Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Żywiecki Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dlugas
    Senior
    • 04-2006
    • 4014

    No z tej partii mam tylko jeszcze jedną butelkę. Musze poszukać po sklepach gdzie jeszcze te warki leżą, bo w większości już stoją te 2015 (których jeszcze nie piłem)
    Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
    Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
    FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

    Comment

    • Seta
      Piję piwo
      • 10-2002
      • 6964

      Ocena z ARTomatu

      Kolor: czarny, mocno czarny, lekkie rubinowe refleksy pod światło [5]
      Piana: beżowa, intensywna, gęsta, ładnie oblepia szkło [5]
      Zapach: winny, lekka kawa, jak na portera bardzo słaba intensywność [3.5]
      Smak: duża pełnia słodowa, bardzo delikatna spalenizna i goryczka, alkohol dość mocno wyczuwalny (również po ociepleniu), pije się dobrze, ale rozkoszy nie dostarcza... [4]
      Wysycenie: średnie, chyba ciut za duże [4]
      Opakowanie: bardzo ładne, stylowe, brak ekstraktu, miejsca wytworzenia i innych informacji [3]
      Uwagi: Trawiłem chyba na słabszą warkę. Daty nie znam - pite w pubie. Doznania wizualne znacznie przewyższają pozostałe...

      Moja ocena: [3.925]
      Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

      Comment

      • Mocho
        Member
        • 01-2014
        • 92

        wczoraj piłem porter z datą 07.12.2014. Żelaza nie było, ale za to był bardzo ostry, mocno alkoholowy, najgorszy porter z żywca jaki dane mi było próbować

        Comment

        • zgreg
          Member
          • 01-2013
          • 60

          No i co powiesz Szakali , tylko mi sie wydawalo?
          Last edited by zgreg; 24-02-2014, 16:33.

          Comment

          • Szakali
            Senior
            • 08-2013
            • 572

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgreg Wyświetlenie odpowiedzi
            No i co powiesz Szakali , tylko mi sie wydawalo?
            Mogło wam się wydawać , ja wiem jedno ...wypiłem już setki butelek tego porteru i ta nawet nie podchodziła pod najgorsze partie .
            Ale każdy ma prawo do własnej opinii i odczuć W sumie też się zdarza , że niby partia ta sama a piwa się różnią ...
            Mam jeszcze jedną butelkę gdzieś z tej partii to na pewno dogłębnie ją przeanalizuje lecz tym czasem mam chwilową abstynencję ;/
            Last edited by Szakali; 24-02-2014, 19:36.

            Comment

            • Mocho
              Member
              • 01-2014
              • 92

              ja nie wypiłem setek butelek i to może dlatego z tych co piłem ta była na pewno najgorsza, wcześniejsze mi bardzo smakowały, tę piło mi się ciężko i to tyle. Kwestia układu odniesienia

              Comment

              • Szakali
                Senior
                • 08-2013
                • 572

                Otóż , to masz mniejszą skalę porównania Ja pamiętam , że były takie warki które piłem na prawdę z niesmakiem . A ta całkiem ładnie wchodziła.

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  Nie no jak dla mnie słabizna. Rzeczywiście chyba jedna z gorszych warek (aczkolwiek nie wiem która to moja). Poważnie zastanawiałem się nad 3,5 za smak i sam nie wiem czemu dałem 4.
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • Szakali
                    Senior
                    • 08-2013
                    • 572

                    Hehe muszę to sprawdzić , bo mi całkiem smakowała ^^
                    Ale nie będę się kłócić skoro już 3 osoby to potwierdziły
                    Last edited by Szakali; 25-02-2014, 07:23.

                    Comment

                    • dlugas
                      Senior
                      • 04-2006
                      • 4014

                      Coś pokombinowali i dlatego weszły do sklepów w promocji po 3,69zł :]?

                      [teoria spiskowa mode off]
                      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                      Comment

                      • tristan_tzara
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 1038

                        Ocena z ARTomatu

                        Kolor: Czarny z rubinowymi refleksami [4.5]
                        Piana: Ładna, obfita, jasno brązowa ake dosyć szybko opada. [4]
                        Zapach: Metaliczny i trochę słodu [2]
                        Smak: Monety, kable, krew. Nawet zrobiłem trik Kopyra z posmarowaniem kropli na ręce. Jak z mennicy W tle trochę palonych słodów o niskiej różnorodności smakowej, goryczka i calkiem znośny alkohol. [2.5]
                        Wysycenie: Stosunkowo niskie, ok. [4]
                        Opakowanie: Tradycyjne, nic ciekawego ale tez nie razi. [3.5]
                        Uwagi: Nigdy nie piłem tego portera. Widząc dobre oceny miałem nadzieje na chociaż dobrego portera a wyszła mi nalewka na monetach. Data przydatności 21.12.2014

                        Moja ocena: [2.7]

                        Comment

                        • TomN
                          Senior
                          • 03-2013
                          • 106

                          Piję właśnie i ło Jezu.
                          Zawsze w tym piwie był gwóźdź i nie pamiętam ani jednej warki bez metaliczności, ale teraz to ja piję wyciąg z instalacji browaru, a nie piwo.

                          Comment

                          • dlugas
                            Senior
                            • 04-2006
                            • 4014

                            31.01.2015

                            W zapachu metalu brak (ja nie czuję)
                            W smaku coś tam się pałęta, ale nie jest dla mnie to, aż tak wyraźne.
                            Test skórny nie daje złudzeń. Wiaderko gwoździ z monetami leżące przez całą jesień w wilgotnym garażu, który ma dziurawy dach.

                            W smaku alkohol też dość sporo wychodzi plus spora paloność itp.

                            Nut utlenienia nie za wiele. Smaczny, ale te warki z 2013 i 2014 znacznie lepsze.

                            Metalu faktycznie musi być sporo skoro nawet ja go wyczułem
                            Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                            Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                            FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                            Comment

                            • Petitpierre
                              Senior
                              • 01-2014
                              • 2560

                              Ocena z ARTomatu

                              Kolor: Bez zmian [5]
                              Piana: Bujna, zachęcająca [5]
                              Zapach: Czekolada gorzka, nuty palone, mało kakao, ale nuta dolna nie ujawnia alkoholu. Jest w dawnym stylu. [4.5]
                              Smak: Bardziej gorzkie niż było, ale nadal w normie. Wyraziste i gęste [4.5]
                              Wysycenie: Bez zmian [4.5]
                              Opakowanie: Również bez zmian [3]
                              Uwagi: 31.01.2015

                              Moja ocena: [4.5]
                              Mały porterek-przyjaciel nerek

                              Comment

                              • KDWG
                                Senior
                                • 03-2014
                                • 143

                                Ocena z ARTomatu

                                Kolor: Ciemnobrunatne, pod światło można wyłapać rubinowe refleksy. [4.5]
                                Piana: Beżowa, trwała, pozostawiająca po sobie ślady na szkle. [4.5]
                                Zapach: Głównie czekolada, kawa i karmel. Do tego przewijają się nutki owocowe. Alkohol wyczuwalny w tle. [4]
                                Smak: Gorzka czekolada, lekki karmel, kawa, wspomniane nuty owocowe (śliwka) i spora paloność. Wydaje mi się, że alkohol jest mocniej wyczuwalny niż, dajmy na to, rok czy dwa lata temu. Nie, żeby zdominował smak, ale zapisuję to in minus. [3.5]
                                Wysycenie: Jak na porter odpowiednie. [4]
                                Opakowanie: Stylowe i ładne. Kapsel dedykowany. Na plus, choć wiadomo, że nawet genialne opakowanie nie uratowałoby słabego piwa, więc ma to znaczenie drugorzędne. [4.5]
                                Uwagi: Zakupione jeszcze w 2013 roku, warka do 21.12.14.

                                Moja ocena: [3.9]
                                So let it be written | So let it be done | To kill the first born pharaoh son | I'm creeping death! | Come crawling faster | Obey your master | Your life burns faster | Obey your master | Master!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎