Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Sulimar, Acapulco

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23793

    Sulimar, Acapulco

    gotów do oceny
    ...wreszcie.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19166

    #2
    zacznę od opakowania: bez fajerwerków szata graficzna, ale przecież to nie sztandarowy produkt Kipera, niestety tylko blacha;
    gaz: przyzwoity;
    piana: stosunkowo drobna, krótkotrwała;
    kolor: jak wszystkie piwopodobne napoje, jasny, świetlisty;
    zapach: intensywny jabłkowy, czuć go nawet z odległości półmetra od szklanki;
    smak: jabłkowej oranżady, gdzieś daleko posmak goryczki piwnej, dodatkowo jakieś niezidentyfikowane niemiłe posmaki technologiczne.
    podsumka: dobrze, że jest! jest przynajmniej jakaś skromna alternatywa dla Redd'sa.

    Moja ocena: [3.875]

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #3
      kolejne piwo smakowe - Jabłkowe, kolor jasnobursztynowy, dość słabo gazowane, piana biała gęsta utrzymuję sie cienkim kozuszkiem do końca, w samku przyjemne, oprócz jabłkowego smaku czuc leciutką piwną goryczkę, zapach świezutkich jabłuszek, opakowanie jak na piwo smakowe bardzo ładne, seledynoa puszka z dwiema palmami na tle zachodzącego słońca, ogólnie porządne smakowe piwo w dobrym opakowaniu i cenie (1.80 zł)

      Moja ocena: [4.225]
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • pjenknik
        • 08-2001
        • 3388

        #4
        Piwo zakupione w Kauflandzie Nysa.
        Kolor bardzo jasne,
        Piana bardzo obfita, krótkotrwała, gruboziarnista.
        Nasycenie CO2 bardzo wysokie.
        Zapach intensywny jabłkowo-chmielowy,
        w smaku wyczuwalne jabłka, ale nie w sztuczny sposób, bardzo scharmonizowane, niezbyt słodkie, goryczka wyczuwalna.
        Ogólnie według mnie dużo lepsze od Redsa, nie aż tak oranżadowe.

        Moja ocena: [4.1]
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • mwa
          Senior
          • 01-2003
          • 5071

          #5
          Zapach intensywny jabłkowy.
          Smak również jabłkowy, prawie nie wyczuwalna gorycz, nie wyczuwalny alkohol.
          Piana drobna,szybko opadająca.

          Dobre piwko na upalne dni.
          Pozdrawiam Cię !!!!

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            Dodam obrazek
            Attached Files
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #7
              Kupione w Championie.
              Puszka wyjątkowo tandetna i beznadziejna. Ja rozumiem, plaża, Acapulco, Meksyk, Karaiby, te sprawy, ale jakieś granice obowiązują...
              Kolor pilsowy.
              Zapach wyłącznie jabłkowy, nawet niezbyt sztuczny.
              Piana dość wysoka, trwała. Bardzo ładnie się utrzymuje i zostawia ślady po poszczególnych łykach. Utrzymuje się do samego końca i całkiem sporo jej zostaje.
              Nagazowanie w sam raz.
              W smaku w równej mierze wyczuwa się smak jabłek i słodu. Goryczki brak. Wiem że smak jabłkowy zawdzięczany jest chemii, ale mimo to pije się to coś całkiem przyjemnie. Może dlatego, że przeciwieństwie do niektórych innych jabłkowych trunków piwopochodnych, to naprawdę jest piwo. Bardzo dobrze orzeźwia i w swojej klasie sprawdza się znakomicie.

              Moja ocena: [3.75]

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Twilight_Alehouse napisał(a)

                Puszka wyjątkowo tandetna i beznadziejna. Ja rozumiem, plaża, Acapulco, Meksyk, Karaiby, te sprawy, ale jakieś granice obowiązują...

                [/url]][/FONT] [/B]
                co masz na myśli?
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Twilight_Alehouse
                  Chmielowisko.pl
                  • 06-2004
                  • 6310

                  #9
                  becik napisał(a)
                  co masz na myśli?
                  To, że rysunek z puszki jest może godny dziewięciolatka, a nie browaru.

                  Comment

                  • maniek_pl
                    Junior
                    • 01-2006
                    • 22

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: kolor całkiem niezły, prawie złoty [4.5]
                    Piana: piana całkiem niezła jak na tak tanie piwo. naprawde jestem pozytywnie zaskoczony, bo sa popularne piwa, ktore moglby pozazdroscic takiej piany. [4]
                    Zapach: zapach moóglby być nieco słodszy, wyraźniej czuc kwasowość jabłka zależy kto co lubi. Bardziej wole aby takie piwo było słodkie [3.5]
                    Smak: jak na taka cene naprawde niezle ale jak dla mnie mogoby byc piwko nieco bardziej jabłkowe w smaku. ale jest naprawde niezle. [3.5]
                    Wysycenie: nasycenie to najslabsza obok opakowania rzecz. Od samego poczatku babelki slabo pracuja, a nieco pozniej ledwo je widac. [2.5]
                    Opakowanie: opakowanie bez fajerwerkow, proste czytelne, ale nieco za proste. Wyglada jakby ktos w Paint'cie narysowal [2.5]
                    Uwagi: mimo ze piwo moze nie jest najlepsze na swiecie, to naprawde polecam za 1,85 kupione, potem dobrze schlodzone, dobrze chlodzi i orzeźwia jeszcze raz POLECAM na gorace dni.

                    Moja ocena: [3.5]
                    Piwo z rana jak śmietana

                    Comment

                    • Kwadri
                      Senior
                      • 10-2009
                      • 1216

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: Jasnozłoty. [4]
                      Piana: Średniobąblowa, tworzy ładną, zbitą konsystencję, jednak dość szybko opadła do kołderki, która odziwo bardzo długo się utrzymała. [4]
                      Zapach: Drożdżowo-słodowy. W tle czuć cukier i jabłkowe aromaty. Mało zachęcający. [3]
                      Smak: Początkowo mocno kwaśne, przechodzi w "jabłkową" słodycz, czuć w niej cukier. Wreszcie dociera strasznie tępa lekka goryczka z okropnym posmakiem. Żonka choć lubi Redssy itp. to gdy dałem jej spróbować powiedziała, że ohydne. [2.5]
                      Wysycenie: Średnie, ku wysokiemu. W szklance widać uciekające sznury bąbelków [4]
                      Opakowanie: Tandetna, jasnozielona puszka z widokiem plaży. [2]
                      Uwagi:

                      Moja ocena: [2.95]
                      www.lkschmielowice.futbolowo.pl

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎