Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Van Pur, Opti Jasne Pełne

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Van Pur, Opti Jasne Pełne

    Etykieta jak w Mocnym,ale zaw.alk.max 4.7%.
    Barwa bursztynowa-tu się należy wielki plus,zapach jakiś nijaki może leciutko kwaskowaty.Bąbelki mają spore pęcherzyki,ale nagazowanie przeciętne.Piana chwilowa zbita ,pozostawia obwódkę na szkle.Smak łagodny jakby lekko kwaskowaty.Opakowanie butelka 0.5l bezzwrotna .
    W sumie mnie bardziej smakuje niż piwko o podobnych parametrach z Namysłowa.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    kolor jak na tak "niskie" piwo calkiem przyzwoity - herbaciany, piana- na początku obfita, bardzo dziurawa, dosłownie po chwili znika, gaz - w sam raz, zapach jak dla mnie zbyt mocno słodowy;
    w smaku mocno szczypiące, "ostre" i znów wybija sie na pierwszy plan ten zbyt słodkawy posmak, pod koniec każdego łyku czuc jakąś delikatną niepokojącą niepiwną gorycz, bezzwrotna butelka, gładki kapsel, etykieta typowa dla koncerniaków

    ogólnie mozna spróbować jedynie testowo, nie polecam

    Moja ocena: [2.975]
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      W Opolu dostępne jest to piwo na Sieradzkiej(jest też opti z Namysłowa).

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎