Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie [etykiety z br. domowych]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cooper
    Senior
    • 11-2002
    • 6055

    Ktokolwiek widział , ktokolwiek wie [etykiety z br. domowych]

    Uprzejmie proszę o identyfikację browarów , miast i ksywek piwowarów którzy stworzyli owe etykiety. Przyjechały one do mnie z ostatnich warsztatów piwnych z Lublina dzięki uprzejmości kolesia. Ich tragiczny stan to efekt odklejania z butelek. Co do jedej etykiety mam prawie pewność skąd pochodzi ale mimo to proszę o pomoc.
    Attached Files
    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku
  • TomX
    Senior
    • 09-2004
    • 1035

    #2
    Jeżeli powiem, że zdają się to być dość stare etykiety, to chyba nic nowego nie wniosę. Nie znam się na etykietach, ale zdaje mi się, że na jednej z nich (Prawdziwe Ale) widnieje nazwa browaru. Nie umiem jej jednak odczytać z tego skanu. Co do piwa Marcowe, to jest to chyba trzecie albo czwarte piwo marcowe, o którym słyszałem. W każdym razie nawet mnie, osobę całkiem nie związaną z tematem podobają się te etykiety. Pozdro!
    Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

    I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      to logo na "Prawdziwym Ale" to logo Browamatora czyli nie browaru tylko firmy produkującej sprzęt dla homebrowców. Każdy browar domowy korzystający z ich wyrobów może se takie logo umieścić (a może i sama etykieta jest gotowcem ? ). Etykiety nie mogą być stare skoro jeszcze w sobotę były na flaszkach wypitych piw które przeterminowane chyba raczej nie były
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #4
        Doskonałe odpowiedzi, które nic nie wnoszą do temtu.

        Comment

        • grzech
          Senior
          • 04-2001
          • 4592

          #5
          Nie wspominając o Twojej.

          Comment

          • Małażonka
            Senior
            • 03-2003
            • 4602

            #6
            Postaram się chociaż w połowie Ci pomóc:
            1. Marcowe - piwo z mikrobrowaru Skład Piwa Domowego i S-ka z Białej Podlaskiej ( główny browarnik - prawdopodobnie May)
            2. Prawdziwe Ale - - piwo z Browamatora - Srzyżów (główny browarnik: albo Ziemowit albo Przemek) - pełne butelki tego piwa przyjechały razem z Nimi do Lublina - w końcu Browamator również bawi się we własne warzenie ;

            Więcej grzechów nie pamiętam
            Last edited by Małażonka; 20-10-2004, 07:26.

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #7
              Moja odpowiedź oczywiście nic nie wniesie do tematu, ale... nie mam tych etykiet w zbiorze , czego bardzo żałuję
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎