Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Krajan czy to koniec?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • maki
    Senior
    • 07-2003
    • 186

    Browar Krajan czy to koniec?

    Od znajomego dostałem informacje ze Browar Krajan przestał działać lub został sprzedany. Czy forumowicze wiedzą cos na ten temat??
  • dryx
    † 1966-2017 Piwosz w Raju
    • 04-2002
    • 1735

    #2
    przestał działać ?? chyba raczej nie, w sumie jest to młody browar wybudowany od podstaw, ma jakieś 10 lat i likwidacja jest raczej małoprawdopodobna, kredyty na sprzęt nie są jeszcze spłacone. Jak już co, to zapewne zmienił właściciela. Piwo na szczęscie nadal jest w sklepach.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19165

      #3
      to chyba, że u Was... w Krakowie wyschło dawno.

      Comment

      • maki
        Senior
        • 07-2003
        • 186

        #4
        UWAGA! Temat nie jest juz aktualny - Dzwoniłem do browaru i wszystko jest niby OK. Po 6-tym stycznia ma byc dostepna cala gama produktów ... w hurtowni w Nakle. Moze do grodu Smoka i Poznania dotrze nowa dostawa. W Poznaniu choć to niedaleko od Nakła trudno znaleść coś z tego browaru.

        Comment

        • szarpik
          Senior
          • 02-2002
          • 676

          #5
          Powiedziałbym nawet że od dłuższego czasu jest to niemal niemożliwe. Już prawie pogodziłem się z myślą że Irlandzkie do nas nie wróci. Mam nadzieje że rzeczywiście na początku roku coś drgnie w tej sprawie , szkoda że nie przed sylwestrem
          WWW.EKSTRAKLASA.NET

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            #6
            Czyżby browar prowadził nową akcję handlową?

            W dwóch miejscach w Krakowie w jednym czasie pojawiły się Krajany. W jednym miejscu Porter i Irlandzkie Mocne, w innym miejscu Irlandzkie Mocne, Ciemne, Złoty Strong i Porter.

            Ponieważ wiem, że jaskółka wiosny nie czyni więc jestem ciekaw czy to jednorazowa akcja jakiejś hurtowni czy jakaś zakrojna na szerszą skalę ofensywa Krajana Wobec tego rzucam pytanie:

            Czy w innych regionach Polski też się nagle Krajan pojawił?

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • cielak
              Senior
              • 03-2004
              • 2890

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
              W dwóch miejscach w Krakowie w jednym czasie pojawiły się Krajany...
              ...czy to jednorazowa akcja jakiejś hurtowni czy jakaś zakrojna na szerszą skalę ofensywa Krajana...
              Z tego co się orientuję Krajan jest dostępny w jednej z hurtowni w Wieliczce i to od dłuższego czasu. Tak więc nic na "szeroką skalę"
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • adam16
                Senior
                • 02-2001
                • 9865

                #8
                W Katowicach także znów można kupić Krajana: Portera i Irlandzkie Mocne.
                Browar Hajduki.
                adam16@browar.biz
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                Comment

                • darekdaro
                  Junior
                  • 09-2005
                  • 19

                  #9
                  Krajan Żyje i ma się dobrze , Odrodził się w nowej postaci
                  Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie

                  Comment

                  • Tomek-Pasieka
                    Senior
                    • 10-2005
                    • 197

                    #10
                    W Nakle o Krajana ciężko. Gdyby chodzić po sklepach spożywczych, które mają w ofercie piwa, to znalazłoby się go raptem w kilku. Znajomy, który prowadzi sklep nocny opowiadał, że dopóki Krajan był w promocyjnych cenach (rzędu 1,2-1,4 zł) schodził jak ciepłe bułki. Jak promocja się skończyła popyt przeszedł na Kujawiaki i inne piwka (fakt, że było to ze 3-4 lata temu). Tak czy owak Nakło jest ciężkim rynkiem dla lokalnego producenta, co bardzo mnie dziwi gdy czytając recenzje.
                    (a Irlandzkie Mocne polecam z kega. W porównaniu do rozlewanego z beczek butelkowe jest tragiczne)

                    Comment

                    • Tomek-Pasieka
                      Senior
                      • 10-2005
                      • 197

                      #11
                      a sprzedany był chyba ze 2 razy, po drodze przyplątały się jakieś papiery unioeuropejskie, które wstrzymały produkcję i sprzedaż na jakiś czas (w okolicach wiosny 2004 r.)

                      Comment

                      • darekdaro
                        Junior
                        • 09-2005
                        • 19

                        #12
                        Może nie jest to dokońca prawda , ale jakieś szczątkowe resztki prawdy może i tak > Browar Krajan wyciszył produkcje swoich produktów na przełomie 2003/2004 ,ale od czerwca 2004 po narodzinach jako Krajan Browary Kujawsko-Pomorskie i odnawia swoją pozycje na rynku z kilkoma starmi i nowymi produktami .Pozdrawiwm

                        Comment

                        • darekdaro
                          Junior
                          • 09-2005
                          • 19

                          #13
                          Jest to tragiczna prawda,ale zmienia się ona z miesiąca na miesiąć. Patriotyzm lokalny w Nakle jest na poziomie zerowym, ale świadomość mam nadzieje rośnie i na przełomie wiosny mam nadzieje, zę Piwo z tego małego Browaru będzie bardziej dostępne. Jednocześnie zapraszam do sklepu firmowego w Nalke ,ul.Kazimierza Wielkiego - są tam wszystkie piwa tego browaru po niskich cenach .

                          Comment

                          • Shlangbaum
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 5828

                            #14
                            A mnie ostatnio zdziwiła zmiana loga na etykiecie Portera. Koń z loga Krajana został zastąpiony herbem Piastów kujawskich.

                            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                            Comment

                            • skandal
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 1439

                              #15
                              Patryiotyzm lokalny na punkcie piwa to jest chyba niestety tak samo gówniany wszędzie. Nie rozumniem tego, ale życze powodzenia tam w Nakle!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎