Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rumunia, Brasov

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzeber
    Senior
    • 05-2002
    • 2867

    Rumunia, Brasov

    Knajpa naprzeciwko dworca kolejowego po lewej stronie od głownej ulicy idacej prostopadle od dworca (troche zawiły opis ale nie pamietam nazw ulic).

    Miejsce w sam raz na odpoczynek po podróży lub oczekiwanie na pociąg jako, że na samym dworcu atmosfera jest raczej nieciekawa (kieszonkowcy, żebracy itp.).

    Podawane są 2 rodzaje lanego piwa Ciuc (jasne i ciemne) w cenie 18.000 LEI oraz jakaś zachodnia masówka.

    W lato czynny niewilki ogródek.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej
  • kloss
    Senior
    • 03-2003
    • 2526

    #2
    Braszów jest wogóle bardzo ładnym miastem /przynajmniej starówka i widok z góry/.Spędziłem tam chwilę bo rozbiłem samochód w Rumunii i tam mi go naprawiali.Zupełnie przyzwoity camping przy wylotówce na Bukareszt /z domkami/.Jest tam też knajpa ale z piw beczkowych był wtedy tylko Tuborg /licencyjny/.Za to zupełnie przyzwoita "ciorba di burta" czyli flaki po rumuńsku ze śmietaną,na kwaśno.

    Comment

    • grzeber
      Senior
      • 05-2002
      • 2867

      #3
      Zgadzam się miasto bardzo ciekawe.

      Polecam również Sibiu i Sighishoare.

      W Brasovie odwiedziłem jeszcze jedną knajpkę znajduje się ona na ulicy Prundului po prawej stronie idąc w kierunku Piata Uninii.

      Piwo Ciucas z lokalnego browaru. Ceny nie pamiętam ale chyba też ok 18 000 LEI.
      pozdrawiam
      www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎