Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Blue Room Brewery, Mętny Syf II Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Małażonka
    Senior
    • 03-2003
    • 4602

    Blue Room Brewery, Mętny Syf II Jasne

    I znów okazja do spróbowania Pjenknikowego pszeniczniaka, i jak zwykle niebo w gębie, nic dodać nic ująć!

  • iron
    Senior
    • 08-2002
    • 6703

    #2
    Znowu dwa zestawy pszeniczniaków Pjenknika (jasny i ciemny), no i znowu orgia smaku.
    Chyba robię się zazdrosny że to nie moje piwa
    Gratulacje.
    Last edited by iron; 23-09-2003, 11:12.
    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
    Rock, Honor, Ojczyzna

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #3
      ...i ja dostąpiłem tego zaszczytu!

      na początek chciałbym zaznaczyć, by opinie nie brać do siebie zbyt emocjonalnie!
      kolor: jasnokremowy, ciut zbyt ciemny, ale nie to jest najważniejsze;
      zapach: przyjemny, pszenny;
      smak: "niebo w gębie" a już poważnie, na plus można zapisać brak drożdżowego posmaku i negatywnych doznań z powodu ew. błędów;
      gaz i piana: słabe, przy otwieraniu ledwo co psykło, a i piana długo się nie trzymała;
      opakowanie: gustowne, indywidualne;
      ocena ogólna: zacny trunek, choć z małym zastrzeżeniem za gaz - ocena: 4,2

      Comment

      • CarlBerg
        Senior
        • 09-2003
        • 968

        #4
        Dostaliśmy kilka różnych Syfów od Pjenknika - pierwszego odpaliliśmy 2 dni temu z ... pewnym wahaniem, gdyż Pjenknik przez pół godziny straszył nas kiblem i problemami żołądkowymi ... Jak widać przeżyliśmy i obyło się bez przepowiadanych "sensacji" ...

        Piwo specjalne, wcale nie mętne - wręcz bardzo klarowne, obfita piana zanikająca po czasie, osiadająca na brzegach kufla. Smak i aromat silny, przywołujący ( odważę się napisać ) piwa belgijskie klasztorne lane z beczek - ale nie znam się na tym aż tak, aby oceniać. Mętny Syf II jest piwem wyjątkowym - tak jak wyjątkowy jest Starszy Warząchowy Pjenknik ... Polecam !
        Attached Files
        Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
        Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

        Comment

        • lzkamil
          kierowca bombowca
          • 01-2003
          • 3611

          #5
          Otrzymane osobiście od Pjenknika i Kamyczka w przychodni w Opolu między dwoma kolejnymi czworonożnymi pacjentami - wielkie dzięki Spożyte razem z Dzikiem.
          Ciemnobursztynowa barwa, mętne na sposób pszeniczny - drożdże zawieszone w całej objętości.
          Gazu mniej niż na ogół w pszeniczniakach, piana jednak wielka w sposób typowy dla gatunku.
          Zapach bardzo ciekawy, typowo pszeniczny a do tego słodowy i leciutko podwędzany (z tym ostatnim Dziku się zgodził po dłuższym namyśle )
          Smak pszeniczniakowy, cytrynowy, jeszcze bardziej słodowy niż Franciszek czy Paulaner, już nie wędzony w przeciwieństwie do aromatu.
          P.S. - a jednak ostatnie łyki smakują trochę wędzonkowo - duży plus!

          Ogólnie - jeden z najlepszych pszeniczniaków jakie z Dzikiem znamy!
          Lepszy jabol pod okapem
          niż GŻ, CP i KP !


          Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

          Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

          Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎