była nieco niższa od tej w Browamatorze
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • dziku
            Senior
            • 12-2002
            • 1992

            #6
            ART napisał(a)
            to musi być jakaś promocja/wyprzedaż, bo kupowałem tę książkę w PWeNie właśnie i jej cena była nieco niższa od tej w Browamatorze
            Powiedział Art dumając nad przeniesieniem tematu....
            A ja właśnie dzisiaj będę przy samiutkiej księgarni PWN w Łodzi. I zaraz to sprawdzę w praktyce.
            No i rzecz jasna zamelduję o wynikach
            Dziku


            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #7
              nieco niższa = ok 3 zł.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • crizz
                ...
                • 02-2003
                • 1255

                #8
                Czy to ta książka?
                Last edited by crizz; 02-10-2003, 12:12.

                Comment

                • celt_birofil
                  † 2017 Piwosz w Raju
                  • 09-2001
                  • 4469

                  #9
                  Jakiś rok temu tak książka w Księgarni Firmowej PWN w Krakowie kosztowała właśnie 45 zł. Nieźle przecenili, czyżby w uwagi małą ilość piwowarów w Polsce?
                  P.S.
                  A skoro już mowa o przerzucaniu tematów - może po prostu połączyć z tematem ksiązkowo - albumowym??
                  Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                  Comment

                  • dziku
                    Senior
                    • 12-2002
                    • 1992

                    #10
                    celt_birofil napisał(a)
                    (...)może po prostu połączyć z tematem ksiązkowo - albumowym??
                    To właśnie miałem na myśli.
                    Dziku


                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23782

                      #11
                      nie będzie połączenia - wszak książka nie jest o kolekcjonerstwie, nieprawdaż? zresztą Kolega na wstępie zaznaczył że chodzi o różnicę ceny - i skąd taka się wzięła.
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • dziku
                        Senior
                        • 12-2002
                        • 1992

                        #12
                        ART napisał(a)
                        nie będzie połączenia - wszak książka nie jest o kolekcjonerstwie, nieprawdaż? zresztą Kolega na wstępie zaznaczył że chodzi o różnicę ceny - i skąd taka się wzięła.
                        Ty decydujesz... ale zdziwiłeś mnie trochę. We wspomnianym przeze mnie i Celta temacie są informacje i o cenach... W sumie nie to mnie jednak zdziwiło, a fakt, że to mają być książki o kolekcjonerstwie. Ja osobiście traktowałem tamten temat jako traktujący o kolekcjonowaniu książek o szeroko pojętej tematyce piwno - browarniczej. Stąd wzięła się sugestia połączenia zagadnień.
                        Dziku


                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #13
                          jak się ktoś uprze to można i kolekcjonować książki o warzeniu piwa. ale: luomi nie opisywał książki jako takiej tylko praktykę sprzedawców.
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • luomi
                            Junior
                            • 09-2003
                            • 7

                            #14
                            Przepraszam ,że zamieściłem post nie w tym miejscu gdzie trzeba ... nie wiedziałem do jakiego tematu można go przypisać

                            więc zeby nie było problemów ....

                            proszę o skasowanie postu wraz z całym wątkiem

                            a następnym razem będe się dłużej zastanawiał gdzie i co napisać ...


                            pzdr

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23782

                              #15
                              nie masz co przepraszać, bo przeciesz nic się nie stało. wątku nie będę kasował bo za bardzo się weń zaangażowałem
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎