Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Łódzkie, Husky

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    Łódzkie, Husky

    Kolejne Ciemne piwo z Łodzi. Choć może nie kolejne? Bo mam nieodparte wrażenie że to jest to samo piwo co Irishgold, tyle że robiony dla Leader price z nową Etykietą. Mogą o tym świadczyć takie same parametry obydwu piw - Eks: 13.6% wag.; Alk: 6.8% obj. Butelka 0,33l.
    Wrazenia z degustacji też podobne.
    Piana ładna, acz nie za obfita. Ładnie się utrzymuje. Zapach lekko karmelowy. Podobnie w smaku czuć karmel.
    Dobre piwo.
    Ocenę wystawię kiedy Art to umożliwi.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Opis już jest. Dodaję tylko ocenę:

    Moja ocena: [4.125]
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • Sven
      Senior
      • 09-2003
      • 1211

      #3
      Kolorek bardzo ciemno wiśniowy, prawie jak porter! Gazowany nieźle, do ostatniego łyka bąbelki się unosiły. Smak świetny, bardzo wyraźny karmelowy słód z odrobinką chmielu. Piana niezbyt obfita, ale trwała i drobnobąbelkowa. Zapach słodki, karmelowy z wyraźną nutką chmielu. Buteleczka taka sobie, poprawna, naklejeczka do kolekcji!

      Moja ocena: [4.275]
      Celia, cerevisia et conventus.

      Comment

      • Falsmile
        Member
        • 10-2002
        • 32

        #4
        Piwo zakupione w Leader Price w cenie 1,59 za butelke 0,33 więc jest to relatywnie najdroższe piwo w tym sklepie
        Gneralnie dobre, troche przywodzi na mysl Irlandzkie z Krajana(choc mniej palone), u mnie piana utrzymywała sie prawie do samego końca - wielki plus!
        Memento Mori

        Comment

        • Czapayew
          Senior
          • 10-2002
          • 1966

          #5
          Najpierw był Irishgold, potem Irish Beer... Chciałbym wiedzieć skąd pomysł nazwania piwa własnie HUSKY... Ale do ad remu:
          Kolorek - bardzo ładny, momentami (tak mi się zdawało) lekko wpadający w czerwieć
          Gaz - ujdzie, tak samo jak piana
          Zapach - słodkawy, bardzo przyjemny
          Smak - niby wszystko w porządku, ale brakuje tego "czegoś". Może lekko zbyt mocno palone i goryczkowane.
          Jest to jedno z niewielu piw marki LEADER PRICE, ktore pije się bez obawy o podniebienie. Solidne 4.
          Last edited by Czapayew; 23-12-2003, 20:45.
          "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

          www.zamkoszlaki.com
          www.piwnekapsle.net

          Comment

          • Cocobango
            Senior
            • 04-2002
            • 818

            #6
            Piana gęsta, kremowo-karmelowa. Barwa coca-coli bądź kompotu z suszonych śliweczek z lekkim wiśniowym połyskiem. Zapach ciemnego piwka lekko karmelowo kawowy. Smak nieco podobny do irishgolda lecz nie tak zacny. Goryczka jeżeli jest to subtelna. przystępna cena. Nie najgorsza szata graficzna.

            Moja ocena: [3.475]
            Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
            Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
            HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

            Comment

            • Pinio74
              Senior
              • 10-2003
              • 3881

              #7
              Na początku taka uwaga: nie piłem Irishgolda, więc nie mam porównania.

              Kolejny nabytek z Leader Price'a. Butelka 0,33. Kolor - ciemny, choć nie za bardzo (bardzo mocna herbata), nasycenie CO2 w normie, piana niezbyt obfita, ale trwała, zapach słodkawo-chmielowy, przyjemny. Smak bardzo dobry, karmelowo-kawowo-goryczkowy. Opakowanie ładne, zgrabna buteleczka, ładna etykieta, mały minus za goły kapsel. W sumie dobre piwko. Polecam

              Moja ocena: [4.1]
              BIRRARE HUMANUM EST

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                zakupione w Leader Price (ale bez żadnej infomacji, że jest dla niech robione); kolor sliczny, klarowny mahoniowy, przejrzysty, dobre nasycenie gazem, piana jasnobezowa, dość obfita ale długo się nie utrzymuje, w smaku przyjemne, lekkie, słodowo-gorzkie, zapach słabo wyczawalny ale dość przyjemny w którym wybija się przede wszystkim karmelek, ogólnie piwko ok, bezwrotna butelka 0.33, kapsel gładki, ładna etykieta z pieskiem Husky

                Moja ocena: [4.275]
                Last edited by becik; 29-05-2004, 18:39.
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • orwell
                  Junior
                  • 08-2004
                  • 3

                  #9
                  Tego piwa Browary Łódzkie juz nie produkują.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎