Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

C.K. Browar, Marcowe

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    C.K. Browar, Marcowe

    gotowe do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • grzech
    Senior
    • 04-2001
    • 4592

    #2
    Kurcze, Adminie! Dopiero teraz ! Piłem je już dawno. Pamiętam przyjemną, miękką słodową głębię. Jak ja lubię takie piwa !

    Comment

    • Cocobango
      Senior
      • 04-2002
      • 818

      #3
      Kurde ja pamiętam że je piłem i niewiele więcej Jak pamiętam miało niezłą bursztynową barwę.
      Nie ma zacniejszego trunku nad Portera Łódzkiego :D
      Łódzkie Browary odpędzą koszmary!
      HEINEKEN MUSI ODEJŚĆ

      Comment

      • m_q
        Member
        • 01-2004
        • 94

        #4
        Kiedy marcowe???

        Ostatnio piłem latem zeszłego roku. Nie mogę się doczekać na nową partię

        Comment

        • elroy
          Senior
          • 10-2002
          • 359

          #5
          Odp: Kiedy marcowe???

          m_q napisał(a)
          Ostatnio piłem latem zeszłego roku. Nie mogę się doczekać na nową partię
          Rzeczywiście, na piwo to ciężko trafić. W sumie udało mi się to tylko dwa razy i to zbyt dawno, aby oceniać.
          Będe w poniedziałek w okolicach CK, to zapytam i dam znać kiedy się można go spodziewać.
          www.piwo.org

          Comment

          • elroy
            Senior
            • 10-2002
            • 359

            #6
            Odp: Odp: Kiedy marcowe???

            elroy napisał(a)
            Będe w poniedziałek w okolicach CK, to zapytam i dam znać kiedy się można go spodziewać.
            Byłem w CK i zapytałem jedną z kelnerek, którą kojarzę z twarzy o Marcowe.
            Otrzymałem odpowiedź, że: "na razie napewno nie będzie".
            Inna sprawa, że nie mieli nic ze swoich piw, bo: "robi się, będzie za trzy tygodnie"
            www.piwo.org

            Comment

            • ergie
              Senior
              • 05-2004
              • 1041

              #7
              Dzisiaj udałem się na degustację Marzen Bier w towarzystwie e-prezesa. Piwo mi posmakowało. Co prawda pewnie gdyby Panie w C.K. nauczyły się lać poprawnie piwo do szkła to wrażenia mogłyby być o wiele lepsze.

              Barwa piwa jasno bursztynowa, samo piwo lekko mętnawe. Piany co na lekarstwo. Ale ogólne wrażenia smakowe pozytywne. Jak dla mnie 4+


              PS.
              Ciekawe co e-prezes powie o tym napoju, wszak piliśmy go w tym samym czasie
              Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
              ------------------------------------------------------------------
              Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                sorry ergie, ale muszę nieco więcej skosztować, by wydać pozytywną opinię.

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  #9
                  e-prezes napisał(a)
                  sorry ergie, ale muszę nieco więcej skosztować, by wydać pozytywną opinię.
                  skosztowałem trochę więcej niż jedno i jestem rozczarowany. za pierwszym razem gdy piliśmy z ergie'm piwo miało taki ciekawy posmaczek (bardzo pozytywny), który skłonił mnie do powrotu do tego piwa i niestety następnym i kolejnym razem już go nie było. był za to jakiś słodki ulipek. piany jak na lekarstwo i na siłę musiałem potrząsać szkłem, by coś się pojawiło. szkoda!

                  Moja ocena: [2.975]

                  Comment

                  • ART
                    mAD'MINd
                    • 02-2001
                    • 23782

                    #10
                    Ku pamięci (żeby nie zapomnieć uwzględnić w Plebiscycie) dopisuję sobie że piwo jest znowu dostępne.
                    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                    Comment

                    • toto
                      Senior
                      • 12-2006
                      • 949

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: ciemny bursztyn, mętny [5]
                      Piana: niezbyt wysoka (tak ze 2 cm), ale trzyma się długo, drobnopęcherzykowa, oblepia szkło [4]
                      Zapach: średnio wyraźny, ziołowy, słód w tle, czuć też parafinę (?) [3]
                      Smak: ziołowy, kwaśno-gorzki (ale nie goryczkowy), po chwili wręcz cierpki. Mimo to wodnisty, mało treściwy. Słód gdzieś w dalekim tle. Bardziej oryginalny niż dobry [2.5]
                      Wysycenie: chyba trochę za niskie [3.5]
                      Opakowanie: szklanka no name, nie cechowana, brak podstawki. Niektórzy z innych gości dostawali podstawki. Ale "pechowcy" pili ze szklanek tyskich. [1.5]
                      Uwagi: Można spróbować, bo wypijalne. Ale zdecydowanie bez rewelacji. Cena 7,40 zł/0,5 l.

                      Moja ocena: [2.95]

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19159

                        #12
                        Powiem krótko... Za tę cenę to wolę się napić czegoś innego. Podpisuje się pod oceną Toto. Buractwo ze strony CK totalne...

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎