Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie można nabyc drożdże we Wrocławiu ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ppns
    Senior
    • 10-2002
    • 1737

    Gdzie można nabyc drożdże we Wrocławiu ?

    Przeglądnąłem cały dział "Gdzie dostać" i nie znalazłem rozwiązania mojej kwestii. Mianowicie : gdzie we Wrocławiu można obecnie nabyć drożdże piwne ?
    Będę w najbliższy poniedziałek /albo wtorek w stolicy Dolnego Śląska
    i chciałbym je nabyć. Potrzebuję ich nie do domowego warzenia ,ale
    by urozmaicić i przemodelować moją dietę ( na browarnictwo amatorskie jestem zbyt leniwy). Jeśli piwowarzy domowi wiedzą cokolwiek , proszę , niech się wpisują.
    piwoppns@wp.pl
  • Rolek
    Senior
    • 08-2001
    • 1038

    #2
    Odp: Gdzie można nabyc drożdże we Wrocławiu ?

    ppns napisał(a)
    Przeglądnąłem cały dział "Gdzie dostać" i nie znalazłem rozwiązania mojej kwestii. Mianowicie : gdzie we Wrocławiu można obecnie nabyć drożdże piwne ?
    We Wrocku jest stoisko Browamatora. Osobiście tam nie byłem, ale mój człowiek robił tam zakupy w moim imieniu. Adres: Galeria Centrum Bielany, Stoisko "Piwa Świata", ul. Czekoladowa 9. Jak tam dojechać, nie mam bladego pojęcia, może siakiś autochton zDolnego Śląska dorzuci wskazówki.
    PS Ponoć sprzedawca jest trochę mało kumaty, a nazwa "Piwa Świata" trochę na wyrost, ale skoro nie chcesz z nim rozmawiać na tematy domowego piwowarstwa, to pewno pójdzie łatwiej.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      Ostatnio w Świdnicy drożdzy już nie mieli, ale może we Wrocławiu mają. To jest w Tesco przy autostradzie, w głównym wejściu.
      Zdaje się, że mają sprzęt piwowarski w "Piwoszu", może będą mieli i drożdże. Ale jeśli w sprawie diety, to w aptekach można nabyć preparaty z drożdży piwowarskich. Mają wszystko, co trzeba, tylko są martwe. Akurat do jedzenia się nadają.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23792

        #4
        W Piwowszu już od miesięcy nie am stoiska/półki ze wspomnianymi produktami.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎