Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Strzelec, Jasne Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    Strzelec, Jasne Pełne

    Cena 1,50 but.
    kolor- jasny, słomkowy
    co2- w normie, lekko, powoli do góry
    piana- ZERO! kompletnie nie istnieje
    zapach- nic, może słabo chmielowy
    smak- i tu mnie miło zaskoczyło, chmielowy przechodzący w lekką gorycz pozostającą na języku. Naprawdę dobre.
    opakowanie- nowa butelka korporacyjna "Brok-Strzelec", etylieta i krawatka w kolorze biało-czerwonym (100 razy lepiej niż na fullu), kapsel z logo (chyba taki sam jak stary)
    Miłe, dobre piwko. Gdyby jeszcze piana i mocniejszy aromat...
    Ogólnie 4
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    #2
    alk.-5,5% ekstr.-11,0%wag.

    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • zythum
      Kot Makawity
      • 08-2001
      • 8305

      #3
      Zgrabna butelka, zgrabna etykieta więc wrażenia estetyczne bez zarzutu. Po przelaniu do kufla tworzy się gęsta, śnieżnobiała piana, utrzymująca się długo. Niestety żadnego zapachu. Kolor jasno słomkowy. Smak, hmm dziwny. W pierwszej chwili żadnych specjalnych wrażeń ale za chwilę czuć goryczkę (jednak nie jest to taka przyjemna piwna goryczka tylko bardzo ostra, metaliczna). Piwo jest trochę ciężkawe i zalega na żołądku. Ogólnie takie 3+, plus za pianę i opakowanie.

      Moja ocena: [3.225]
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      • iommi
        Senior
        • 07-2003
        • 1522

        #4
        Dziwne, że mając w Rybniku browar należący do grupy Strzelca dopiero dziś natknąłem się na to piwo. Parametry j.w. podał Cielak, cena w Delikatesach przy ul. Miejskiej 1,30 za butelkę 0,5.
        Zapach - W zasadzie nie pachnie. Na trzecim planie ślad chmielowy.
        Kolor - ładny, słomkowo-złoty.
        Piana - na początku puszysta, ale szybko znikająca. Kożuszek pozostaje jednak do końca kufla.
        Smak - lekko chmielowy, trochę zbyt natrętna dziwna kwaskowatość. Goryczka pojawia się na języku po przełknięciu i po chwili zastępuje ją słodszy akcent.
        Ogólnie to przyzwoite piwo na 3+. Chętnie powtórzę i na pewno zakupię przy okazji kolejnego grilla rodzinnego.
        *****************************

        Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

        *****************************

        Comment

        • YouPeter
          Senior
          • 05-2004
          • 2379

          #5
          Ocena z ARTomatu

          Kolor: Kolor słomkowy, bardzo jasny - jak dla mnie trochę za jasny. [2.5]
          Piana: Piana biała, początkowo wysoka, zostaje na ściankach kufla, pod koniec niestety całkowicie zanika. [3]
          Zapach: Zapach chmielowy i dziwnie sztuczny. [1]
          Smak: Co do smaku to po zapachu najsłabsza strona tego piwa – chmielowy z lekką goryczką i pozostający w ustach przez chwilę niesamowicie sztuczny posmak. [2]
          Wysycenie: Zawartość CO2 w normie. [3.5]
          Opakowanie: Opakowanie to najmocniejsza strona tego piwa. Schludne, czytelne, wszystkie ważniejsze informacje na kontretykiecie – poprostu zachęcające do kupna. [4]
          Uwagi:

          Moja ocena: [1.95]
          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

          Comment

          • zAjkA
            Senior
            • 12-2004
            • 1089

            #6
            Ocena z ARTomatu

            Kolor: Jasny słomkowy. Mógłby być ciemniejszy. [3.5]
            Piana: Początkowo spora. W niedługim czasie jednak opada i pozostaje kożuszek. [3.5]
            Zapach: Chmielowy z lekkimi nutami kwiatowymi. Przynajmniej ja tat wyczuwam. Ogólnie przyjemny. [4]
            Smak: Niestety musze dać 3.5 gdyż jak dla mnie piwo to jest troszke wodniste. Pozatym czuć wuraźną chmielową goryczkę która właśnie szybko zanika na rzecz wody. [3.5]
            Wysycenie: Zbyt duże. Wpływa nieco na smak. Czuć wyraźnie podczas przełykania. [3]
            Opakowanie: Butelka 0,5l. Etykieta w stylu Strzelca. Utrzymana w biało czerwonej tonacji. Szkoda ze kapsel golas. [4]
            Uwagi: Podziękowania dla kolegi Mapajak za te oto piwko. Pozdrawiam

            Moja ocena: [3.675]
            Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

            Comment

            • Shlangbaum
              Senior
              • 03-2005
              • 5828

              #7
              Ocena z ARTomatu

              Kolor: Jasno złoty ale nie blady. [5]
              Piana: No, no. Drobnopęcherzykowa trwała piana. A potem trwały wysoki kożuszek. [5]
              Zapach: Intensywny zapach słodowo-chmielowy. [4]
              Smak: Mocno chmielone. Lekkie poczucie słodu. Troszkę wyczuwalny alkohol. bardzo wyważone. [5]
              Wysycenie: Pęcherzyki dość intensywne do samego końca. Na początku za bardzo pracują. Wyraźnie orzeźwiające w ustach. [5]
              Opakowanie: Estetyczna etykieta. Podane wszystkie informacje. [5]
              Uwagi: Odkąd na etykiecie pojawił sie napis Royal Unibrew browar w Jędrzejowie zaczął warzyć to piwo lepsze. Naprawdę mi kiedys smakowało ale dziś jestem zszokowany jakościa i smakiem tego piwa. Niezły awans. (cena nadal 1,55 - 1,70)

              Moja ocena: [4.65]

              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

              Comment

              • ArtK31
                Senior
                • 04-2005
                • 708

                #8
                Ocena z ARTomatu

                Kolor: Kolor jasnej słomki , bardzo ładny [5]
                Piana: Początkowo bardzo obfita, pozostaje ładny kożuszek do końca [5]
                Zapach: Dość intensywny to plus minus to lekka nutka alkoholu dla mnie ciut za duża dlatego tylko 4 [4]
                Smak: Pijąc to piwko ma się uczucie mocnego nachmielenia i tu znów plus , lekki minusik znów zbyt duży posmak alkoholowy [4.5]
                Wysycenie: Bardzo dobre wysycenie , łagodnie drapie w gardziołko [5]
                Opakowanie: Bardzo estetycza etykieta, kontra i krawatka z wszelkimi informacjami o produkcie , duży plus [5]
                Uwagi: Jeśli rozpatrywać jakość do ceny to Strzelec wypada wręcz rewelacyjnie , butelka 0,5 l za 1,45 za tej jakości piwko to naprawdę rzecz godna polecenia . Będę siegał po to piwo bardzo często , WARTE POLECENIA

                Moja ocena: [4.45]

                Comment

                • lzkamil
                  kierowca bombowca
                  • 01-2003
                  • 3611

                  #9
                  Ocena z ARTomatu

                  Kolor: złocisty [4]
                  Piana: duża, drobnobąbelkowa i trwała, do końca został kożuch [4]
                  Zapach: średnio intensywny, słodowy, trochę kwiatowy od chmielu [3.5]
                  Smak: konkretnie słodowy z porządną goryczką, słodowo-chlebowy posmak [4.5]
                  Wysycenie: może trochę za małe ale to aż tak nie przeszkadza [4]
                  Opakowanie: beczkowe w knajpce na krakowskim Kazimierzu [5]
                  Uwagi: Shlangbaum, dzięki za towarzystwo

                  Moja ocena: [4.075]
                  Lepszy jabol pod okapem
                  niż GŻ, CP i KP !


                  Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                  Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                  Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                  Comment

                  • grzech
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 4592

                    #10
                    Ocena z ARTomatu

                    Kolor: Porządny, głęboki złoty kolor [4.5]
                    Piana: No niestety kiepska: niska i mało trwała. [2.5]
                    Zapach: Dość wyraźny, zdecydowany chmiel, ale mało aromatyczny. [3.5]
                    Smak: Ostra goryczka, słaby aromat chmielowy, do tego niestety lekko stęchły zacapek plus posmak metaliczny. [2]
                    Wysycenie: Nasycenie nie za duże. [2.5]
                    Opakowanie: Estetyczne, charakterystyczna szata graficzna. [3.5]
                    Uwagi: Ledwo wypijalne. Raczej długo nie sięgnę po nie chyba, że w wersji beczkowej.

                    Moja ocena: [2.8]

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #11
                      Ocena z ARTomatu

                      Kolor: jasnobursztynowy, bardzo ładny, klarowne [5]
                      Piana: biała, drobna, utrzymuje się bardzo długo, nie osadza się na szkle [4]
                      Zapach: przyjemny, dośc intensywny, chmielowo-slodowy [4.5]
                      Smak: od razu jest wyczuwalny metaliczny posmak i to zbyt intensywnie, dopiero gdzieś w oddali czuć lekką goryczkę, nieznacznie szczypie w język [2.5]
                      Wysycenie: troszkę za duzo [4]
                      Opakowanie: dość ładna puszka utrzymana w czerwonej tonacji [4.5]
                      Uwagi: gdyby nie puszkowy posmak może byłoby i lepsze, do czasu znalezienia wersji butelkowej - puszkowej juz raczej nie kupię

                      Moja ocena: [3.65]
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • e-prezes
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 19167

                        #12
                        trochę go ostatnio krytykowałem, ale w weekend trafiła mi się dobra partia (data do 09.06) i bardzo przyjemnie się piło. piana, która ostatnio w J.P., jak i w innych z Jędzrzejowa nie była zadowalająca teraz ponad przeciętną z aspiracjami na dobrą. w smaku bez obcych posmaków, słodowo-chmielowe, dość neutralnie i przyzwoicie.

                        Comment

                        • Shlangbaum
                          Senior
                          • 03-2005
                          • 5828

                          #13
                          Potwierdzam, bo też z tej parti 3 (czwarte w lodówce) piwa wypiłem i już tak koncernem nie trącą jak z poprzedniej.

                          Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                          Comment

                          • rotmistrz
                            Senior
                            • 06-2005
                            • 469

                            #14
                            Ocena z ARTomatu

                            Kolor: jasnożółty, klarowny [3.5]
                            Piana: wysoka, biała, średniej wielkośći ziarna piany, pozostawia ślad na szkle [3.5]
                            Zapach: chmielowo-słodowy, i uta owocowa tak mi się zdaje [3]
                            Smak: słaba goryczka, i smak chmielu [3.5]
                            Wysycenie: poprawna ilośc gazu, widoczne drobne bąbelki gazu odrywają się od dna [4]
                            Opakowanie: czerwono-złota kolorystyka puszki, informacje poprawne i dodatkowo krotki rys historyczny [3.5]
                            Uwagi:

                            Moja ocena: [3.35]

                            Comment

                            • kloss
                              Senior
                              • 03-2003
                              • 2526

                              #15
                              Piłem ładnych parę razy i zawsze było bardzo przyzwoite, ale nic nie trwa wiecznie.
                              Ostatni przywiozłem butelkę, przed chwilą otworzyłem i piję i kompletna załamka.
                              To piwo smakuje jakby ktoś w nim rozpuścił polopirynę,rutinoscorbin i parę innych leków.
                              Po prostu jakiś paskudny szpitalny posmak w ustach.
                              Zapach szpitala zawsze mnie odrzucał, ale nigdy nie czułem go na kubkach smakowych-aż do dzisiaj.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎