Ogłoszenie

Collapse

Orgniazujesz ODPŁATNĄ ciekawą piwną imprezę? Sprawdź zasady zamieszczania informacji komercyjnych.

Cieszy nas każda ciekawa inicjatywa piwna w kraju. W BrowarBizie doceniamy takie działania w szczególności.

Nasz serwis funkcjonuje nieodpłatnie dla Użytkowników wykorzystujących go do celów niekomercyjnych. Zamieszczanie wszelkich informacji w celach komercyjnych* - jest dozwolone wyłącznie po uprzednim uzgodnieniu tych spraw z właścicielem strony.

Zastrzegliśmy sobie to w regulaminie:

który wymaga akceptacji podczas rejestracji w serwisie.

* informacja komercyjna = informacja pozostająca w związku z prowadzoną działalnością lub zamieszczana na prośbę osób prowadzących tę działalność (nie jest to definicja sztywna)

Dla organizatorów ciekawych imprez piwnych dostępnych dla gości odpłatnie oferujemy dwa warianty współpracy:
  • Patronat medialny BrowarBizu - nieodpłatna, wzajemna forma promocji Imprezy w BrowarBizie (bannery, mailing, dedykowany wątek, itp.) i BrowarBizu na Imprezie (na materiałach promocyjnych Imprezy i na miejscu).
  • Współpraca reklamowa na zasadach komercyjnych.
    Np. dla kiełkujących projektów możliwość prowadzenia dedykowanego wątku to koszt 70 zł brutto rocznie, czyli wystarczy stać się tzw. PremiumUżytkownikiem BrowarBizu. Inne formy reklamy - w Kurierze Piwnym (biuletyn emailowy), bannery w BrowarBizie itp. są także dostępne.


Prezentacja komercyjnej oferty i wypowiadania się w imieniu tego rodzaju przedsięwzięcia na naszym Forum wymaga nawiązania oficjalnej współpracy w którymś z ww. wariantów.

BrowarBiz szerzy wiedzę piwną i dociera do tysięcy osób zainteresowanych tematem piwnym w sposób szczególny. Ponosimy duże koszty jego funkcjonowania i liczymy w tym wypadku na zrozumienie i wzajemność.

W razie pytań prosimy pisać na imprezy@browar.biz lub dzwonić pod nr
77 542 12 12 (wewn. #2 BrowarBiz) w godzinach 9:00-16:00.

Dziękujemy za uwagę.
Art & Maggyk
See more
See less

Kraków - propozycje spotkania

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • smrtan
    Senior
    • 03-2002
    • 229

    No i kicha
    Wyjechałem oglądać (potencjalne) mieszkania i znowu nie udało mi się dotrzeć na spotkanie... fatum jakieś czy co?
    Piweczko Roku 2007 rozstrzygnięte!

    W browar.biz: smrtan | w Piweczko.org: slobodan

    Mój browar domowy
    Etykiety moich piw domowych

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      Ma ktoś może czas i ochotę na piwo w tym tygodniu ? proponuję środę lub czwartek 17:00-18:00 w Szynku lub w Espresso.

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19159

        chyba ci sami co zawsze Optuję tym razem za Espresso.

        Comment

        • Idea
          Member
          • 05-2006
          • 62

          Chętnie bym przyszła bo akurat piątek mam wolny Ale nie mogę bo muszę krew oddać Szkoda...
          Psycholog to facet, który obserwuje innych, kiedy piękna dziewczyna wchodzi do pokoju...

          Comment

          • Shlangbaum
            Senior
            • 03-2005
            • 5828

            Tyle, że nie spotykamy się w piątek lecz w środe lub w czwartek więc krew poczeka...

            Krakowski Konkurs Piw Domowych !

            Comment

            • MarcinKa
              Senior
              • 02-2005
              • 2729

              W środę jak dobrze pójdzie to będę się raczył Ciemnym z Browaru na Jurze, w knajpie U Stacha . W czwartek całkowicie odpada, bo idę do pracy. Będę śledził wątek, bo środa nie jest zaklepana na 100%.
              To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

              Comment

              • Titus_Fox
                Senior
                • 10-2005
                • 400

                w środę pracuję, w czwartek walczę ostatnie boje z uczelnią, ale może by się coś dało wykminić...

                Comment

                • e-prezes
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 19159

                  Ja mam czas, a jak go nie mam to go znajdę na taką okazję
                  Jakby ktoś chciał odebrać Noteckie z ostatniego zamówienia czy coś Smoczego, ew. Krakowiak to mogę się poświęcić i przytargać. Szczegóły na PW.

                  Comment

                  • Shlangbaum
                    Senior
                    • 03-2005
                    • 5828

                    Mi się wyklarowało, że spotkać się mogę w czwartek, w środę muszę po towar popołudniu jechać

                    Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                    Comment

                    • e-prezes
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 19159

                      Zatem tak: Titus i MarcinKa nie może, Publius wyjechał na księżyć i komórka nie odpowiada, więc nie licząc stałych niewiadomych wiela nas nie ma, tym bardziej, że Idea będzie nabierać sił... gdzie indziej dźwięknę do bahtola i cielaka, bo ich twarzy to dawno nie widziałem.
                      Last edited by e-prezes; 13-02-2007, 22:47.

                      Comment

                      • Titus_Fox
                        Senior
                        • 10-2005
                        • 400

                        mnie się plany pozmieniały. egzamy piszę jutro, a pracuję w czwartek, zatem w czwartek po 17 jestem na TAK

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          na bartosza możemy liczyć, berdo prześle nam wirtualne "sante!" z Warszawy, ale mam nadzieję, że będzie wesoło i tak

                          Comment

                          • cielak
                            Senior
                            • 03-2004
                            • 2890

                            Cielak bedzie. Ale wcześniej tyrknę.
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Senior
                              • 03-2005
                              • 5828

                              Jakby ktoś chciał, to mogę jutro odebrać piwa na I Krakowski Konkurs Piw Domowych jak ktoś ma.

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              • Titus_Fox
                                Senior
                                • 10-2005
                                • 400

                                pracę kończę o 17. czy można prosić uprzejmą duszę o SMSa z adresem knajpy ? podejdę na browarka

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎