Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Reklamacje na browamator.pl

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slado
    Gość
    • 07-2003
    • 1072

    #16
    Moja przygoda z Browamator-em miała trochę inny przebieg.
    W przesyłce którą otrzymałem brak było pojemniczka do pomiaru gęstości brzeczki (podstawka z rurą). Po interwencji telefonicznej otrzymałem zapewnienie, że już pakują i wysyłają pod wskazany adres.
    Rezczywiście paczkę otrzymałem po dwu dniach a w niej dodatkowo z przeprosinami kilka gadżetów, nalepki samoprzylepne na butelki, miarki do cukru do nagazowania i dodatkowy wężyk.
    W sumie byłem zadowolony z obrotu sprawy.

    Comment

    • may
      Senior
      • 01-2002
      • 1508

      #17
      elroy napisał(a)
      Witajcie !

      Ja osobiście złego słowa powiedzieć nie mogę w tym temacie.
      Zamawiam u nich tak od około 2002 roku i jak na razie nie zdażyła im się żadna wpadka. Towar otrzymywałem zawsze w szybkim terminie i zgodny z zamówieniem...
      Również nie mam zastrzeżeń do Browamatora- nie mam ku temu żadnych podstaw.A zamawiam od 2002 r.Towar otrzymuję terminowo i zgodnie z zamówieniem.

      Comment

      • ptasiak
        Member
        • 08-2003
        • 30

        #18
        I miłe zaskoczenie
        08:57 Telefon z browamator.pl - sprawa została wyjaśniona - paczka uległa zniszczeniu z winy firmy kurierskiej. Następna jest juz w drodze. Tylko czy trzeba było dac temat na forum aby wkoncu został poinformowany ????.
        Amatorski Browar Domowy Głuszec

        Comment

        • ptasiak
          Member
          • 08-2003
          • 30

          #19
          Jak dzwoniłem do browamator.pl to koleś mówił ze chwilowo nie działa zapłata kartą a dzwoniłem 02.IV.04
          Ps. W związku za zwrócenie mi uwagi na słowo koleś, oczywiście bardzo przepraszam Pana który poczuł się tą wypowiedzią urażony. Oczywiście mam nadzieje że dalsza współpraca będzie układać się pomyślnie.
          Amatorski Browar Domowy Głuszec

          Comment

          • Pogoniarz
            † 1971-2015 Piwosz w Raju
            • 02-2003
            • 7971

            #20
            Ja nie mam problemu.Jdę na pewne stoisku w hiperku i biorę co mi potrzeba.Jak nie ma akurat tego co mnie potrzeba,to bardzo sympatyczne ludziska zapiszą,zamówią i potem mam.
            Mam szczęście,że mam filię sklepu na miejscu


            Prawie jak Piwo
            SZCZECIN

            Comment

            • belze
              Senior
              • 02-2004
              • 301

              #21
              Zrobiłem zakupy w sklepie piwosza (identyczny system wysyłek jak browamator), tego samego dnia wpłaciłem pieniądze (transakcja przez net, więc pieniądze od razu wpłynęły na ich konto). Czekam już tydzień i moje zamówienie "czeka na realizację".. a wg piwosza "Zamówione produkty wyślemy natychmiast po otrzymaniu wpłaty."

              Comment

              • ptasiak
                Member
                • 08-2003
                • 30

                #22
                Można zrozumieć że mogą mieć kłopoty i wysłać troszeczke później tylko żeby cię o tym poinformowali. Napisz czy Zostałeś poinformowany o poźniejszej dostawie ????
                Amatorski Browar Domowy Głuszec

                Comment

                • burar
                  Senior
                  • 09-2003
                  • 238

                  #23
                  Zamawiałem produkty w BA kilkakrotnie i nigdy nie było z nimi problemów. Paczki przychodzą porządnie zapakowane i nieuszkodzone. Może po prostu niektórzy mają pecha ?
                  Grodziski Browar Domowy

                  Comment

                  • belze
                    Senior
                    • 02-2004
                    • 301

                    #24
                    ptasiak napisał(a)
                    Można zrozumieć że mogą mieć kłopoty i wysłać troszeczke później tylko żeby cię o tym poinformowali. Napisz czy Zostałeś poinformowany o poźniejszej dostawie ????
                    oczywiscie ze nie zostalem poinformowany.. ych..

                    Comment

                    • belze
                      Senior
                      • 02-2004
                      • 301

                      #25
                      widać moje żale zostały wysłuchane, z rana następnego dnia dostałem potwierdzenie wysyłki, a dziś zjawił się listonosz z paczką. wszystko cudownie zapakowane. jestem zadowolony.

                      Comment

                      • Browamator
                        Junior
                        • 04-2004
                        • 1

                        #26
                        Witam!
                        Chcąc nie chcąc Browamator musi zająć stanowisko w tej ciekawej dyskusji.
                        Zawsze zachęcamy naszych Klientów do przesyłania nam uwag, co do sposobu działania sklepu. Wszystkie uwagi są uwzględniane i pomagają nam w udoskonalaniu naszego serwisu.
                        Aby jednak nie dochodziło do nieporozumień ważne jest, aby odwiedzający serwisy Browamator, czy Sklep Piwosza, korzystali z nich świadomie.
                        Co mam na myśli?
                        Otóż przede wszystkim, w przypadku gdy wybiera się formę płatności przelewem, w tytule płatności należy podawać tzw. ID transakcji, a także jeżeli dane zamawiającego są inne niż adresata przesyłki również wskazane jest aby te informacje zostały zawarte w poleceniu przelewu, lub w „uwagach„ w składanym zamówieniu.
                        Warto dokładnie czytać informacje dotyczące czasu realizacji poszczególnych produktów. Co prawda większość z nich posiada termin 48 godzinny (przygotowanie produktów do wysyłki), jednak bywają dłuższe. Jeśli jeden z zamówionych produktów z dłuższym terminem realizacji znajdzie się w „towarzystwie” 48h, trudno się dziwić ze cała przesyłka może opuścić nasz magazyn po np. 10 dniach.
                        Należy wiedzieć, że jeśli nawet dokona się przelewu z banku internetowego, nie zawsze oznacza to ze pieniądze są naszym koncie tego samego dnia, cyt. „(transakcja przez net, więc pieniądze od razu wpłynęły na ich konto).”
                        Chyba też nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że spedytorzy dostarczający przesyłki nie są naszymi pracownikami i szczerze mówiąc od momentu powierzenia im dostawy zamówionych produktów do momentu odbioru ich przez Klienta jesteśmy zdani na ich profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków.
                        Jak widać bywa z tym różnie... cyt. „bo kurierowi nie chciało się wejść do sklepu gdzie pracuję i zapytać o mnie ” bez komentarza...
                        Jeśli przesyłka z pewnych powodów nie zostaje dostarczona, pomimo otrzymania e-mail’a z informacją że opuściła nasz magazyn, warto zadzwonić do nas, zawsze staramy się załatwić problem aby był on dla Klienta jak najmniej dokuczliwy.

                        Co do zamówienia Ptasiaka, to uważamy jego zarzuty za pozbawione solidnych podstaw, pomijam fakt niedokładnych danych osobowych i brak ID transakcji - sprawa ta została wyjaśniona w piątek 02.04.2004. Pośród zamówionych przez niego produktów były te, z wówczas dziesięciodniowym terminem realizacji. Licząc 10 dni kalendarzowych, od momentu złożenia zamówienia, ostatni dzień, kiedy przesyłka powinna zostać wysłana to 05.04.2004. Tak tez się stało, co spotkało przesyłkę wszyscy już wiedzą... Przesyłka została nam dostarczona 06.04.2004 w godzinach popołudniowych, nie traktowanych jako standardowe godziny pracy, dlatego zdecydowaliśmy się poinformować adresata przesyłki o jej losach dnia następnego. W międzyczasie pojawił się „ciekawy temat” na forum Browar’u.biz i Browamatora, nie ukrywam że poczuliśmy się urażeni charakterem wypowiedzi Autora wątku.
                        Bardzo nas jednak ucieszyło wiele pochlebnych opinii na temat serwisu Browamator.
                        Jak się okazuje nie jest jeszcze tak beznadziejnie.
                        Co do zarzucanego nam monopolu (nic mnie tak ostatnio nie rozśmieszyło), a co np. z firmami z Łodzi oferującymi sprzęt i surowce dla Piwowarów Domowych?
                        My też czekamy na kolejne sklepy o podobnym do naszego profilu. Dlaczego nikt nie chce ich zakładać?

                        Pozdrawiam
                        Przemek Czarnik



                        Ufff-troche przydługo, ale nie dało sie inaczej.

                        Comment

                        • ptasiak
                          Member
                          • 08-2003
                          • 30

                          #27
                          Potwierdzam że przesyka została dostarczona 09.04.04 cała i zdrowa, a co do zamówienia to tez faktem jest ze nie podałem w tytule przelewu ID . Jednak myśle że poinformowanie mnie o całej sprawie było tylko i wyłacznie spowodowane tym iż dzien wcześniej została stworzona dyskusja na forum (tylko i wyłącznie opinia autora tekstu ). Z całego zamieszania myślę że wyszła jedna fajna rzecz a mianowicie temat tego forum, który powinien ułatwić współpracę na linii BA z klienetem. Mamy choć jedna juz cenną informacje - podawaj numer ID w tytule przelewu..
                          Amatorski Browar Domowy Głuszec

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10737

                            #28
                            ja na swoją przesyłkę czekałem kilka dni.gdy dowiadywałem sie w BA
                            odpisano mi że przesyłka jest gotowa tylko czeka na kuriera {tydzień?]
                            później okazało się jeszcze że przesyłka została uszkodzona w drodze i dlatego przeciągneło sie to o kolejne dni [zbieg okoliczności bo ptasiaka tez była uszkodzona i to w tym samym terminie ]poza tym jeżeli paczka została wysłana to dlaczego nie było meila w tej sprawie jeżeli BA mialo jakieś problemy to trzeba bylo o tym napisać a nie "ściemniać".towar przezemnie zamówiony był dostępny "od ręki".Ogólnie z BA jestem zadowolony
                            Last edited by anteks; 12-04-2004, 21:49.
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • crizz
                              ...
                              • 02-2003
                              • 1255

                              #29
                              Pan Przemek, jak widzę, odniósł się tylko do tych postów, na które mógł udzielić odpowiedzi korzystnej dla firmy. Tymczasem moja uwaga zarówno tutaj, jak i na forum Browamator.pl pozostaje bez odpowiedzi...

                              Comment

                              • oryks
                                Senior
                                • 01-2002
                                • 297

                                #30
                                Crizz,

                                masz na myśli poniższą uwagę ?

                                [QUOTE]crizz napisał(a)
                                Miałem problem z kurierem - okazało się, że Stolica dowozi towar tylko w godzinach pracy, czyli wtedy, gdy i ja jestem w pracy . Sprawę załatwiłem w centrali Stolicy, gdzie dowiedziałem się przy okazji, że ich oferta jest skierowana głównie do firm, stąd takie godziny pracy. To ja już wolę pocztę - jak mnie paczkowóz nie zastanie w domu, to sobie przynajmniej sam odbiorę o wygodnej dla mnie porze.
                                Pisałem o tym na forum browamator.pl, ale nie do dziś nie ma odpowiedzi.
                                [/QUOTE

                                Jeśli tak to Pan Przemek odpowiedział miom zdaniem wyczerpująco:

                                "...spedytorzy dostarczający przesyłki nie są naszymi pracownikami i szczerze mówiąc od momentu powierzenia im dostawy zamówionych produktów do momentu odbioru ich przez Klienta jesteśmy zdani na ich profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków..."

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎