Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19159

    #16
    niezdecydowanie było wyraźne i ja sobie odwiedziłem CK koło 15 w czwartek. ludzi tyle co zwykle o tej porze.
    spotkanie dalej jest możliwe, specjalnie w temacie nie pisałem daty! z chęcią porozmawiam nt. zimowej giełdy z kolegą masumi, ale dobrze by zebrało się więcej niż 3 forumowiczów, bo taki rekord juz pobiliśmy

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #17
      nie chciałbym być złośliwy, ale mimo dość otwartego terminu i miejsca ciągle "widzę" te same osoby. czyżby rzeczywiście grupa krakowska nie istaniała lub nie chciała zaistnieć?

      Comment

      • maleństwo
        Senior
        • 10-2003
        • 847

        #18
        e-prezes napisał(a)
        nie chciałbym być złośliwy, ale mimo dość otwartego terminu i miejsca ciągle "widzę" te same osoby. czyżby rzeczywiście grupa krakowska nie istaniała lub nie chciała zaistnieć?
        Też mi się marzyło, żeby grupa krakowska była mocna tak jak np. wrocławska albo warszawska. Ja teraz nie piszę się na żadne spotkania, ale jakby była giełda zimowa w Krakowie, to bardzo starałabym się być. Chociaż na chwilkę (jak mi Dominiczka pozwoli).

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23782

          #19
          e-prezes napisał(a)
          nie chciałbym być złośliwy, ale mimo dość otwartego terminu i miejsca ciągle "widzę" te same osoby. czyżby rzeczywiście grupa krakowska nie istaniała lub nie chciała zaistnieć?
          może to właśnie przez ten otwarty termin. Bo trzeba czasem twardym być i spotykać się regularnie - aż do skutku
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #20
            co do giełdy to do kolegi masumiego... z 99% pewnością będzie!
            ART, wcześniej ustalaliśmy termin, miejsce i zainteresowanie nie było większe. więcej krakusów (forumowiczów) spotykam na giełdzie żywieckiej niż w samym Krakowie.

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23782

              #21
              w Opolu jest nieco podobny klimat spotkaniowy, ale jakoś się tym nie przejmujemy i od czasu do czasu udaje się zebrać kilka osób. trzeba przed rzuceniem terminu wykonać kilka telefonów i przycisnąć ze dwie osoby, żeby temat nie był pusty, a reszta może się przyłączy.
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • ergie
                Senior
                • 05-2004
                • 1041

                #22
                Prezesie tak a propos to dawnośmy wspólnie nie osuszali nigdzie szklaneczek z piwa Co prada ja jestem zawalony terminami po same uszy ale może na poczatku stycznia znowu sprawdzimy prężność "grupy krakowskiej"
                Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                ------------------------------------------------------------------
                Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                Comment

                • cielak
                  Senior
                  • 03-2004
                  • 2890

                  #23
                  ergie napisał(a)
                  Prezesie tak a propos to dawnośmy wspólnie nie osuszali nigdzie szklaneczek z piwa Co prada ja jestem zawalony terminami po same uszy ale może na poczatku stycznia znowu sprawdzimy prężność "grupy krakowskiej"

                  Popieram!!
                  zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                  Comment

                  • ZIOMEK2
                    Gość
                    • 09-2004
                    • 2523

                    #24
                    Po 15 -tym stycznia wybieram się do Krakowa ( sobota ).
                    Zaplanujcie spotkanie, to byśmy pogadali o starym Krakowie i o przyszłości piwa w Polsce i na Świecie ( " dokąd zmierza piwowarstwo ? " )

                    Ja jako stary krakowski " tranzytowiec " życzę Wam dobrego piwa i do miłego spotkania w Nowym Roku .

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      #25
                      wstępne ustalenia z cielakiem i bahtolem sugerują, że może się uda. z tego co mi mówił bahtol z Nitką mogą 15-go w godz. popołudniowych lub 16 już dowolnie. miejsce chyba też juz przesądzone - Dom Norymberski, ale jakby co to można to jeszcze zmienić. zapraszamy ZIOMEK2! daj jeszcze znać w styczniu dla pewności!
                      Last edited by e-prezes; 27-12-2004, 13:20.

                      Comment

                      • ZIOMEK2
                        Gość
                        • 09-2004
                        • 2523

                        #26
                        e-prezes napisał(a)
                        wstępne ustalenia z cielakiem i bahtolem sugerują, że może się uda. z tego co mi mówił bahtol z Nitką mogą 15-go w godz. popołudniowych lub 16 już dowolnie. miejsce chyba też juz przesądzone - Dom Norymberski, ale jakby co to można to jeszcze zmienić. zapraszamy ZIOMEK2! daj jeszcze znać w styczniu dla pewności!
                        Jestem przygotowany na 22 - go stycznia ( sobota ) po godzinie 14.00 ( n.p. C.K. Browar / j.w. ). Jeśli macie inny termin i miejsce to się dostosuję.
                        Bo póżniej, 19 - go lutego to się chyba spotkamy ( giełda ) ?

                        P.S.
                        W sobotę 15 - go muszę być w Tychach bo Dyrektor przyjeżdża...
                        Zaś dzień póżniej chciałbym pojechać na narty...

                        Comment

                        • bahtol
                          słomiany zapał
                          • 10-2002
                          • 331

                          #27
                          Mnie właściwie ten dzień pasuje w całości, gorzej będzie z Nitką bo ma chyba wtedy cały dzień zajęć ale postara się coś wykombinować.
                          =bahtol=

                          Comment

                          • cielak
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 2890

                            #28
                            Niestety jak się okazało 15 stycznia mam spotkanie firmowe na którym muszę być. Proponuję 22 stycznia.
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              #29
                              cielak napisał(a)
                              Proponuję 22 stycznia.
                              Co z tą datą ?
                              Jest jakaś grupka, czy przekładacie wszystko na 19-go ( giełda ) ?

                              Comment

                              • cielak
                                Senior
                                • 03-2004
                                • 2890

                                #30
                                cielak napisał(a)
                                ...Proponuję 22 stycznia. [/B]

                                Jak się okazało 22 stycznia jestem do wieczora w pracy
                                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎