Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kormoran, Śmietanka Kujawsko-Pomorska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Kormoran, Śmietanka Kujawsko-Pomorska

    Zawartość alk.5.5%.,butelka 0.5l zwrotna. Owalna zielona etykieta z kontra i krawatką i gołym kapslem.Nazwa debeściacka Napis na kontrze brzmi:
    Lotek z Tobą
    Lotek wszędzie
    Nie porzuci
    zawsze będzie

    Dalej Rozlano dla PW Lotek sp.z.o.o.w Browarze Kormoran.
    Wymianka z Maremalim -dzięki.
    Czy to,aby na pewno piwko z Kormorana?
    Nie będę oceniał -piwko wypite rano na giełdzie.Powiem,tylko,że było całkiem dobre,takie leciutkie i z długotrwałą pianką.
    Last edited by Pogoniarz; 12-07-2004, 15:49.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • adam16
    Senior
    • 02-2001
    • 9865

    #2
    Piwo dosyć przeciętne. Piana średnia, nie zanikająca do końca. Gazu w sam raz. Barwa jasna. Ot zwykły, jednak całkiem dobry pilsik.
    Browar Hajduki.
    adam16@browar.biz
    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

    Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

    Comment

    • remfire
      Senior
      • 03-2004
      • 1334

      #3
      Kilka miesięcy temu nabyłem to piwo w wersji puszkowej . Nazwa dokładnie ta sama , zawartość alkoholu równiez sie zgadza , ale napis na puszcze głosi że zostało rozlane w Browarze Vifling w Prochowicach. Niestety nie ma zadnej wzmianki o producencie . Wychodzi na to że to piwko nie jest produkowane , tylko rozlewane w różnych miejscach
      Fotka puszki : http://www.browar.biz/kolekcjonerstwo.php?id=23517

      Comment

      • Budvar
        Senior
        • 09-2005
        • 265

        #4
        Ocena z ARTomatu

        Kolor: bardzo przeciętny, jak dla mnie stanowczo za jasny [3]
        Piana: pianka-śmietanka zwarta, baaaardzo gęsta, szkoda tylko, że tak krótkotrwała [4.5]
        Zapach: przyjemny, ale zupełnie nie wyrożniający się w gronie pilsów [3.5]
        Smak: w sumie całkiem przyjemne, lekkie piwo, ale bez wyrazu [3.5]
        Wysycenie: bardzo przyzwoite [4]
        Opakowanie: żenująco-humorystyczne, od nazwy "Śmietanka Kujawsko-Pomorska" na etykiecie, po wzniosłe hasło na kontrze "Lotek" z Tobą, "Lotek" wszędzie, nie porzuci, zawsze będzie [2]
        Uwagi: kupiłem to piwo tylko z "miłości do nowości", choć po nazwie można by spodziewać się czegoś w stylu Caffreys'a czy Velvet'u

        Moja ocena: [3.525]

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎