Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BraX kapsle z serii "Dobre Rady" wymienię

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    BraX kapsle z serii "Dobre Rady" wymienię

    Poszukuję kapsli głubczyckiego BraXa z seri nadruków wewnętrznych "Dobre Rady". Wiem iż wyszło ich minimum 119 różnych.
    W zamian oferuję inne z tej serii oraz głubczyckie kapsle z serii MŚ 2002. Są to :
    MŚ 2002 - anglia , belgia , chiny , chorwacja , dania , hiszpania , irlandia , japonia , portugalia , senegal , turcja , usa.
    "Dobre Rady" - masz wygraną , aktywny , ambitny , bogaty , dobry , hojny , lepszy , lojalny , miły , odważny , oryginalny , pierwszy , pociągający , praktyczny , skuteczny , solidarny , szczęśliwy , sumienny , szybki , świetny , uczciwy , uważny , wesoły , wierny , wolny , zdecydowany , zdrowy , smacznego , to jest pyszne.
    Za kapsle z serii "Dobre Rady" proponuje przelicznik 1:1 , za 1 kapsel z serii "Dobre Rady" dam 2 kapsle z serii MŚ 2002 (sam nie poszukuję żadnych z serii MŚ 2002)
    Najlepiej proszę o propozycje wymiany na cooperbeer@wp.pl
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • Kowalsik
    Senior
    • 05-2002
    • 157

    #2
    To moze Portugalie bys opchnal za cos innego - jak podrzucisz liste brakow, to moze cos znajde...

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      W związku ze sfinalizowaniem powyższej propozycji, Portugalia opuszcza moją ofertę kapsli na wymianę. Trochę jeszcze pozostało ale lepiej się pośpieszyć
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        ...ale do swojej oferty dorzucam jeszcze "BĄDŹ PRZYWODCĄ"
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Cooper
          Senior
          • 11-2002
          • 6055

          #5
          właśnie pozbyłem się z dubli kapsli ORYGINALNY i UWAŻNY.
          Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
          1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

          Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

          Comment

          • Cooper
            Senior
            • 11-2002
            • 6055

            #6
            moja oferta wymienna powiększyła się o haselka: DOSKONALY , IDEALNY , PRZEBOJOWY,TWARDY.
            Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
            1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

            Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

            Comment

            • Matrix
              Senior
              • 10-2004
              • 135

              #7
              Haselka?????????????????????????? Raczej kapselka!!!!!!

              Comment

              • Cooper
                Senior
                • 11-2002
                • 6055

                #8
                haselka na rewesie kapselka
                Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                Comment

                • Jerzy1960
                  Senior
                  • 07-2004
                  • 370

                  #9
                  Pozwolę sobie przyłączyć się do tematu. Mam w zbiorze 123 różne kapsle z serii "Dobre Rady". Poszukuję 3 szt. : Bądz fajny !, Bądz rozważny !, Bądz słynny ! ( ew. inne o których nie wiem, że istnieją ). W zamian oferuję inne kapsle ( np ok. 40 innych dobrych rad ). Poszukuję również kapsli Brax-a z ME`96.

                  Comment

                  • Jerzy1960
                    Senior
                    • 07-2004
                    • 370

                    #10
                    Co mam w zbiorze ? Z katalogowych 112 kapsli brakuje 3 szt. - nr: 61), 108) i 114), czyli mam 109 szt. plus 14 szt. poza katalogiem - Bądż: artystą, dumny, efektywny, inny, ludzki, łagodny, otwarty, piękny, pogodny, pożyteczny, rzetelny, samodzielny, sympatyczny i Podbij stawkę.

                    Comment

                    • Jerzy1960
                      Senior
                      • 07-2004
                      • 370

                      #11
                      Poszukuję również kapsla "dziewicy" - Zostań z BraX'sem masz wygraną ! 0,33 - mam w zbiorze zdjętego z butelki.

                      Comment

                      • ARTHUR
                        Senior
                        • 07-2004
                        • 2338

                        #12
                        A kapselkow na rewersie z numerami,czyli kodami nie potrzebujecie np.Bosmana i wiele innych gatynkow piw?

                        Comment

                        • mr-perez
                          † 1971-2008 Piwosz w Raju
                          • 09-2005
                          • 514

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jerzy1960
                          Poszukuję również kapsla "dziewicy" - Zostań z BraX'sem masz wygraną ! 0,33 - mam w zbiorze zdjętego z butelki.
                          Mam dziewicę , której szukasz . Mogę sie wymienić na coś polskiego czego nie mam. Niekoniecznie na odwrotki. Mogą być piwne lub niepiwne polskie.

                          Z dziewic do wymiany z tej serii mam jeszcze "bądź odważny", "badź zdrowy". Poza tym mam wiele kapsli z tej serii. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę pisać maila lub PW.
                          RTS WIDZEW
                          www.kapsle.piwko.pl

                          Comment

                          • Jerzy1960
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 370

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ARTHUR
                            A kapselkow na rewersie z numerami,czyli kodami nie potrzebujecie np.Bosmana i wiele innych gatynkow piw?
                            Wybacz w tym poście zajmujemy się BraX-em. Nie zbieram numerków na drugiej stronie kapsli.

                            Comment

                            • Jerzy1960
                              Senior
                              • 07-2004
                              • 370

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika mr-perez
                              Mam dziewicę , której szukasz . Mogę sie wymienić na coś polskiego czego nie mam. Niekoniecznie na odwrotki. Mogą być piwne lub niepiwne polskie.

                              Z dziewic do wymiany z tej serii mam jeszcze "bądź odważny", "badź zdrowy". Poza tym mam wiele kapsli z tej serii. Jak ktoś jest zainteresowany to proszę pisać maila lub PW.
                              Jeśli sprawa jest aktualna możemy ją załatwić przy rozliczaniu aukcji z Allegro.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎