Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2003 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    #31
    Bud nigdy nie był warzony w Polsce, jedynie dystrybuowany
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • jerzy
      piwoholik
      • 10-2001
      • 4705

      #32
      Jest jeszcze Pilsner Urquell.
      Ale... czy w przypadku piw licencyjnych plebiscyt nie byłby selekcją negatywną?
      browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

      Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #33
        ART napisał(a)
        Bud nigdy nie był warzony w Polsce, jedynie dystrybuowany
        Ale na kontretykiecie był zaznaczony browar w Koszalinie, jak mnie pamięć nie myli.

        Comment

        • becik
          Senior
          • 07-2002
          • 14999

          #34
          robox napisał(a)
          Kategoria byłaby za uboga, bo oprócz Palma, Carlsberga i Heinekena nie widać konkurncji. Piwa Grolsch i Bud już zniknęły z mapy naszych browarów.
          Grolsch jest nadal dostępny
          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

          Comment

          • robox
            = kapslarz =
            • 11-2002
            • 8188

            #35
            becik napisał(a)
            Grolsch jest nadal dostępny
            Ale już jest importowany przez Carey- Agri.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #36
              robox napisał(a)
              Ale na kontretykiecie był zaznaczony browar w Koszalinie, jak mnie pamięć nie myli.
              był zaznaczony tylko jako importer
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #37
                robox napisał(a)
                Ale już jest importowany przez Carey- Agri.
                ooo, to dla mnie nowość, u mnie w jednym sklepie stoi jeszcze warzony w Kielcach Grolsch
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #38
                  Regent napisał(a)
                  Mam taką propozycję, aby stworzyć kategorię najlepsze piwo licencyjne produkowane w Polsce. Tylko jeden typ. Mój typ PALM z browaru Belgia.
                  popieram, gdyby Palm był ujęty napewno bym go zaznaczył, szkoda,ze nie mogę zagłosować na jedno z moich ulubionych piw
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #39
                    becik napisał(a)
                    ooo, to dla mnie nowość, u mnie w jednym sklepie stoi jeszcze warzony w Kielcach Grolsch
                    U mnie dostępny w butelce 0,33l, puszce 0,5l i butelce Swingtop, już importowany.

                    Comment

                    • Tumry
                      Senior
                      • 01-2003
                      • 204

                      #40
                      plebiscyt-głosowanie na raty

                      Nie napisałem na PW do ART-a, żeby Go nie przemęczać w sytuacji gdy Ktoś może już "mój" problem rozpracował.

                      Otóż patrząc na formularz doszedłem do wniosku, że dziś go nie wypełnię - zbyt często otwierałem kapsel aby sróbować czegoś nowego, nie decydyjąc się jednocześnie na notowanie ocen w przynajmniej stustopniowej skali. Dla uczciwości postanowiłem więc przeprowadzić kilka testów porównawczych: dwie buteleczki, po troszku, na przemian aż do skutku (wniosku, że to jest to).

                      Dlatego pytanie - czy technika i umiejętności rządzących (nią) dopuszczają wypełnianie fromularza na raty, albo zmiany jego treści przed końcem trwania konkursu (?) bo chciałbym uniknąć głosowania kilka razy (w dodatku za każdym razem inaczej).


                      Pozdrawiam - do widzenia na giełdzie Warszawskiej - TUMRY
                      Tumry
                      sasiad47@gmail.com.pl
                      (gdyby wszyscy piwosze dobrej woli ...)

                      Comment

                      • ART
                        mAD'MINd
                        • 02-2001
                        • 23791

                        #41
                        w ciągu trwania konkursu czyli do końca stycznia (dokładnie do 31.I.2004, 23.59:59) masz możliwość wprowadzania a także dowolnej zmiany swoich faworytów. jeden Użytkownik nie ma możliwości wypełnienia więcej niż jednego zestawu głosów.
                        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #42
                          Odp: plebiscyt-głosowanie na raty

                          Tumry napisał(a)
                          Nie napisałem na PW do ART-a, żeby Go nie przemęczać w sytuacji gdy Ktoś może już "mój" problem rozpracował.

                          Otóż patrząc na formularz doszedłem do wniosku, że dziś go nie wypełnię - zbyt często otwierałem kapsel aby sróbować czegoś nowego, nie decydyjąc się jednocześnie na notowanie ocen w przynajmniej stustopniowej skali. Dla uczciwości postanowiłem więc przeprowadzić kilka testów porównawczych: dwie buteleczki, po troszku, na przemian aż do skutku (wniosku, że to jest to).

                          Dlatego pytanie - czy technika i umiejętności rządzących (nią) dopuszczają wypełnianie fromularza na raty, albo zmiany jego treści przed końcem trwania konkursu (?) bo chciałbym uniknąć głosowania kilka razy (w dodatku za każdym razem inaczej).


                          Pozdrawiam - do widzenia na giełdzie Warszawskiej - TUMRY
                          Tylko czy to już nie będzie podlegać pod plebiscyt za rok 2004 a nie 2003?
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • perłyfan
                            Senior
                            • 02-2003
                            • 1244

                            #43
                            No właśnie. Wczoraj wypiłem Koźlaczka z Juranda, który bez problemu znalazłby się w pierwszej trójce, ale...powalczy w roku 2004
                            JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                            Comment

                            • Regent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 512

                              #44
                              robox napisał(a)
                              Kategoria byłaby za uboga, bo oprócz Palma, Carlsberga i Heinekena nie widać konkurncji. Piwa Grolsch i Bud już zniknęły z mapy naszych browarów.
                              A kategoria piwa specjalne w Poznaniu praktycznie nie do dostania. Ponawiam propozycję ustanowienia kat. piw licencyjnych.
                              Mniej alkoholu w piwach !!!
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • pjenknik
                                • 08-2001
                                • 3388

                                #45
                                A po co?
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎