Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Konstancin, Zdrojowe Pils

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #16
    Aaa tam, etykieta jest śliczna Też piję aktualnie Zdrojowe, dzięki Żą.

    Comment

    • Borysko
      Senior
      • 02-2004
      • 1144

      #17
      Borysko napisał(a)
      Kolor jasny, piwo leko mętne - jakby opalizujące (podobnie jak np piwa z Ciechanowa i Grudziądza). Jeśli dopracują proces filtracji, uznam to piwo za bardzo dobre. Moja ocena: [3.85]
      Piłem ponownie (oczywiścię DZIĘKI Żą) i tym razem klarowność była znacznie lepsza. Może nie doskonała, ale już bym się nie czepiał. Czyli generalnie różnie z tym w browarze bywa.

      Comment

      • naczelnik
        Senior
        • 08-2003
        • 1884

        #18
        Odbezpieczyłem właśnie bączusia, bo coś jakby pszenicznym się stawal. W sumie to już dwa miesiące po terminie jest...

        Lekko mętne.
        Jasne, z przepiękna, trwałą, białą pianką. Nagazowane drobnymi bąbelkami. Niezbyt mocna goryczka. Subtelny, słodowy aromat.
        Dla mnie bomba!
        Popieram domowe browary!

        Polakom gratulujemy naczelnika

        Zamykam browar.
        Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

        gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

        Comment

        • Pinio74
          Senior
          • 10-2003
          • 3881

          #19
          Jak dla mnie zupełnie dobre, lekkie piwo, dobre nagazowanie, dość trwała piana. Jeżeli chodzi o smak, to zbyt delikatna goryczka jest trochę przytłumiona przez akcenty słodowe i to jedyny minus (ale niewielki). Etykieta rodem z PRL. W sumie warte spróbowania.
          BIRRARE HUMANUM EST

          Comment

          • zAjkA
            Senior
            • 12-2004
            • 1089

            #20
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Ładny złotawy z lekkim odcieniem bursztynu. Ładnie prezentuje sie w kuflu. [4]
            Piana: Nie wiem czemu ale prawie jej nie było. Swą obecność zaznaczyła raptem kilkudziesięcio sekundowym małym kożuszkiem. [2.5]
            Zapach: Ładny, wyraźny, chmielowy. Delitanie pieści swą wonią nozdrza ;-). [4]
            Smak: Idealny smak chmielowy rozpływający się po całości naszych kubeczków smakowych. Delikatna goryczka dobrze współgra z resztą przy czym pozostawia miły posmak w ustach. [4]
            Wysycenie: Po prostu extra. Za każdym razem gdy wychylam kolejny łyk czuję jak delikatne bąbelki łaskocza mnie w język. [4]
            Opakowanie: Bączek 0,33l. Etykieta utrzymana w niebieskiej intonacji ze złotymi wypustkami. [3.5]
            Uwagi: Ogólnie bardzo dobre piwo z charakterem. Browar Konstancin zawsze kojarzyłem z mocnymi przyzwoitymi piwami. Teraz po tej niespodziance jaką sprawiło mi Zdrojowe mój pogląd się zmieni. Czas najwyzszy na Rektora Specjal. A co do wyżej opisywanego piwa to wrócę do niego jeszcze nie raz. POLECAM

            Moja ocena: [3.825]
            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              #21
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Piękny, pełny złoty kolor. [5]
              Piana: Tylko kożuszek i to nie wysoki. [3]
              Zapach: Chmielowo słodowy wpadajacy w nutki owocowe. [5]
              Smak: Pełny chmielowy mak z wyczuwalnym słodem. Szkoda tylko, że pozostawia niekiedy słodkawy posmak na języku, którego nie lubię. [4]
              Wysycenie: Podobnież jak inne piwa z Konstancina gaz nie rzuca sie w oczy ale wyczuwalny jest w ustach i nadaje piwu przyjemne, orzeźwiające właściwości. [3.5]
              Opakowanie: Przeboleje nawet kształt baczka. Ale wzór etykiety to istna masakra. Przypomina mi etykietę Kryniczanki z początku lat 90'tych. Koniecznie do zmiany. Natomiast sa podane wszelkie potrzebne informacje o browarze i piwie. [3]
              Uwagi:

              Moja ocena: [4.225]

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • Cyrkonia
                Senior
                • 10-2001
                • 1936

                #22
                bleeeeeee!!!!!!!!!! Nie wiem czy mi się trafił jakiś felerny egzapmlarz, czy to piwo rzeczywiście może konkurować z TATARem bleeeeeeeee!!!!!!!!
                www.stat-gra.pl

                Comment

                • Bombadil13
                  • 05-2005
                  • 2479

                  #23
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: ładny, bursztynowy [4.5]
                  Piana: początkowo dość gęsta i gruba, opada jednak szybko, nie znika jednak, pozostaje na powierzchni delikatna kołderka [3]
                  Zapach: zdecydowanie chmielowy, dopiero póxniej pojawia się słód [4.5]
                  Smak: mocna chmielowa goryczka, potem słodowe nutki a na koniec wyraźna alkoholowa słodycz [4]
                  Wysycenie: jakj dla mnie to zbyt mocne i to przez cały czas picia piwa [3.5]
                  Opakowanie: Przyzwoite, utrzymane w niebieskiej tonacji, na etykiecie są podane wszytskie informacje, minus za brak firmowego kapsla [4]
                  Uwagi: bardzo przyzwoite piwko, niwe rewelacja, ale miłe w smaku i zapachu

                  Moja ocena: [4.075]
                  Poszukuję

                  Comment

                  • MarcinKa
                    Senior
                    • 02-2005
                    • 2729

                    #24
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Kolor jest ładny, piwo klarowne. Moim zdaniem jednak ciut za jasny. [3.5]
                    Piana: Słabiutka. Bardzo niejednorodna. Tuż po nalaniu było jej niewiele i zaczęła szybko znikać, aż całkiem znikła. [2.5]
                    Zapach: Bardzo miły, raczej chmielowy. Niestety bardzo słaby. [4]
                    Smak: Bardzo dobry. Leciutki chmielowo słodowy smak w połączeniu z mocną goryczką. Po przełknięciu gorzki smak długo utrzymuje się w ustach. Pod koniec piwa nuty słodowo chmielowe mocniej odczuwalne. [4.5]
                    Wysycenie: Nie najlepsze. Początkowo bardzo dobre, ale pod koniec troszkę go brakowało. [3.5]
                    Opakowanie: Ładna etykieta, prosta w formie, gustowna. Wszystkie parametry podane. Minus to brak firmowego kapsla. [4]
                    Uwagi: Bardzo smaczne orzeźwiające piwo. Nie jest słodkie i ma mocną goryczkę. Jedno z lepszych jakie w tym roku piłem.

                    Moja ocena: [4]
                    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                    Comment

                    • Budvar
                      Senior
                      • 09-2005
                      • 265

                      #25
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: ładny, ciemnozłoty, klarowny [4]
                      Piana: początkowo ładna i nawet wysoka, niestety opada i rzednie zbyt szybko [3.5]
                      Zapach: bardzo przeciętny i bez wyrazu [3]
                      Smak: pierwszy łyk i niezły efekt - bogaty, pełny smak podkreślony dużą ilością słodu, czar niestety szybko pryska, a smak spłaszcza się i dochodzą kwaśne posmaki (gdyby nie pierwsze wrażenie, ocena byłaby niższa) [3.5]
                      Wysycenie: miom zdaniem przesadzone, zbyt szczypiące w język [3.5]
                      Opakowanie: etykieta prosta i niewyszukana, ale ma swój "klimacik" - wygląda jak piwo sprzed dwudziestu lat ;-) [4]
                      Uwagi:

                      Moja ocena: [3.375]

                      Comment

                      • Seta
                        Piję piwo
                        • 10-2002
                        • 6964

                        #26
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Ładny, złoty, klarowne. [4.5]
                        Piana: Dość nie trwała, zostaję obrączka, mało na szkle. [3]
                        Zapach: Moje po otwarciu ewidentnie śmierdziało. Po paru minutach "ochłoneło" i czuć słód z nutką chmielu. Bałem się "wwąchiwać"...
                        Ponoć pierwsze wrażenie jest najważniejsze.... [2]
                        Smak: Ożeźwiający z wyraźną goryczką. Po smordu bałem się jakiś gnilnych posmaków, ale było w porządku. Brakuje mu wykończenia - twarda woda? [3.5]
                        Wysycenie: Za duże, szczypiące, słabo widoczne. [3]
                        Opakowanie: W porządku - estetyczne, łatwo rozpoznawalne. Minus za łysy kapsel. [4]
                        Uwagi:

                        Moja ocena: [2.975]
                        Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                        Comment

                        • Garrota
                          Member
                          • 12-2006
                          • 46

                          #27
                          wielce przyjemne piwo na gorące dni

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎