Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki jest obecnie status browarów Chojnów i Połczyn Zdrój?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bogobar
    Member
    • 02-2004
    • 31

    Jaki jest obecnie status browarów Chojnów i Połczyn Zdrój?

    Byłem ostatnio w Chojnowie i nie mogłem dostać nigdzie piwa z tamtejszego browaru.W końcu ktoś w małym sklepiku powiedział mi , że browar już nie działa.Mamy go w kategorii "czynne". Odwrotna sytuacja jest z Połczynem. Gdzieś w okolicach Mierzei Wiślanej zakupiłem piwo Fuhrmann podpisane Browar Połczyn Zdrój.Może ktoś ma nowe informacje odnośnie tych dwoch, co by nie mówić o jakości piwa, browarów z tradycjami?
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Wszystko na temat jest w dziale "piwo ogólnie".

    Comment

    • mapajak
      Senior
      • 12-2002
      • 1187

      #3
      Podobnie jest z Romusem, niby zbankrutował 1.05.2004, a piwo ciągle w sklepach jest.
      A może ktoś wie co z Grybowem?

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #4
        I co z tego że piwo jest w sklepach ? Browar został zamknięty a w sklepach jest jeszcze wyprodukowane przez niego piwo. To normalne. Tak jest w Warszawie. Browar zakończył warzenie 15 czerwca a w sklepach (przynajmniej w W-wie) można JESZCZE ( ) kupić wszystkie piwa butelkowe i puszkowe za wyjątkiem klasycznego butelkowego Pełnego które od pewnego czasu widzę już tylko w wersji bydgoskiej. Smutne ale prawdziwe
        Last edited by Cooper; 07-08-2004, 20:25.
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • Grudek10
          Member
          • 08-2003
          • 59

          #5
          Grybów warzy piwo. Na "gruzach" Zakładu Piwowarskiego "Browar Grybów" powstała firma "Browar Grybów Dystrybucja" początkowo sprzedająca zapasy piwa, a teraz również warząca piwo. Przed około tygodniem widziałem samochód ze słodem wjeżdżający do browaru. W browarnianym sklepie w zasadzie cały wybór grybowskich produktów, również tych dla Leader Price"a.Jest nawet "nowe" piwo Beer Man, odpowiadające ekstraktem i zawartością alkoholu produktowi "ceratkowemu".

          Comment

          • mapajak
            Senior
            • 12-2002
            • 1187

            #6
            Grudek10 napisał(a)
            Grybów warzy piwo. Na "gruzach" Zakładu Piwowarskiego "Browar Grybów" powstała firma "Browar Grybów Dystrybucja" początkowo sprzedająca zapasy piwa, a teraz również warząca piwo.
            To prawda, sprawdziłem na miejscu. Wbrew temu co piszą w prasie, Grybów warzy i, jak powiedziała Pani w firmowym sklepie, nic nie wskazuje na to, żeby miał przestać warzyć piwo.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎