Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Okocim, Romper Strong

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    Okocim, Romper Strong

    Następny wynalazek grupy CO, dostępny w sieci Żabka. Najprawdopodobniej następca Roger's Strong, szata graficzna puszki ta sama, tylko nazwa piwa zmieniona. Czy to produkt browaru z Brzeska, to sobie głowy uciąć nie dam, bo podany tylko adres warszawski grupy.
    Zawartość alk. 6,2% obj., ekstraktu nie podano, cena niecałe 2 złote.
    Piana obfita przez krótka chwilę, gaz w normie, jak na stronga, to tej mocy nie czuć. Piwo na spróbowanie.
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    romper stomper?
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • Doodeck
      Senior
      • 05-2003
      • 1612

      #3
      Ani barwa, ani smak nie kwalifikują tego piwa do grupy mocnych.
      Moim zdaniem to lekko podalkoholizowany pils.
      Dalekosiężny
      Obserwator
      Obiektów
      Dynamicznie
      Epatujących
      Ciekawymi
      Koncepcjami

      Comment

      • kishar
        Senior
        • 10-2003
        • 1691

        #4
        A jaka super nazwa, ciekawe kto ja wymyślił, i pomyslec ze Okocim bierze się za produkcje takich piw!!!

        Comment

        • Twilight_Alehouse
          Chmielowisko.pl
          • 06-2004
          • 6310

          #5
          Puszka jest po prostu podczernioną wersję zwykłego Rompera, więc wypada podobnie. (3)
          Kolor odrobinę ciemniejszy niż pilsowy, a więc za jasny jak na piwo mocne. Wiem że zawartość alkoholu nie kwalifikuje tego piwa do kategorii mocnych, ale oceniam wg napisu na etykiecie (3)
          Piana wysoka, trwała. (4)
          Zapach słabiutki, raczej chmielowy. (2,5)
          Gaz ujdzie. (3)
          Smak mocno słodowy, mocno goryczkowy. Przesadzony, zbyt ciężki, trudno się pije to piwo. Nie jest słodkie, nie czuć chamskiego alkoholu, choc czuć moc. (2,5)

          Moja ocena: [2.725]

          Comment

          • mwa
            Senior
            • 01-2003
            • 5071

            #6
            Dziś walnołem Rompera Premium oraz Stronga i nie polecam.
            Podobno lud pije, gdyż jest dobre i tanie.
            Pozdrawiam Cię !!!!

            Comment

            • zAjkA
              Senior
              • 12-2004
              • 1089

              #7
              Właśnie popijam Rompera Strong. Zapach lekko chmielowy. Piana zniknęła w mgnieniu oka. Wysycenie całkiem przyzwoite. Barwa jasno miodowa. W smaku czuć alkohol oraz goryczkę. Ogólnie jednak wodnisty. Nie polecam. Moja ocena 2-.
              Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

              Comment

              • Harnas_71
                Junior
                • 05-2005
                • 1

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: nie patrzylem [2.5]
                Piana: taka sobie [3.5]
                Zapach: sredni [3.5]
                Smak: SMAK W POROWNIU DO IMPERATORA INNCHY PODOBNYCH " NIEBO W GEBIE KOPIE NAWET A NIC NIE CZUC JAK SIE PIJE [5]
                Wysycenie: czuc cos tam [3]
                Opakowanie: zryte na maxa podobne do aluminium lecz chyba to inny stop [2]
                Uwagi: NIE WIEM CZY TAK WSZEDZIE ALE JA ZAKUPILEM W ŻABCE

                Moja ocena: [3.95]
                ---------------
                Ocena usunieta z rankingu.
                Poczawszy od 22.I.2003, oceny bez sensownego uzasadnienia ich przez oceniajacego, beda usuwane z rankingu.
                Art, Admin

                ---------------

                Comment

                • Aldach
                  Senior
                  • 07-2003
                  • 1269

                  #9
                  Stary, jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to może lepiej się nie wypowiadaj

                  Comment

                  • zAjkA
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 1089

                    #10
                    Aldach ma racje. Czytajac twoja ocene niedosc ze robi mi sie niedobrze to jeszcze wychodzi na to jakbys robil jakas łaske piszac tego posta
                    Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                    Comment

                    • jacus3d
                      Junior
                      • 01-2004
                      • 4

                      #11
                      Kolejne siuski

                      Wlasnie sobie popijam to piwko i dam wam dobra rade, jak chcecie zeby bylo w miare oki to wlozcie go przed spozyciem do zamrazarki na ok 2h wtedy jest niezle

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #12
                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: jasnobursztynowy, klarowne [4]
                        Piana: srednie i małe bąbelki, syczy przy opadaniu (opada dość powoli) ,pozostawia lekkie smuzki na szkle [4]
                        Zapach: w zapachu dominuje słodkawa browarowa woń (zapach fermentowni) [4]
                        Smak: z poczatku przyjemne w smaku ale później pod koniec łyka pojawia się dziwnie nieprzyjemna goryczka, ta gorzkawośćmoim zdaniem może byćod puszki choć metalicznego posmaku to piwo nie ma, oprócz gorzkaowści lekki słodowoy posmak charakterystyczny dla piw mocnych [3.5]
                        Wysycenie: za duze przez co nieco szczypie w język [4]
                        Opakowanie: puszka w ciemnej tonacji, bez szczególnej rewelacji [3.5]
                        Uwagi: bardzo przecietne piwo, wypijalne ale raczej na raz i tylko na spróbowanie

                        Moja ocena: [3.775]
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Jimmy_jb
                          • 11-2005
                          • 911

                          #13
                          Ocena z ARTomatu

                          Kolor: bardzo ładny, ciemnozłoty, wyraźny [4.5]
                          Piana: po nalaniu była ale zniknęła bez śladu po niecałej minucie [1.5]
                          Zapach: ciężko się dowąchać, bardzo niewyraźny chmielowy i trochę alkoholowy [2]
                          Smak: tak samo jak z zapachem, bardzo niewyraźny, lekko przebija sie goryczka i alkohol, pozostawia nieprzyjemny posmak [2]
                          Wysycenie: bardzo dobre, wysokie jak na "stronga" ale niestety nie przekłada się na pianę [4]
                          Opakowanie: zazwyczaj lubię połączenie czarnego z czerwonym ale z przykrością stwierdzam że Romper Strong na półce sklepowej prezentuje sie kiepsko, opakowanie tandetne [2]
                          Uwagi: Ja wiem że zwykły Romper ma mniejszy woltaż ale czy to powód żeby piwo z mocą 6,2% nazywać strongiem? Nijakie w smaku, polecam tylko szukającym taniego ogłuszacza bo poza mocą i ceną nie ma atutów. No może jeszcze ładnie by się prezentowało w pokalu z powodu koloru ale się nie prezentuje bo nie ma piany. Prawie na pewno nię będę po Rompera Strong więcej sięgał.

                          Moja ocena: [2.175]
                          Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                          Comment

                          • Bekiesz
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 140

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: Za jasny,jak na stronga,klarowny. [3]
                            Piana: Bardzo nietrwała,osadza sie na szklance. [2]
                            Zapach: Lekko stęchły,słodowy.Trochę zalatuje chemią. [2.5]
                            Smak: Płaski,wodnisty.Słaba goryczka,lekko slodkawe. [1.5]
                            Wysycenie: Dobre.Drobne bąbelki intensywnie pracują przez cały czas. [4.5]
                            Opakowanie: Puszka,czarno-czerwono-złota.CO jest tak dumna z tego piwa,że nie przyznaje się do miejsca jego produkcji.Brak inf. o zawartości ekstraktu. [1]
                            Uwagi: Kwintesencja taniej marki produkowanej dla sieci handlowej.Stek bzdur na opakowaniu,z największą na czele-to nie jest żaden strong,tylko bardzo podły pils.

                            Moja ocena: [2.1]
                            Jutro to dzisiaj,tylko jutro.

                            Comment

                            • franz_h_mc
                              Junior
                              • 04-2006
                              • 5

                              #15
                              Spodziewałem się o wiele gorszych wrażeń, po strongu o cenie poniżej dwóch złoty, ale, ale nie jest źle. Do popularnego sikacza Romperowi Strong daleko, jeszcze bardziej daleko zaś do dobrego piwa. Puszka mroczna, choć nieciekawa, ale ujdzie, piany praktycznie brak, smak, jak na stronga, nawet wyczuwalny. Piwo dobre dla ludzi lubiących pić dla poprawy humoru, nie dbając zbytnio o smak tego co piją.
                              Żywiec, prawie jak piwo.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎