Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    Kraków - propozycje spotkania

    Jakiś czas minął i odczuwam potrzebę klasycznego kontaktu z ludźmi podobnie myślącymi (np. o piwie). Jak słyszę jak inne frakcje browar.biz ustalają spotkania to i mnie się chce.
    Oczekuje propozycji co do terminu, bo zbliża się Święto Narodowe przy okazji którego można by coś wychylić na pohybel, albo ot tak...
  • cielak
    Senior
    • 03-2004
    • 2890

    #2
    Jeżeli w czwartek nie wyjadę do Pragi to piszę się na kufelek. Tym razem będę bez auta
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • masumi
      Senior
      • 08-2001
      • 289

      #3
      Witajcie jestem otwarty jak drzwi od stodoły. Miejsce i czas do uzgodnienia

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        #4
        witamy kolegę masumi, oj dawno nie widzianego ciałem i duchem

        Comment

        • cyborg_marcel
          Senior
          • 03-2003
          • 3467

          #5
          moje serce rozdarte między Mięczakami i Twardzielami i chyba nieaktualnym w tym tygodniu Poznaniem... jeżeli znajdę jakiegoś szofera (t.zn. jeśli ten , którego mam na oku się zgodzi), to może zaszalałabym i się u Was pojawiła, aprzy okazji pozweidzała trochę z rańca - w takim wypadku potrzebowałabym miejsca noclegowego
          Czesio śpiewa w środku, w Czesiu...

          Tłumaczę, przewodzę i wiecznie zabieram się za uporządkowanie kolekcji wafli i szkła.

          Comment

          • ergie
            Senior
            • 05-2004
            • 1041

            #6
            Niestety w okresie 11 - 14 listopada jestem wyłączony z życia publicznego Tak więc mogę być z Wami jedynie duchem, ehhhhhhh
            Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
            ------------------------------------------------------------------
            Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

            Comment

            • bahtol
              słomiany zapał
              • 10-2002
              • 331

              #7
              Ja bardzo chętnie się pojawie wraz z przyległościami. Jak na razie nie ma przeciwskazań. Może być np. czwartek żeby dobrze weekend zacząć. Kwestię godziny (sugeruję późne popołudnie) i miejsca pozoztawiam reszcie Krakusów. Oczywiście może też być inny dzień - czwartek to tylko propozycja.
              =bahtol=

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19159

                #8
                skoro jest już przypuszczalny termin i część potwierdziła chęć przybycia zostało do rozważenia miejsce. przyznam, że w moim przypadku wchodzą w rachubę trzy miejsca: C.K. Browar, Dom Norymberski lub Piwiarnia Relaxpolu. jeśli ktoś ma inne godne miejsca temat otwarty.

                Comment

                • masumi
                  Senior
                  • 08-2001
                  • 289

                  #9
                  trzy miejsca: C.K. Browar, Dom Norymberski lub Piwiarnia Relaxpolu. jeśli ktoś ma inne godne miejsca temat otwarty. [/B][/QUOTE]
                  Weź pod uwagę ile wpadnie osób. Pozwolisz, że skomentuję miejsca przez ciebie wskazane !. C.K. Browar - miejsce może i niezłe, ale weź pod uwagę że może być tłok, zwłaszcza w godzinach popołudniowo - wieczornych; 2. Dom Norymberski - nie znam, bez komentarza; 3. Relaxpol - czy nie ma w Krakowie godniejszych knajp? Toż to menelska speluna, której jedynym "atutem" jest rzadkie (w treści organoleptycznej i kolekcjonerskiej) piwo relakspol. Jeśli o mnie chodzi, może być każde z tych miejsc wskazane na spotkanie. Dostosuję się. Co reszta na to??

                  Comment

                  • cielak
                    Senior
                    • 03-2004
                    • 2890

                    #10
                    cielak napisał(a)
                    Jeżeli w czwartek nie wyjadę do Pragi to piszę się na kufelek. Tym razem będę bez auta
                    W środę rano się wszystko wyjaśni.
                    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #11
                      masumi napisał(a)
                      ... Dostosuję się. Co reszta na to??
                      granice mojego dostosowania są jednak zwężone... piwo ma być niekoncernowe, a o to w Krakowie niestety trudno stąd w/w propozycje.

                      Comment

                      • masumi
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 289

                        #12
                        Mamy czwartek. Co dalej ze spotkaniem?

                        Comment

                        • bahtol
                          słomiany zapał
                          • 10-2002
                          • 331

                          #13
                          Widzę że towarzystwo niezdecydowane, więc ja zaproponuję piwiarnię Relakspola na kalwaryjskiej o godzinie 18.00. Stwarza to zawsze możliwość przejścia spacerkiem do Domu Morymberskiego. Co wy na to?
                          =bahtol=

                          Comment

                          • bahtol
                            słomiany zapał
                            • 10-2002
                            • 331

                            #14
                            Widzę, że nikt się nie odzywa, ale ja tak czy tak będę w Relakspolu o 18.00 i posiedzę przynajmniej z godzinę więc zapraszam i liczę na obecność.
                            =bahtol=

                            Comment

                            • ergie
                              Senior
                              • 05-2004
                              • 1041

                              #15
                              Czyżby wyszło na moje, że najlepiej się spotykać ok. 16.00 w C.K. lub D.N. w dni robocze
                              Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                              ------------------------------------------------------------------
                              Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎