Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdzie informacje o cenach piw?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Gdzie informacje o cenach piw?

    Chciałem poddać następujący temat pod dyskusję - czy nie byłoby czytelniej na forum, gdyby informacje o cenach piw podawać w odpowiednich działach "Piwo-konkretnie" a w dziale "Promocje piwne" wspominać jedynie o zestawach piwo + "coś tam"
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • Pepek
    Senior
    • 04-2003
    • 1499

    #2
    Chyba lepiej jednak ceny podawać w "Piwo-gdzie -> Sklepy z piwem", co zresztą wielu Forumowiczów czyni.

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #3
      A ja akutar myślę, że ceny mają największą wartość właśnie w działach Promocje i Sklepy z piwem.
      Przy konkretnym opisywaniu piwa jego cena jest chyba tylko uzupełnieniem, szczególnie w przypadku standardowych piw w średnich cenach.
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • Andi
        Senior
        • 07-2001
        • 1915

        #4
        uweazam ze zakladanie takiego tematu nie ma sensu.jezeli ktos z tych gosci przeczyta ze cos takiego wyczynia sie w browarze wtedy wejda w porozumienie i wszedzie bedzie drozej.
        Sam sie na tym przekonalem kupujac piwa zagraniczne.
        kiedy powiewdzialem ze kupilem to piwo o wiele taniej i przedstawilem dowody-Paeagon to sie okazalo ze i tam moglem taniej kupuic.Ale normalniej wszyscy wola szybko i bez brudzenia rak zrobic jak najwieksza kase.
        Nalezy tylko pisac gdzie jest najtaniej wtedy moze inni podaza za wzorem
        Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

        http://www.andreas-kronkorken.de

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎