Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Namysłów, Opti Piwo Jasne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Namysłów, Opti Piwo Jasne

    Puszkowe w miłych dla mnie(prawie) barwach(niebiesko-czerwonych).Zakupione przed chwilą.Pasteryzowane ekstrakt 8.5%wag, do 4.5 % obj. alk.Produkt chyba ;tak wnioskuję dla sieci Opti-optymalne zakupy,tanie ,udane i inne tym podobne idiotyzmy.
    Jeżeli chodzi o piwko.Barwa jasna,ale co ciekawe nie słomkowa!Jest lekko złotawa.Gaz w normie,piana początkowo obfita,ale krótkotrwała,smak-bardzo leciutkie piwko,wedlug mnie tylko na letnie upały.Zapach-nachmielona woda.Ogólnie nic ciekawego...Ocena okolice bardzo słabej trójki.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23782

    #2
    Namysłów, Opti Piwo Jasne

    gotowe do oceny...
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • kloss
      Senior
      • 03-2003
      • 2526

      #3
      Wchodząc w post myślałem,że uda mi się skrytykować Szanownego Administratora za opiniowanie piw marketowych ale nic z tego-po prostu zostawia ten "przywilej" innym.Otóż miałem okazję wypić to piwo i mimo,że nie wzbudziło we mnie negatywnych wrażeń to niestety nie wryło się też w moją pamięć "in plus".Nie umiem powiedzieć o tym piwie nic konkretnego.

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 02-2003
        • 7971

        #4
        Cóż można powiedzieć o tym piwie?Jest w butelce 0.33l ,zakupiłem za 1.05zł.Na etykiecie tylko info o zaw.alk do 4.5%.
        Piana początkowa bujna średnioziarnista,pozostawia po sobie pierścień na szklance.Zapach praktycznie niewyczuwalny.Barwa ciemno-słomkowa,gazu raczej mało.Smak wodnisty,lekkie nutki kwiatowe(?).Na upały może być,ale w związku z tym,że ich nie ma...

        Moja ocena: [2.625]


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • anteks
          maruda
          • 08-2003
          • 10737

          #5
          piwo nabyte w celach naukowo-badawczych
          bo piwa sieciowe to 'kiła'i w tym przypadku to sie potwierdza najlepszy z tego?? to kolor. brak gazu smak wodziana po przepłukaniu chmielu piana opadła tak szybko że nawet tego nie zauwaźyłem zapach ???? i ta konserwa???
          omijać szerokim łukiem!!!!

          Moja ocena: [1.3]
          Mniej książków więcej piwa

          Comment

          • anteks
            maruda
            • 08-2003
            • 10737

            #6
            anteks napisał(a)
            piwo nabyte w celach naukowo-badawczych
            bo piwa sieciowe to 'kiła'i
            przepraszam bo niepasteryzowane
            sarmackie dla biedronki jest wyjątek potwierdzający to opinię
            Last edited by anteks; 29-08-2004, 23:20.
            Mniej książków więcej piwa

            Comment

            • grzech
              Senior
              • 04-2001
              • 4592

              #7
              Przyświecał mi podobnie szczytny cel, gdy zakupiłem ów wynalazek.

              Opakowanie nieciekawe, typowe dla piw sklepowych. Kolor to jedyna cecha, którą dało się wytrzymać - złocisty, typowy dla pilsów. Piana niska i nietrwała. Nasycenie CO2 niskie. Zapach metaliczny. Smak takoż, plus przebijająca się przez metal goryczka. Paskudztwo !

              Moja ocena: [1.625]

              Comment

              • Czapayew
                Senior
                • 10-2002
                • 1966

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: spodziewałem się słomkowej cienizny, a tu proszę - nawet dość intensywny [3.5]
                Piana: prawie żadna [1.5]
                Zapach: niezbyt intensywny, a co najważniejsz - nie odrzuca [3]
                Smak: goryczka może słaba, ale nie czuć ani alkoholu ani zwietrzałej malizny, momnetami nawet lekko kwaskawy [3.5]
                Wysycenie: słabo, słabo [2]
                Opakowanie: kolorowy i wesoły "bączek" [3.5]
                Uwagi: Zakupione w bączku 0,33 l. w delikatesach w dąbrowskim DT "Centrum". Spodziewałem się czegoś odpychającego, a tu proszę - piwko nie za wyskoich lotów, ale skreślać go nie można.

                Moja ocena: [3.05]
                Last edited by Czapayew; 15-03-2005, 20:11.
                "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                www.zamkoszlaki.com
                www.piwnekapsle.net

                Comment

                • ODOLAN
                  Member
                  • 07-2007
                  • 57

                  #9
                  Nic nie rozumiem... jaka sieć sklepów opti ? jaki Namysłów ??? Ja to kupiłem na stacji benzynowej z lodówki, i pisze PERŁA - BROWARY LUBELSKIE i nie ma żadnej etykiety niebiesko czerwonej, raczej w barwach i stylistyce Tyskiego... na pierwszy rzut oka identycznie jak tyskie wygląda. Etykieta jak na tanie piwo bardzo łądna... a i piwo smaczne :-)

                  Comment

                  • kopyr
                    Senior
                    • 06-2004
                    • 9475

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ODOLAN Wyświetlenie odpowiedzi
                    Nic nie rozumiem... jaka sieć sklepów opti ? jaki Namysłów ??? Ja to kupiłem na stacji benzynowej z lodówki, i pisze PERŁA - BROWARY LUBELSKIE i nie ma żadnej etykiety niebiesko czerwonej, raczej w barwach i stylistyce Tyskiego... na pierwszy rzut oka identycznie jak tyskie wygląda. Etykieta jak na tanie piwo bardzo łądna... a i piwo smaczne :-)
                    Ale kiedyś piwo pod nazwą Opti było pakowane w czerwono-niebieskie puszki, było warzone w Namysłowie i sprzedawane w bardzo różnych miejscach. Generalnie w sklepach, które zaopatrują się w hurtowni McLane Polska.

                    Opti z Perły ma swój wątek.
                    blog.kopyra.com

                    Comment

                    • remfire
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 1334

                      #11
                      Namysłów miał kilka piwek Opti :
                      Jasne ,
                      Pils ,
                      Mocne ,
                      Strong .

                      Comment

                      Przetwarzanie...
                      X
                      😀
                      🥰
                      🤢
                      😎
                      😡
                      👍
                      👎