Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reklamacje na browamator.pl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ptasiak
    Member
    • 08-2003
    • 30

    Reklamacje na browamator.pl

    Jestem ciekawy czy miał ktoś problem z dostawą produktów z browamator.pl. Proszę wpisać swoje reklamacje bo myślę że jak byśmy stworzyli taki temat na ich forum to pewnie by został skasowany lub poddany cenzurze
    Amatorski Browar Domowy Głuszec
  • ptasiak
    Member
    • 08-2003
    • 30

    #2
    A to jest moja historia

    OTO CYTAT Z DZIAŁU JAK KUPOWAĆ
    "...(dostawa trwa 2-6 dni od nadania przesyłki - ale jest tańsza) lub firmy kurierskiej Stolica (dostawa nazajutrz po nadaniu przesyłki, opłaty droższe od Poczty Polskiej).
    Większość towarów pakujemy i dostarczamy na Pocztę lub oddajemy w ręce kuriera Stolicy najpóźniej w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia...."

    JA ZAMÓWIŁEM (DOSTAWA KURIEREM) WPŁATĄ NA KONTO BO OCZYWIŚCIE ZAPŁATA KARTĄ NIE DZIAŁA "data: 26.3.2004 18:01" I NIE MAM TOWARU (6.IV.04) TAKŻE UWAŻAJCIE DRODZY PIWOWARZY NA TEN SKLEP, NIESTETY NARAZIE MAMY MONOPOL, ALE MAM NADZIEJE ZE SIE TO ZMIENI. I MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE CZY PO 14 DNIACH JAK NIE MAM TOWARU MOZNA ZGŁOSIC TO NA POLICJE BO CHYBA MOZNA SIE POWOŁAĆ NA KODEKS CYWILNY (SPRZEDAŻ KONSUMENCKA)
    Amatorski Browar Domowy Głuszec

    Comment

    • ptasiak
      Member
      • 08-2003
      • 30

      #3
      Zapomniałem nadmienić że oczywiście dzwoniłem po tygodniu i Pan którego nazwiska nie pamiętam a szkoda, powiedział mi że problem jest w tym że wpłata przelewem była z mojego banku z danymi zameldowania, a dostawa była na inny adres niż zameldowania. I w sumie można by było uwierzyć tylko ... że ja już wcześniej zamawiałem i nie było takich problemów. Jak do tej pory nikt z browamator.pl nawet nie raczył zadzwonić i powiedzieć że są problemy z realizacją zamówienia. A tak na marginesie kiedyś kupowałem tak drukarke z oficjalnej strony HP i oni troszeczke namieszali i sami zadzwonili z przeprosinami i towar ktory wart był 700 zł został sprzedany mi za 490 zł !!!!. Ale w dziedzinie elektroniki jest konkurencja ....
      Amatorski Browar Domowy Głuszec

      Comment

      • ptasiak
        Member
        • 08-2003
        • 30

        #4
        A to na potwierdzenie moich słów
        Attached Files
        Amatorski Browar Domowy Głuszec

        Comment

        • crizz
          ...
          • 02-2003
          • 1255

          #5
          Miałem problem z kurierem - okazało się, że Stolica dowozi towar tylko w godzinach pracy, czyli wtedy, gdy i ja jestem w pracy . Sprawę załatwiłem w centrali Stolicy, gdzie dowiedziałem się przy okazji, że ich oferta jest skierowana głównie do firm, stąd takie godziny pracy. To ja już wolę pocztę - jak mnie paczkowóz nie zastanie w domu, to sobie przynajmniej sam odbiorę o wygodnej dla mnie porze.
          Pisałem o tym na forum browamator.pl, ale nie do dziś nie ma odpowiedzi.

          Comment

          • ptasiak
            Member
            • 08-2003
            • 30

            #6
            crizz tak wiem że Stolica jest głównie nastawiona na Firmy i dostarczają towar do ok 12.00 bo w pracy mamy podpisaną umowę z tą firmą i przez to znam dobrze jednego kuriera i prosiłem go aby sprawdził czy przypadkiem przesyłka nie leży u nich w magazynie. Niestety paczki jak nie ma tak nie ma. Ale głównie jestem wściekły nie na to że nie ma towaru tylko w podejściu do mnie (nas) jako klientów że nikt się nie odezwał z browamator.pl i nie powiedział że jest problem z realizacja bo np. czekają na dostawe towaru.
            Amatorski Browar Domowy Głuszec

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19167

              #7
              fajnie, że ktoś poruszył ten temat, bo też nie jestem zadowolony z usług browamatora.
              zakupiłem kilo śrutowanego słodu i kilo nieśrutowanego... dostałem ześrutowane całe 2 kg bez żadnego komentarza.
              drugi problem to ten, że przesyłka Stolicą dotarła do mnie po 6 dniach, bo kurierowi nie chciało się wejść do sklepu gdzie pracuję i zapytać o mnie (a taki widniał adres dostawy), więc dzwoniono bez sensu do mnie do domu, gdzie rodzinka nic nie wiedziała o żadnej paczce.
              teraz zamawiałem przez znajomego i jestem ciekaw jakie miał przygody
              Last edited by e-prezes; 06-04-2004, 16:36.

              Comment

              • crizz
                ...
                • 02-2003
                • 1255

                #8
                Faktem jest, że czekasz już bardzo długo. Może w ramach zadośćuczynienia dostaniesz paczkę drożdży .
                Przepraszam za prześmiewny ton - po bojach z pewnym dużym operatorem telefonii stacjonarnej, pewnym dużym bankiem na "K", pewnym dostawcą energii elektrycznej w Poznaniu i paroma innymi nic mnie już chyba nie ruszy. Takie rzeczy się działy, dzieją i dziać będą.

                Comment

                • elroy
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 359

                  #9
                  Witajcie !

                  Ja osobiście złego słowa powiedzieć nie mogę w tym temacie.
                  Zamawiam u nich tak od około 2002 roku i jak na razie nie zdażyła im się żadna wpadka. Towar otrzymywałem zawsze w szybkim terminie i zgodny z zamówieniem, co lubię, bo należę do ludzi niecierpliwych

                  Ptasiak: myślę, że nikt na forum browamator, nie usunąłby Twojego postu, bo wypadłoby to gorzej, niż skargi w nim zawarte. Pozatym takie forum straciłoby na wiarygodności.
                  Inna sprawa, że w przypadku przedłużenia czasu realizacji, co w końcu zdarza się i bardzo dużym sklepom, powinieneś zostać poinformowany.

                  pozdrawiam wszystkich
                  Last edited by elroy; 06-04-2004, 17:32.
                  www.piwo.org

                  Comment

                  • kangurpl
                    Senior
                    • 03-2002
                    • 2660

                    #10
                    Także nie mam złych doświadczeń, a kurier jak sie poda jako telefon kontaktowy komórkę, najpierw dzwoni i się umawia. Przesyłki bez problemu dostarcza mi do pracy, wystarczy podać adres.
                    Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
                    "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

                    "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

                    Comment

                    • Makaron
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 2107

                      #11
                      Ja miałem małą niedokońca wporządku sytuacje. Od momentu zamówienia do momentu gdy paczka doszłą do mnie do domu minął dobry miesiąc. Zdążyłem już zapomnieć,że coś zamawiałem
                      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                      Comment

                      • sulfur
                        Member
                        • 12-2002
                        • 95

                        #12
                        Ja mogę jedynie potwierdzić, że z tym kontaktowaniem się z klientem gdy coś z realizacją zamóienia nie wychodzi jest rzeczywiście słabo. W moim przypadku sam musiałem do Nich dzwonić
                        Najgorsze w tym wszystkim jest to, że podobne podejście do klienta zaczyna być coraz bardziej powszechne , a przecież wciąż mamy "kapitalizm"

                        Comment

                        • jester_
                          Member
                          • 10-2003
                          • 88

                          #13
                          ptasiak napisał(a)
                          (...) JA ZAMÓWIŁEM (DOSTAWA KURIEREM) WPŁATĄ NA KONTO BO OCZYWIŚCIE ZAPŁATA KARTĄ NIE DZIAŁA (...)
                          Nie wiem, dlaczego u Ciebie nie działało. Ja zamawiałem w Browamatorze 2-krotnie płacąc kartą i żadnych problemów nie było.

                          Comment

                          • ptasiak
                            Member
                            • 08-2003
                            • 30

                            #14
                            Jak dzwoniłem do browamator.pl to koleś mówił ze chwilowo nie działa zapłata kartą a dzwoniłem 02.IV.04
                            Amatorski Browar Domowy Głuszec

                            Comment

                            • pjenknik
                              • 08-2001
                              • 3388

                              #15
                              Ja i tak chyba jestem największym pechowcem. Dwa moje zamówienia zniknęły z ich bazy. Ot tak, złożyłem i wyparowały.
                              Ale nie jest aż tak źle. Po którymś mejlu zadzwonili do mnie.
                              A jak korzystałem z firmy "Szybka Paczka". Tez dostawy tylko w godzinach pracy. W kńcu zostawili w sklepie spożywczym, żebym sobie odebrał.
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎