Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Lech, Redd's Red

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Howard
    Junior
    • 03-2004
    • 24

    Lech, Redd's Red

    Mam nadzieję że podane przeze mnie wiadomości rzeczywiście są gorące.Od kilku tygodni krążyła wiadomość że KP wprowadza nowe piwo no i dziś miałem okazję wypić (właściwie piję)REDD'S RED.No cóż nie jestem zwolennikiem tego rodzaju piw więc mnie nie powaliło smakuje jak pilsik z sokiem malinowym i takie chyba było przesłanie.Troszkę danych alk4,5% zawiera aspartam syrop glukozowo-fruktozowy,malinowa zaprawa do napojów 1,2% kolor bajkowo różowy, piana znikoma bez reweli,sugerowana cena na butelce 0,33l 2,29zł
  • abernacka
    Senior
    • 12-2003
    • 10836

    #2
    Pewne informacje już do nas dotarły: http://www.browar.biz/forum/showthre...312#post382312
    Last edited by abernacka; 18-10-2004, 20:47.
    Piwna turystyka według abernackiego

    Comment

    • cielak
      Senior
      • 03-2004
      • 2890

      #3
      Redd's Red

      Piwo to "wytargałem" od przedstawiciela z KP.
      But.0,5lit., zielona (LECH?) eks.?, alk.4,5% nadruk cenowy 2,75zł.
      Na kontrze napisano: Piwo z zaprawą malinową...skład:...piwo(96%)...malinowa zaprawa do napojów (1,2%). Przedstawiciel powiedział że najprawdopodobniej te 96% piwa to LECH, a reszta to aspartam i chemia.
      Ja to widzę tak:
      Kolor- czerwonawy
      Piana- gęsta, drobnoziarnista, do końca widoczna (moim zdaniem z powodu soku)
      Co2- mało, bardzo
      Smak- napewno malinowy, słodki, pozostający na języku, zero goryczki, zgagowy (napewno będzie po spożyciu)
      Zapach- słodki nie malinowy, może lekko słodowy
      Opakowanie- but. 0,5litra, zielona(LECH), nowa etykieta, kontra i kapsel w czerwonych odcieniach.
      (Piwo?) jak dla mnie za słodkie. Słodki posmak zabija wszystko. Myślę że kobiety będą zadowolone z tegoż wynalazku. Pokosztowałem i tyle.
      P.S. Pojawia się zgaga!!
      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

      Comment

      • Audi
        Senior
        • 03-2003
        • 1682

        #4
        Odp: Najnowsze dziecko KP-REDD'S RED

        Howard napisał(a)18-10-2004 21:39
        Mam nadzieję że podane przeze mnie wiadomości rzeczywiście są gorące.

        Eeetam , ja już to otwierałem i zdążyłem odmoczyć etykiety 16-10-2004 żadna rewelacja

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          #5
          Tak to wygląda. (znalezione na str.KP)
          Attached Files
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          • sklep-piwowar
            Senior
            • 10-2002
            • 559

            #6
            Poprzedni Reds ma bardzo ciekawy i oryginalny smak ,natomiast ten to po prostu jasne pełne z sokiem malinowym.Przy naszych jednakowych w smaku pilsach to nawet trudno będzie rozróżnić ,czy tam jest Lech ,Tyskie ,Żubr a może Tatra

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              Chmielowisko.pl
              • 06-2004
              • 6310

              #7
              Etykieta wygląda lepiej niż na klasycznym Redd'sie, wzorki są mniej tandetne. Poza tym podoba mi się przyczerwieniona szata graficzna, czcionka napisu "Red" i kapselek.
              Kolor... Gdyby to była zasługa słodów, dałbym 5. Tutaj jednak jest to oczywiście zasługa wyłącznie soku malinowego...
              Piana taka, jak w normalnym Redd'sie - syczy i szybko opada.
              Zapach wyłacznie malinowy, ewidentnie sztuczny.
              Nagazowanie gorsze niż w zwykłym Redd'sie.
              Smak wybitnie malinowy, od razu czuć że jest to zwykła zaprawa owocowa. Kontra zachwala "kombinację charakterystycznej piwnej goryczki z kuszącym aromatem malin". Cóż, jest tam jakas gorzkawa nuta, ale na pewno nie ma ona pochodzenia chmielowego, bo smakuje dość sztucznie.
              Pozwolę sobie przekleić włsną zmodyfikowaną opinię, jaką zamieściłem przy zwykłym Redd'sie: podsumowując, jest to nawet nie taki zły napój alkoholowy o smaku malinowym, ale z piwem to on nie ma nic wspólnego... Tak więc ocena za smak nie odpowiada moim subiektywnym odczuciom, ale jest umiejscowieniem Redd'sa w kategorii piw aromatyzowanych, w której umieszcza go producent.

              Moja ocena: [2.2]

              Comment

              • kishar
                Senior
                • 10-2003
                • 1691

                #8
                Spróbowałem troche tego piwa i co można o nim powiedzieć, po prostu pils z sokiem, nic rewalacyjnego w kategorii piw,choć jak by był to opis na portalu www.soki.biz ocena mogła by być nawet wysoka.

                Comment

                • Viktor
                  Senior
                  • 04-2002
                  • 617

                  #9
                  Lech, Redd's Red

                  Z obowiązku kolekcjonerskiego zakupiłem butelkowe 0,5l - 2,6 zł, 0,33 l - 2,2 zł, puszka - 3,4 zł.
                  Nie spodziewałem się rewelacji i nie zawiodłem się. Podstawowa zaleta - dobrze "przegryziony" sok z piwem.

                  Comment

                  • Falsmile
                    Member
                    • 10-2002
                    • 32

                    #10
                    Zaczne może od wrażeń estetycznych;-)
                    Etykieta bardzo ładna, jak w przypadku zwyklego Redd'sa.
                    Piwo:
                    Bardzo ładny czerwonawy kolor.
                    W smaku strasznie słodkie(nie chce mi sie jakoś wierzyc ze zaw. piwa w tym specyfiku wynosi 96% a zaprawy zaledwie 1,2), faktycznie malinowe, gdzies tam przebija się nutka piwa.
                    Zapach ładny malinowy.
                    Piana również ytrzymywała się do końca.

                    Ogólnie - wypiłem bez obrzydzenia, ale jesli piwo s sokiem to wole po prostu do zwykłego piwa sobie dolać
                    Myśle (już po zaczerpnięciu opinii) że produkt ten trafi raczej w gusta kbiet.
                    Memento Mori

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #11
                      To nie herezja – mnie zasmakowało. Od czasu do czasu można będzie wychylić, szczególnie, kiedy nie można sobie w danym czasie pozwolić na normalne piwo.
                      Nadmienię, iż zaskoczyła mnie obfitość piany w tym piwie.
                      Last edited by adam16; 11-11-2004, 12:54.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Rosinek
                        Gość
                        • 08-2004
                        • 6

                        #12
                        Nowy Redd's

                        Niestety jestem wielce zawiedziona nowym produktem KP, nie wiem dlaczego ale spodziewałam się czegoś lepszego. Jest to poprostu zwyczajne piwo z sokiem malinowym, żadna rewelacja. Jedyną zaletą tego piwa jest ładny kolorek.

                        Comment

                        • Pinio74
                          Senior
                          • 10-2003
                          • 3881

                          #13
                          adam16 napisał(a)
                          To nie herezja – mnie zasmakowało. Od czasu do czasu można będzie wychylić, szczególnie, kiedy nie można sobie w danym czasie pozwolić na normalne piwo.
                          Nadmienię, iż zaskoczyła mnie obfitość piany w tym piwie.
                          No to ja będę drugi. Już przygotowałem się do wytykania palcami Przyjemnie zaskoczyło mnie to piwo, ładny czerwonawy kolor, spodziewałem się słodkiego smaku, a tu wcale nie, goryczkowo-owocowy, raczej kwaskowy. Do tego świetny malinowy aromat i dość trwała piana. Raz na jakiś czas na pewno nie wzgardzę.
                          BIRRARE HUMANUM EST

                          Comment

                          • Czapayew
                            Senior
                            • 10-2002
                            • 1966

                            #14
                            Cóż - nowy Redd's nie smakuje jak piwo malinowe, tylko jak piwo z sokiem malinowym. Dla mnie za dużo słodyczy. Powstrzymam się od oceny. Kapselek do kolekcji.
                            "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

                            www.zamkoszlaki.com
                            www.piwnekapsle.net

                            Comment

                            • bulkowski
                              Member
                              • 03-2005
                              • 76

                              #15
                              całkiem, całkiem , jednak gdy gaz z piwka uleci, smak staje sie okropny, mimo wszystko 4+
                              „Piwo to dowód, że Bóg nas kocha i chce, byśmy byli szczęśliwi" – Benjamin Franklin

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎