Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Premium

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    Sulimar, Premium

    gotów do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • dziku
    Senior
    • 12-2002
    • 1992

    #2
    Kupiłem z okazji promocji
    Bardzo cieniutkie to piwo i wodniste. Nie, żeby od razu odrażające - po prostu bezsmakowe.
    Kolor (4) - ładny, lekko bursztynowy
    Nasycenie (3) - wystarczające
    Smak (2) - prawie nieobecy. Jakby się piło wodę gazowaną. Z każdym łykiem zdaje się łagodnie sływać... wprost do pęcherza. Rozwodnione nuty słodowe i jescze bardziej rozlazła goryczka.
    Piana (2) - początkowo obfita i dziurawa, bardzo szybko znika.
    Zapach (2) - jak i smak. Daleki i nieobecny. Poza tym mam wrażenie, że piwo to... pachnie wodą. Chyba nic dziwnego.
    Opakowanie (4) - zgrany czerwony komplet etykieta, kontra, krawatka i kapsel. Porywające to to nie jest, ale za knsekwencje należy się "czwórka".

    W sumie - bez smaku i bez powrotu do tego piwa.

    Moja ocena: [2.25]
    Dziku


    Comment

    • prima
      Senior
      • 06-2001
      • 148

      #3
      Chyba piłem zupełnie inne piwo o tej samej nazwie. Ale do rzeczy.
      -zapach:delikatny słodowo chmielowy
      - kolor:jasny
      - piana:ładna biała, drobna, trzyma się nieźle
      - smak: przewaga nuty słodowej z ciekawym posmakiem miodowo-korzennym. Goryczka delikatna
      Ekstrakt 12,1 Alkohol 6,2%
      Cena 1,89zł za butelkę 0,5l bezzwrotną. Kupione w Kauflandzie w Sieradzu.
      Generalnie bardzo dobre piwo - bardzo przypomina w smaku "jasne,że pełne " i "jasne.że mocne" z Męckiej Woli. Czyżby ta sama ręka piwowara?

      Comment

      • Cocobango
        Senior
        • 04-2002
        • 818

        #4
        Kiper Premium alk.6,2% eks.12,1%.
        Barwa złocista. Nasycenie nieco za małe. Piana gęsta, biała jednak niezbyt trwała. Dobra goryczka, lekki chmiekowy posmak, "studnia". Opakowanie całkiem udane.

        Moja ocena: [3.1]
        Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
        Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
        HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: jasnozłociste, klarowne [5]
          Piana: w kolorze ecru, drobna, nie osadza się na szkle,opada dość szybko [3.5]
          Zapach: bardzo rześki z chmielowym aromatem połączonym z delikatnym zapachem "browaru" (czyli fermentacji) [3.5]
          Smak: za ostre w smaku, mam wrażenie jakby było warzone z twardej wody, w dalszej części języka czuć delikatną goryczkę i nic więcej [2.5]
          Wysycenie: zdecydowanie za duzo w smaku, bąbelki pojedyńczo i leniwie lęcą w górę [2]
          Opakowanie: ładna puszka w nowej szacie graficznej, podoba mi się choć mogłoby by ciut lepiej [4.5]
          Uwagi: zaw alk 6,2%, bez ekstraktu, po prostu nie smakuje mi to piwo z przyczyn które opisałem w smaku, zbyt ostre,szczypiące i wodniste staram omijać się z daleka więc po następnego Premiuma napewno prędko nie sięgnę

          Moja ocena: [3.15]
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎