Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Brok, Cooler

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23791

    Brok, Cooler

    gotów do oceny. jeśli ktoś mógłby podać aktualne parametry tego "piwa", byłbym wdzięczny.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).
  • Twilight_Alehouse
    Chmielowisko.pl
    • 06-2004
    • 6310

    #2
    Dziwi mnie trochę, ze dotąd nikt jeszcze nie oceniał Coolera. No to do roboty.
    Puszka w sumie dość tandetna, choć przyznaję, że przyzwyczaiłem się już do jej wyglądu. Symbolika palmowo-cytrynowa podkreśla smak i lekki charakter piwa, ale można by to zrobić z większym gustem. (3)
    Kolor bardzo jaśniutki, po prostu cytrynowy . Mi nie przeszkadza w tym przypadku. (3,5)
    Piana niska, szybciutko znika. (2)
    Zapach wybitnie cytrynowy (3,5)
    Nagazowanie dobre. (4)
    W smaku ładnie zbilansowane cytryna i słodowość. Słodkie, ale tu to akurat pasuje.
    Cooler świetnie orzeźwia i wbrew wielu uważam go nawet za piwo W swojej klasie zasługuje na wysoką ocenę. (4)

    Moja ocena: [3.55]

    Comment

    • baklazanek
      † 2014 Piwosz w Raju
      • 08-2001
      • 3562

      #3
      W Opolu do nabycie w Intermarche.
      Nie wiem czy to przez lekki katar czy rzeczywiście to piwo ma lekki posmak imbiru. Z pewnością nie smakuje jak oranżada co można zarzucić np. Reddsowi ale też nie ma w nim za wiele piwnego charakteru(w sensie smaku). Gazu raczej nie było za dużo, pite prosto z butelki więc niektórych cech nie mogę opisać.
      Etykieta kojarzy mi się z napojem bezalkoholowym i pewnie właśnie o to chodziło browarowi.
      Zakupione dla etykiety i kupię je dopiero gdy po raz kolejny się ona zmieni.

      Comment

      • remfire
        Senior
        • 03-2004
        • 1334

        #4
        Cooler powraca pod szyldem Royal Unibrew :

        Comment

        • topaz28
          Junior
          • 02-2008
          • 9

          #5
          skąd się wzięło 3,2%? Producent podaje, że ma 4%..

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23791

            #6
            stąd, że producent podawał tą wartość w 2004r. kiedy piwo zostało dodane do zasobów browarbizu.
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Tomasz_Moczarski
              Senior
              • 12-2007
              • 182

              #7
              Jest juz w Carrefourze (2 smaki) za 2,89 (chyba)!.. Kiedys pilem - takie na 3,5 oceniam... Pamietam ze bylo mocno nagazowane i jak wspomniano wyżej słabiusieńka pianka.
              Teraz zmniejszyli procent czy jak?
              Last edited by Tomasz_Moczarski; 11-04-2008, 23:26.
              koncerniak = prawie jak piwo :D
              Ostatnie testy: Minibrowar MajEr z Gliwic!
              reklama: Ski Jump Mania - fajna gra przeglądarkowa!
              Sonda prezydencka użytkowników GooglePlus

              Comment

              • topaz28
                Junior
                • 02-2008
                • 9

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
                stąd, że producent podawał tą wartość w 2004r. kiedy piwo zostało dodane do zasobów browarbizu.
                czy można w takim razie/do kogo?? zgłaszać zmiany - wydaje mi się, że gdy ktoś szuka piwa w tym serwisie to powinien dostać rzetelną informację przy opisie produktu (podając datę "stan na") na "stronie" głównej dla danego piwa. Aż tak często te ekstrakty chyba się nie zmieniają (?) A ekstrakt i alkohol mają się do piwa tak jak pojemność silnika i ilość KM w samochodzie.. więc ponawiam pytanie, kto może usunąć informacje wprowadzające w błąd??

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  #9
                  Będziesz zaskoczony. ART

                  Comment

                  • remfire
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 1334

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika topaz28 Wyświetlenie odpowiedzi
                    czy można w takim razie/do kogo?? zgłaszać zmiany - wydaje mi się, że gdy ktoś szuka piwa w tym serwisie to powinien dostać rzetelną informację przy opisie produktu (podając datę "stan na") na "stronie" głównej dla danego piwa. Aż tak często te ekstrakty chyba się nie zmieniają (?) A ekstrakt i alkohol mają się do piwa tak jak pojemność silnika i ilość KM w samochodzie.. więc ponawiam pytanie, kto może usunąć informacje wprowadzające w błąd??
                    Chyba trzeba nieco wyjaśnić.
                    Ten temat dotyczy starego Coolera, który miał 3,2% alkoholu.
                    Niedawno na rynku pojawiły się dwa nowe Coolery , które raczej mają niewiele wspólnego z tym sprzed kilku lat. Dlatego zostały założone nowe wątki w których można opisywać wrażenia ich dotyczące:
                    Cooler Apple Beer
                    Cooler Lemon Beer

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎