Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zakładamy stowarzyszenie?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Seta
    Piję piwo
    • 10-2002
    • 6964

    tak? a wg jakich kryteriów odbyło się głosowanie???

    wg plusów typu: "Za link do doskonałej muzy", "Za miłe spotkanie", "Za pomoc przy Operze" etc etc...
    Jak to się ma do zaangażowania w polskie piwowarstwo w ogóle?? Taki Art czy Krzysiu ma zero plusów i ich głos się nie liczył. Dlaczego? Bo nie wsparli nigdy żadnego piwowara? Czy nie wsparli piwoorgu?
    Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

    Comment

    • Czes
      PremiumUżytkownik
      • 06-2001
      • 752

      To nie stowarzyszenie piwoorgu tylko Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych.

      ART był proszony o opinie w sprawie powołania Stowarzyszenia.
      Jeżeli uzna, że browar.biz nie jest właściwym miejscem na informacje w tej sprawie, upoważniam go do zdjęcia postu z tekstem statutu.
      O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19166

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
        no i? Można się nie zgodzić?
        Przecież to stowarzyszenie forum piwogru - po co tu to wklejać?
        masz jakieś uprzedzenia do piwo.org? tworzy się pewna inicjatywa poza strukturami (jeśli można tak powiedzieć) browar.biz a ty zamiast do tego podejść konstruktywnie to dawaj ... kopać i krytykować ile wlezie.

        Comment

        • Seta
          Piję piwo
          • 10-2002
          • 6964

          Nie chodzi o piwo.org. Niedawno byłem nim wręcz zachwycony.
          Chodzi o bratanie Heinekenem, co wg mnie jest zwykłym ........
          Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Seta Wyświetlenie odpowiedzi
            Nie chodzi o piwo.org. Niedawno byłem nim wręcz zachwycony.
            Chodzi o bratanie Heinekenem, co wg mnie jest zwykłym ........
            No dobra, Seticzek, dlatego się nie zgłaszamy na członków, co się tak gorączkujesz? Przecież nikt nie każe. Na Piwo.org po prostu większy posłuch znalazły te koncepcje, to i tam się to rozgrywa. Ja osobiście się cieszę, nie chciałabym, żeby tu takie herezje się szerzyły
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • skitof
              Senior
              • 11-2007
              • 2478

              Wydaje mi się, że za bardzo upolityczniacie całą inicjatywę założenia stowarzyszenia. Przecież chyba nikt nie zaczyna warzyć na złość browarom przemysłowym i myślę, że odwrotnie jest podobnie czyli, że piwowarzy domowi nie stanowią wrogiej grupy dla dużych browarów. Z drugiej strony jeśli rokrocznie przybywa tysiąc domowych browarów to dziwnym nie jest, że będą tworzyć się mniej lub bardziej formalne ich grupy. I myślę, że lepiej by było, aby grupy te miały charakter np. regionalny niż ideowy. A może problemem jest to, że inicjatywa powstała na "konkurencyjnym" portalu? Może, ale dla mnie, osoby postronnej, każdy prężnie działający portal piwny to wzbogacenie i tak wątłej wiedzy na temat prawdziwej wartości piwa. Oba portale mają zresztą ogromny potencjał rozwoju, który albo same wykorzystają, albo oddadzą inicjatywę kolejnym portalom.

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                A może problemem jest to, że inicjatywa powstała na "konkurencyjnym" portalu?
                To taki żart? Co ma piernik do wiatraka?

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof Wyświetlenie odpowiedzi
                Oba portale mają zresztą ogromny potencjał rozwoju, który albo same wykorzystają, albo oddadzą inicjatywę kolejnym portalom.
                Wykorzystują, każdy na swój sposób i dobrze - jakby było tu i tam to samo to by była NUDA bez nudystów.

                A co do upolityczniania - no niestety, polityki się nie uniknie.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • admiro
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 248

                  Stowarzyszenie

                  Co to za różnica, na którym forum, przecież wszyscy PIWOWARZY i tak czytają OBA.
                  A jak nie czytają, tzn, że jakieś niezdrowe myśli mają.
                  Moje piwo jest bezcenne.

                  Schizma miodowa.

                  Comment

                  • e-prezes
                    Senior
                    • 05-2002
                    • 19166

                    ja nie czytam regularnie piwo.org, nie mam tam odpowiedniej "reputacji", ale to nie znaczy, że jestem wrogo nastawiony do wszelkich inicjatyw tam formułowanych. Seti, mam wrażenie że tobie to staje kościom w oku... tylko nie wiem dlaczego. Istnieje BP, ich formuła Ci nie odpowiada - nie wstępujesz. Powstanie stowarzyszenie, a nie będzie po Twojej myśli - nie wstąpisz. Nie dogodzi się wszystkim!

                    Comment

                    • Marusia
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 20211

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                      Seti, mam wrażenie że tobie to staje kościom w oku... tylko nie wiem dlaczego. Istnieje BP, ich formuła Ci nie odpowiada - nie wstępujesz.
                      Myślę, że Seta chciałby gdzieś wstąpić, ale ciągle, cholera, nikt nie zakłada czegoś, co mu będzie pasowało
                      www.warsztatpiwowarski.pl
                      www.festiwaldobregopiwa.pl

                      www.wrowar.com.pl



                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                        Seti, mam wrażenie że tobie to staje kościom w oku... tylko nie wiem dlaczego.
                        To się nazywa czujność rewolucyjna

                        Ma być po jednej myśli, a kto nie ze mną ten przeciwko mnie.
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • Marusia
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 20211

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                          kościom w oku
                          W ferworze cytowania zapomniałam wytknąć E-prezesowi byka - FCJP - wybacz
                          www.warsztatpiwowarski.pl
                          www.festiwaldobregopiwa.pl

                          www.wrowar.com.pl



                          Comment

                          • kopyr
                            Senior
                            • 06-2004
                            • 9475

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
                            ja nie czytam regularnie piwo.org, nie mam tam odpowiedniej "reputacji", ale to nie znaczy, że jestem wrogo nastawiony do wszelkich inicjatyw tam formułowanych. Seti, mam wrażenie że tobie to staje kościom w oku... tylko nie wiem dlaczego. Istnieje BP, ich formuła Ci nie odpowiada - nie wstępujesz. Powstanie stowarzyszenie, a nie będzie po Twojej myśli - nie wstąpisz. Nie dogodzi się wszystkim!
                            I "frazala".

                            coś staje kością w gardle

                            FCJP.

                            EDIT: Merytorycznie też chciałem coś napisać, ale się pohamowałem.
                            Last edited by kopyr; 07-11-2009, 16:03.
                            blog.kopyra.com

                            Comment

                            • delvish
                              Senior
                              • 11-2004
                              • 3508

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
                              coś staje kością w gardle
                              Był jakiś frejzal z okiem, tylko teraz nie pamiętam...
                              "Stawać kościom w oku" mnie się osobiście podoba, głównie za swój brutalizm (nie tylko ortograficzny)
                              Last edited by delvish; 07-11-2009, 18:59.
                              "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                              (Frank Zappa)

                              "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                                Był jakiś frejzal z okiem, tylko teraz nie pamiętam...
                                "Stawać kościom w oku" mnie się osobiście podoba, głównie za swój brutalizm (nie tylko ortograficzny)
                                Cierń był w oku, o ile pamiętam.
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎