Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Przy piwie o hipermarketach

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • celt_birofil
    † 2017 Piwosz w Raju
    • 09-2001
    • 4469

    Przy piwie o hipermarketach

    Do założenia tematu skłoniła mnie "Operacja Promocja" w łódzkim Media-Markt, oraz obrazki pola bitwy, jakie aktualnie krąża po sieci.
    Powinni tego zabronić
    82
    Tak
    29,27%
    24
    Jedynie z uwagi na duży wybór piwa :)
    21,95%
    18
    Nie znoszę! :<
    23,17%
    19
    Sklepy jak inne
    25,61%
    21
    Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)
  • crizz
    ...
    • 02-2003
    • 1255

    #2
    Trudno osądzać hipermarkety po takich przypadkach jak w Łodzi. Można - co najwyżej - klientów.

    Comment

    • witkowskiartur
      Senior
      • 03-2003
      • 561

      #3
      Jestem jeszcze przed pierwszą kawą i chyba nie widzę wyraźnie.
      O co właściwie chodzi w tej ankiecie? Bo jakoś nie widzę tradycyjnego pytania.
      KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

      Comment

      • witkowskiartur
        Senior
        • 03-2003
        • 561

        #4
        O przepraszam już zauważyłem
        KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

        Comment

        • Pepek
          Senior
          • 04-2003
          • 1499

          #5
          Ja generalnie (hiper/super)marketów nie lubię. O przyczynach chyba nie muszę się rozwodzić - powiem tylko: tłumy, rwetes, stresy. Że o tzw. przyjemności kupowania nie wspomnę. Jednakże ze względu na duży wybór piwa (w mniejszych miastach niektóre marki tylko tam dostępne), to często mój pogląd ulega liberalizacji. No i zachodzę do nich po z reguły piwne zakupy.

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            #6
            Ano właśnie.
            Działałem trochę za szybko - napisałem, że nie znoszę, nie zastanowiwszy się zbytnio nad piwnym aspektem zagadnienia.
            A zdecydowanie - tłumu w strefie piwnej prawie nie (zwłaszcza w porównaniu z innymi częściami hipermarketu), wybór jest spory i ceny też nie wygórowane...
            Najlepiej byłoby wydzielić stoisko z piwem, analogicznie do tego z winem i gorzałą - dać mu własną kasę i urządzić parę promocji (np. skrzynka za 1 zł... )
            Wtedy na pewno bym polubił hipermarkety, no, chyba żeby mnie próbowali stratować przy wejściu.
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • witkowskiartur
              Senior
              • 03-2003
              • 561

              #7
              Hipermarkety niestety tak. Jest to zło konieczne naszych czasów a wie o tym chyba każdy kto usiłował kupić zagramaniczne piwo. Wybór jest oczywiście mniejszy niż w porządnych specjalistycznych sklepach z piwem, ale "zwykłe" stouty i pszeniczniaki można kupić o wiele taniej.
              Po za tym ja rozumiem, że trzeba wspierać lokalne sklepiki itd, ale trzeba też czaem zadbać o własną kieszeń i nie bulić drożej za coś, co można kupić taniej - patrz np. gotowce w hipermaketach.
              KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

              Comment

              • celt_birofil
                † 2017 Piwosz w Raju
                • 09-2001
                • 4469

                #8
                Krakowscy piekarze parę dni temu wkroczyli do jednego z hipermarketów i w ramach protestu przeciwko cenom dumpingowym wykupili zapas chleba, jaki wtedy był na półkach. Inna sprawa - 70 groszy za bochenek to rzeczywiście tanio
                Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                Comment

                • Pudlarz
                  Piwiarz sezonowy
                  • 01-2002
                  • 650

                  #9
                  Bywam rzadko - sklep jak każdy inny, z tym że więcej towarów, większy wybór, w tym oczywiście piwa.
                  Dobre piwo nigdy nie jest złe
                  http://www.janczech.stary.sacz.pl
                  (galeria ekslibrisów)

                  Comment

                  • Pepek
                    Senior
                    • 04-2003
                    • 1499

                    #10
                    celt_birofil napisał(a)
                    Krakowscy piekarze parę dni temu wkroczyli do jednego z hipermarketów i w ramach protestu przeciwko cenom dumpingowym wykupili zapas chleba, jaki wtedy był na półkach. Inna sprawa - 70 groszy za bochenek to rzeczywiście tanio
                    Taaak... Ale czy to na pewno jest pyszny, pachnący i chrupiący chleb, czy gliniasta masa chlebopodobna, która od razu po kupieniu kruszy się przy krojeniu, a nastepnego ranka zaczyna cuchnąć?

                    Comment

                    • Pinio74
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 3881

                      #11
                      Nie lubię zakupów w hipermarketach w porze przedświątecznej. To co dzieje się wtedy z ludźmi przechodzi wszelkie pojęcie
                      Poza tym okresem z braku czasu regularnie robię tam większe zakupy, no i oczywiście plus to dość duży wybór piwka, a w Płocku niestety brak specjalistycznego sklepu.
                      BIRRARE HUMANUM EST

                      Comment

                      • may
                        Senior
                        • 01-2002
                        • 1508

                        #12
                        Pinio74 napisał(a)
                        Nie lubię zakupów w hipermarketach w porze przedświątecznej.
                        Ja nie lubię zakupów w hipermarketach przed, w porze i po okresie świątecznym.Zdecydowanie wolę zakupy w małych sklepikach.

                        Comment

                        • Piecia
                          Senior
                          • 02-2002
                          • 3307

                          #13
                          ja mimo iż hipermarketów nienawidzę to robię w nich zakupy
                          Wyliczyłem, że za dokładnie te same towary niezbędne do egzystencji (pieczywo, nabiał itp) W sklepie koło mojego bloku zapłaciłbym w ciągu tygodnia o około 10 zł drożej a to już dla mnie dość sporo.

                          Piwa raczej w super- i hipermarketach raczej nie kupuję chyba że przy okazji i jak już nie mogę wytrzymać a wybór polskich piwek jest poniżej jakiegokolwiek poziomu
                          Koniec i bomba,
                          Kto nie pije ten trąba !!!
                          __________________________
                          piję bo lubię!

                          Comment

                          • pjenknik
                            • 08-2001
                            • 3388

                            #14
                            Nienawidzę.
                            Nie znoszę tych potrącających mnie ludzi, najeżdżających na nogi, stojących na srodku i blokujących przejście.
                            Ale robię tam zakupy
                            Najczęściej jest to jedyny sklep czynny wtedy gdy kończę pracę.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • celt_birofil
                              † 2017 Piwosz w Raju
                              • 09-2001
                              • 4469

                              #15
                              pjenknik napisał(a)
                              Najczęściej jest to jedyny sklep czynny wtedy gdy kończę pracę.
                              Są jeszcze sklepy na stacjach benzynowych
                              Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎