Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    Van Pur, Strong

    gotowy do oceny
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Piwko niestety puszkowe kupione w "Kalafiorku".
    Kolor-wspaniały ciemny bursztyn
    Gaz-no te bąbelki nie pracowały za długo,ale w sumie nasycenie dobre.Piło się z przyjemnością.
    Piana-słabiutko.Schłodzone piwko po nalaniu do szklanki,a piana minimalna i sekundowa.
    Zapach-znowu problem.Troszke jakby coś słodkawego,ale nie był za intensywny.
    Opakowanie-pucha nawet niezła,brak zawartości ekstraktu i na dnie wyczytałem B/BZZ.Czyli gdzie?Browary Bydgoskie?Warzone,rozlewane?
    Samo piwo o dziwo nie słodkie,nie czuć posmaku alkoholu i delikatnie wchodziło,przy tej (?)zawartości ekstraktu troszeczkę za mało treściwe.
    Ma coś wspólnego ze Szwejkiej z Góry.
    Ciekaw jestem jak wypadłoby butelkowe.
    Chętnie do tego piwa wrócę.

    Moja ocena: [3.375]
    Last edited by Pogoniarz; 17-02-2004, 13:52.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      To pewnie jeszcze stara partia piwa bo raczej po wykupieniu browaru Van Pur przez ludzi nie związanych z innymi grupami piwowarskimi cała produkcja będzie się odbywała w Rakszawie. Przynajmniej teraz będziemy wiedzieli że pijemy oryginalnego Van Pura.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        baklazanek napisał(a)
        To pewnie jeszcze stara partia piwa bo raczej po wykupieniu browaru Van Pur przez ludzi nie związanych z innymi grupami piwowarskimi cała produkcja będzie się odbywała w Rakszawie. Przynajmniej teraz będziemy wiedzieli że pijemy oryginalnego Van Pura.
        Nie wiedziałem o tym.
        Data ważności na puszce 19.07.2004-także powinno być warzone z miesiąc temu.


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #5
          Pogoniarz napisał(a)
          Nie wiedziałem o tym.
          Data ważności na puszce 19.07.2004-także powinno być warzone z miesiąc temu.
          Tak na marginesie to ciekawe czy nowi właściciele postawią na nowe piwa czy po prostu zmienią nazwy(piwo opisywane przez Pogoniarza to chyba stara 15).

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            hm, w bazie danych już był ten model od ubiegłego roku... i byłem przekonany że to piwo już nie wróci skoro jednak jest znowu dostępne to można je ooceniać
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎