Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Grudziądz, Kunter Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    Grudziądz, Kunter Strong

    Zakupione w Bytomiu z 1,55 zł
    Alkohol 7% obj, ekstrakt 14,5% wagi.
    Etykieta owalna, czerwona, na rysunku dziewczyna w stroju ludowym i górnik w mundurze (podobny rysunek został opisany przy Tańcowanym Mocnym z Juranda ) Napisy tylko w języku angielskim.
    Piana obfita, szybko zanikająca. Gazu w sam raz. Smak z dużą goryczką ale można wyczuć pewien odcień słodyczy. Barwa intensywna, niemal pomarańczowa. Ogólnie całkiem sympatyczne piwo w zaskakująco jak na mocne niskiej cenie.
  • wariat5
    Junior
    • 08-2009
    • 3

    #2
    w grudziądzu dawniej robiło się bardzo dobre piwo. nie wiem jak teraz jest, ale podejrzewam, że po staremu

    Comment

    • cororo
      • 04-2003
      • 766

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wariat5 Wyświetlenie odpowiedzi
      w grudziądzu dawniej robiło się bardzo dobre piwo. nie wiem jak teraz jest, ale podejrzewam, że po staremu
      Jeśli jesteś z Grudziądza to powinieneś wiedzieć że browar już od ponad roku nie istnieje i istniał nie będzie. Przynajmniej w formie znanej dotychczas. Są natomiast odległe plany dotyczące budowy w centrum handlowym browaru restauracyjnego. Aha centrum ma powstać w miejscu browaru na Sikorskiego. Nie wiem na jakim etapie są prace rozbiórkowe ale myślę że w ciągu roku wyburzono budynki które wydawały się zbędne inwestorowi. Zresztą nic prostszego idź i opisz co się aktualnie dzieje w tym miejscu.

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎