Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browary restauracyjne w Pradze?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mario123
    Senior
    • 01-2003
    • 250

    Browary restauracyjne w Pradze?

    Znam 3 browary restauracyjne w Pradze: U Fleku, Pivovarsky Dum i Novomestsky Pivovar.
    Czy oprócz tych trzech są jeszcze jakieś browary restauracyjne w Pradze?
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    tez znam tylko te 3 ale jak będziesz w Pradze to sprawdź jeszcze cos takiego
    Klášterní Pivovar Restaurace
    Strahovské nádvoří 302

    nie wiem czy to browar, czy to knajpa ale mam ten adres i nic wiecej nie wiem
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #3
      Te trzy plus strachowski wspomniany przez becika plus Beorun (w granicach administracyjnych) Pruhonice (j.w.) SPST (tajemniczy browar instytutu browarnictwa)
      A tak przy okazji, tak trudno jest wbić w przeglądarkę temat i samemu wyszukać?

      Dodávky hardware a software, fonty, realizace a externí správa počítačové sítě, webové stránky a e-shopy (včetně jejich provozu - webhosting, domény).


      lub po wrzuceniu w przeglądarkę hospody otrzymacie oprócz tych wyszukiwarki czeskich hospod i pivnic




      [Admin: poprawiłem wadliwy link]
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • grzech
        Senior
        • 04-2001
        • 4592

        #4
        Słyszałem o czymś takim, jak Bohemian Hop Store, ponadto warto zobaczyć zawartość działu Piwo-Gdzie.

        Comment

        • mario123
          Senior
          • 01-2003
          • 250

          #5
          A tak przy okazji, tak trudno jest wbić w przeglądarkę temat i samemu wyszukać?

          Dodávky hardware a software, fonty, realizace a externí správa počítačové sítě, webové stránky a e-shopy (včetně jejich provozu - webhosting, domény).


          Łatwo wbić, ale i tak warto zapytać, aby na przykład nie szukac w Pradze Rychter Pub na Bulovka 2.

          Comment

          • slawekkazek
            Senior
            • 01-2003
            • 544

            #6
            Nowy praski mini browar, usytuowany przy drodze królewskiej, w pobliżu mostu Karola. Adres: ul. Husova 10. Browar zaopatrzony w warzelnię o wielkości 11 hl, wyprodukowaną (jak i wszystkie pozostałe urządzenia) przez Pacovské strojírny a.s. Nie odnalazłem "własnej" strony internetowej restauracji, dlatego wklejam prowizoryczny link: http://www.nelso.cz/cz/place/322808/

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek Wyświetlenie odpowiedzi
              Nowy praski mini browar, usytuowany przy drodze królewskiej, w pobliżu mostu Karola. Adres: ul. Husova 10. Browar zaopatrzony w warzelnię o wielkości 11 hl, wyprodukowaną (jak i wszystkie pozostałe urządzenia) przez Pacovské strojírny a.s. Nie odnalazłem "własnej" strony internetowej restauracji, dlatego wklejam prowizoryczny link: http://www.nelso.cz/cz/place/322808/
              U tří růží ma już swój temat tutaj.
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • slawekkazek
                Senior
                • 01-2003
                • 544

                #8
                Rzeczywistość browar.bizowa przerasta rzeczywistość ... realną. Ale aby pewne rzeczy były w jednym miejscu, wątek należy uzupełnić. Jeszcze jeden przydatny link: http://pivni.info/pivovary/praha/. Linki do wszystkich praskich piwowarków.

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎