Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jurand, Imbir's

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    Jurand, Imbir's

    Wyprodukowane dla PGH,ekstrakt 9%,alkohol do 4,7%.Nazwa idiotyczna ni to polska,ni to angielska.Tak jakby "Królewskie" nazwać "Król's"albo coś w tym guście.W sumie jest to dość bezczelny plagiat "Gingersa"Jak komuś smakuje "Gingers" to i "Imbir's" powinien bo jest smakowo zbliżony.Dobrze zgazowane,ładnie się pieni.Barwa złocista.Wyrażnie imbirowe ale niemal nie pozostawia imbirowej goryczki na podniebieniu.Dość słodkie,wręcz landrynkowe.Traktowałbym bardziej jako napój orzeżwiający niż piwo.
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Skoro ART nie dodał Zingi, pisze tutaj, choć to zapewne to samo piwo.
    Kolor żółtawy. Piana na poczatku nawet ładna, ale jak to bywa z naszymi piwami ziezbyt trwała. Nasycenie CO2 w normie. Zapach ciekawy: owocowo-korzenny. Smak jeszcze lepszy: jak wyżej, plus umiarkowana goryczka. Zdecydowanie lepsze w porównaniu z ulepkowatym Gingersem. Jednak mogliby zdobyć się na inną szatę graficzną. Ta jest niemalże identyczna ze wspominanym piwem, stąd ocena.

    Moja ocena: [3.525]

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23782

      #3
      dodaję nowe piwa do Bazy danych jak się pojawiają opisy w dziale głównym - Piwo Konkretmie - Zingi jakoś nikt nie miał ochoty do tej pory opisywać.
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • kloss
        Senior
        • 03-2003
        • 2526

        #4
        W końcu wypiłem też "Zingi" czyli "oryginalny" produkt BWM w przeciwieństwie do "Imbirsa" robionego dla PGH.Smakowo wydał mi się inny ale myślę,że to kwestia okoliczności spożycia.Sądzę,że pite jedno obok drugiego niczym by się nie różniły.Oczywiście "Zingi" optycznie też jest wzorowane na "Gingersie" nawet bardziej niż "Imbirs".

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎