Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zamkowy, Żywiecki Porter

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szakali
    Senior
    • 08-2013
    • 572

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dlugas Wyświetlenie odpowiedzi
    no mi też zwracają uwagę, że mylę lata, to i ja zwrócę :]
    No dobrze, że mnie poprawiłeś.
    Partia 21.02.15 r......jeszcze by się ktoś poszył...z drugiej strony ciekawe jak by smakowała ta partia, którą zapodałem o ile taka była ^^

    Comment

    • dlugas
      Senior
      • 04-2006
      • 4014

      W 2014 lutowa była, a dokładnie 07.02.2014. Nie wiem czy coś z lutową '14 datą jeszcze wydano. Przeważnie chyba jest jedna na miesiąc.

      Mam jeszcze z tej już "miniętej" warki 6 małych butelek i jedną dużą. Niech sobie jeszcze leżą

      Całkiem smaczny wypust.


      Twoje zdanie na temat konkretnych wytworów piwowarskichPoddziały: Polska | Europa | Piwa domowe (...)
      Last edited by dlugas; 27-03-2014, 10:55.
      Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
      Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
      FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

      Comment

      • Szakali
        Senior
        • 08-2013
        • 572

        Szkoda, że ja takich zapasów nie mam.Ja też strasznie dużo kasy wydaje na wszelkiej maści ipy sripy itd. I potem nawet jak trafi się promocja i chce zrobić zapas to w portfelu pusto...
        Można mówić różne rzeczy, ale ciężko jest w sklepie znaleźć lepszy porter od tego.Dla mnie jedyną alternatywą jest Łódzki, którego jest jak na lekarstwo w mojej okolicy..

        Comment

        • dlugas
          Senior
          • 04-2006
          • 4014

          Są jeszcze z 2-3 podobnej maści jak ten żywiecki, ale cenowo stoją wyżej i gorzej z dystrybucją.
          Zapasy sięsame robią, bo co chwile jakaś promocja na tego żywca to żal nie kupić
          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

          Comment

          • Rogerson
            Senior
            • 08-2012
            • 421

            Dla mnie w Top5 óglnodostępnych porterów obok Warmińskiego, Komesa, Łódzkiego i Granda.

            W stosunku jakość-cena bezprzecznie 1 miejsce, bo od Granda (któremu cenowo jest do niego najbliżej) jest w tym momencie o klasę (jak nie o dwie lepszy).
            Last edited by Rogerson; 27-03-2014, 14:01.

            Comment

            • chechaouen
              Senior
              • 01-2011
              • 1180

              W najbliższym Kauflandzie warka z datą 13.03.2015 i tylko ta (promocja 6x0,33). Ktoś może próbował tej warki? Bo nie wiem, czy brać, czy pojeździć za inną warką, inny Kaufland mam dość niedaleko. Piwo choć dobre, to bardzo nierówne...

              Comment

              • Szakali
                Senior
                • 08-2013
                • 572

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chechaouen Wyświetlenie odpowiedzi
                W najbliższym Kauflandzie warka z datą 13.03.2015 i tylko ta (promocja 6x0,33). Ktoś może próbował tej warki? Bo nie wiem, czy brać, czy pojeździć za inną warką, inny Kaufland mam dość niedaleko. Piwo choć dobre, to bardzo nierówne...
                Może być kiepsko, patrząc po wcześniejszej warce....lepiej poszukaj wcześniejszych partii...szkoda ryzykować.

                Comment

                • chechaouen
                  Senior
                  • 01-2011
                  • 1180

                  No to się skusiłem (warka 13.03.2015) i taka sobie ta warka. Smak zdominowany przez bardzo cierpką owocowość wpadającą na finiszu w zalegającą goryczkę. Alkohol niestety wyczuwalny. Tragicznie nie jest, ale bywało dużo lepiej

                  Comment

                  • Szakali
                    Senior
                    • 08-2013
                    • 572

                    Czyli w złym kierunku idą te nowe warki...trzeba jeszcze się w te stare pozaopatrywać, bo może być różnie...

                    Comment

                    • zgreg
                      Member
                      • 01-2013
                      • 60

                      Mi się zdaje, że krócej leżakują w nowych tankach leżakowych.Czemu 'nowych' - bo nie czuć żelaza.Wolałem już żelazo-choć dla mnie to w sumie nie była wada i nie było normanie podczas picia wyczówalne, tylko w teście skórnym.

                      Comment

                      • Petitpierre
                        Senior
                        • 01-2014
                        • 2560

                        Mam właśnie na tapecie tę lutową warkę (21.02). Aromat wybitnie czekoladowo-kawowy, alkohol niewyczuwalny, nuta dolna troszkę płaska. W smaku bardzo łagodny, mocno palony, z wyraźną goryczką porter, nie czuć ani żelaza, ani nadmiernego alkoholu (alkohol na poziomie 7,2-7,5%). Piwko pełne, lekko stout'owe nawet (przez aksamitność). Butelka naturalnie duża, kupowana dziś we FRAC'u.
                        Mały porterek-przyjaciel nerek

                        Comment

                        • dlugas
                          Senior
                          • 04-2006
                          • 4014

                          No to wracając dziś do domu wypada kupić.

                          btw. pewnie to żona znowu kupiła Ci ten ciemny "deser" na wieczór ?:]
                          Last edited by dlugas; 04-04-2014, 10:38.
                          Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                          Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                          FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                          Comment

                          • Petitpierre
                            Senior
                            • 01-2014
                            • 2560

                            Żona akurat w pracy, Rodzice przynieśli, bo byli we FRAC'u a ja zszedłem im zakupy przynieść.
                            Mały porterek-przyjaciel nerek

                            Comment

                            • dlugas
                              Senior
                              • 04-2006
                              • 4014

                              No to rodzinka Cię rozpieszcza :]
                              W tesco obecnie (i chyba już na dłużej) są tylko małe buteleczki po 2,99zł
                              Google Zdjęcia - wypite piwa PL [brak częstych aktualizacji]
                              Instagram [zawsze świeże zdjęcia, nie zawsze świeże piwa]
                              FaceBook -To co na Instagramie, tylko że na FB

                              Comment

                              • Petitpierre
                                Senior
                                • 01-2014
                                • 2560

                                Piwo już się troszkę ogrzało, dodatkowo piję z nonic'a, którego dostałem od Fuller'sa i powiem, że robi się bardziej aksamitne, tzn. nie ma tego szczypania, jakie było w poprzednich warkach, przypomina bardziej starego dobrego Żywca sprzed lat.
                                Mały porterek-przyjaciel nerek

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎