Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Plebiscyt Browar.biz - Piwo roku 2003 - Komentarze i uwagi

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Regent
    Senior
    • 10-2002
    • 512

    #46
    pjenknik napisał(a)
    A po co?
    A to dlatego, że lepiej że na rynku są takie piwa, aniżeli półki sklepowe zapełniają produkty typu Sarmackie Mocne, Kipery Połery czy inne Głubczyce.
    Mniej alkoholu w piwach !!!
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #47
      tez jestem za dodaniem opcji "piwa importowane", mi jest po prostu żal Palma
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #48
        becik napisał(a)
        tez jestem za dodaniem opcji "piwa importowane", mi jest po prostu żal Palma
        nie posiadam możliwości psychofizycznych by wprowadzić kilkanaście tysięcy możliwych do zdobycia róznymi drogami piw do bazy danych
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • zythum
          Kot Makawity
          • 08-2001
          • 8305

          #49
          Ja popieram, brak piw licencyjnych. Też brak mi Palm-a, alemoja opinia o produkowaniu marek piwa, poza miejscem ich oryginalnego wytwarzania, jest zdecydowanie negatywna.


          A tak w ogóle to jakiś głupi jestem. Wypełniłem ankietę ale JAK, mam ją teraz wysłać? NIe zauważyłem, żadnego "wyślij" czy coś. Mam ją wysłać na PW?
          To inaczej miało być, przyjaciele,
          To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
          Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
          Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
          Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

          Rządzący światem samowładnie
          Królowie banków, fabryk, hut
          Tym mocni są, że każdy kradnie
          Bogactwa, które stwarza lud.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #50
            ART napisał(a)
            nie posiadam możliwości psychofizycznych by wprowadzić kilkanaście tysięcy możliwych do zdobycia róznymi drogami piw do bazy danych
            ojej wyłozyłem się, miałem na mysli piwa warzone u nas na licencji
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23799

              #51
              zythum napisał(a)
              Ja popieram, brak piw licencyjnych. Też brak mi Palm-a, alemoja opinia o produkowaniu marek piwa, poza miejscem ich oryginalnego wytwarzania, jest zdecydowanie negatywna.


              A tak w ogóle to jakiś głupi jestem. Wypełniłem ankietę ale JAK, mam ją teraz wysłać? NIe zauważyłem, żadnego "wyślij" czy coś. Mam ją wysłać na PW?
              nic nie wysyłasz. tylko wybierasz swoich faworytów i... już.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #52
                becik napisał(a)
                ojej wyłozyłem się, miałem na mysli piwa warzone u nas na licencji
                tak myślałem, ale moja bezinteresowna złośliwość zapanowała nade mną
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #53
                  A ja mam takie pytanie:
                  Piwo imbirowe ze Spiża zalicza się do piw aromatycznych i fajnie, ale dlaczego imbirowy porter z Somy zalicza się w takim wypadku do porterów, karmelków, koźlaków itp., a nie piw aromatycznych? Ja tam imbir wyraźnie wyczuwałam. Dlaczego w jednej kategorii znajdują się wszystkie gdzie indziej niesklasyfikowane piwa, a w innej praktycznie żadnych?

                  Comment

                  • breslauer
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 2690

                    #54
                    ART napisał(a)
                    nic nie wysyłasz. tylko wybierasz swoich faworytów i... już.
                    Ale jak już? To znaczy wypełniłem i co dalej? Jak zamknę okno z formularzem to on mi się nie zresetuje?

                    Comment

                    • Pepek
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1499

                      #55
                      No właśnie. Czyli, jeśli głosować można do końca stycznia, to rozumiem, ze pewne własne "wyroki" można dowolnie zmieniać i ostatecznie zostaną one uznane przez serwer 01.02.2004 o godz 00.00?

                      Comment

                      • crizz
                        ...
                        • 02-2003
                        • 1255

                        #56
                        Pepek napisał
                        [...] pewne własne "wyroki" można dowolnie zmieniać i ostatecznie zostaną one uznane przez serwer 01.02.2004 o godz 00.00?
                        Na pewno. Właśnie dlatego Art o tym napisał. Ale nie wytłuścił i nie pokolorował na zielono .

                        Comment

                        • Pepek
                          Senior
                          • 04-2003
                          • 1499

                          #57
                          crizz napisał(a)
                          Na pewno. Właśnie dlatego Art o tym napisał. Ale nie wytłuścił i nie pokolorował na zielono .
                          Oczywiście wcześniej czytałem instrukcję "obsługi" formularza plebiscytu, ale wolałem się na wszelki wypadek dodatkowo upewnić, co do możliwości jego edycji.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23799

                            #58
                            to co wytypujesz jest przechowywane na serwerze w bazie danych i jest to powiązane z Twoim kontem w Browarze. wyłączenie przeglądarki nie ma wpływu na przechowywanie danych.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Małażonka
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 4602

                              #59
                              Arciku, a co z odpowiedzią na moje pytanie? Bo piwa ciemne mam juz zajęte, a do aromatycznych tak by mi ten imbirowy porterek pasował....

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23799

                                #60
                                Małażonka napisał(a)
                                A ja mam takie pytanie:
                                Piwo imbirowe ze Spiża zalicza się do piw aromatycznych i fajnie, ale dlaczego imbirowy porter z Somy zalicza się w takim wypadku do porterów, karmelków, koźlaków itp., a nie piw aromatycznych? Ja tam imbir wyraźnie wyczuwałam.
                                "aromatyzowanych" (oczywiście) - dlaczego?
                                - z tego co wiem imbirowe ze Spiża jest aromatyzowane "przyprawami" dopiero jako gotowe piwo a w przypadku imbirowego portera dodatki są dorzucane podczas warzenia. za aromatyzowane (w polskim stylu ) uważam takie piwa, które powstają poprzez dodanie jakiejś mieszanki "smakowej" do gotowego już wyrobu.

                                Małażonka napisał(a)
                                Dlaczego w jednej kategorii znajdują się wszystkie gdzie indziej niesklasyfikowane piwa, a w innej praktycznie żadnych?
                                szczerze mówiąc - tego pytania nie rozumiem.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎